www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:40 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt kwi 04, 2017 3:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 10:23 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Gdańsk
Witajcie.

Proszę o modlitwę za mnie. Oto żebym po prostu trwała w wierze i nie dała pokusom. Wiem, że tylko Bóg może pomóc. Jestem bardzo młoda i jeszcze taka niedojrzała...

Wszystkim serdecznie dziękuję.

Ewa.

_________________
On zaś odpowiedział: Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają słowa Bożego i strzegą go. - Ewangelia Łukasza 11:28


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt kwi 04, 2017 5:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 15, 2016 4:30 pm
Posty: 449
Ewo, potrzebujesz społeczności z innymi dziećmi Bożymi. Koniecznie. Na miejscu. Wiem, że możliwości są. Wolę i czas też musisz mieć. O to się będę modlić.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt kwi 04, 2017 6:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 10:23 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Gdańsk
Dziękuję.
Wiem o tym. Wole mam. Mam prace i nie zawsze mam czas. Ale jak to sie mowi. Jak ktos chce, to zawsze znajdzie czas. Jutro planuje pewien zbór odwiedzić. Szukam społeczności dla siebie. Mam niewierząca rodzinę, która mnie nie rozumie. Ale modlę się za ich zbawienie codziennie.
Pilnuje teraz, żeby codziennie czytać Biblię. Często się modlę. Nawet jak mi bardzo ciężko.
Diabeł mnie kusi, ale chyba nie tylko mnie. Bym dopuściła Boga i żyła światowym życiem. Ja tego nie chcę.
Bóg zapewnia mnie o miłości do mnie i dobroci. Nienawidzę grzechu i smuce gdy się pojawia.
Pragnę by dał mi męża wierzącego. Mam dopiero 21 lat a "męczy" mnie instykt macierzyński.
Ale priorytetem jest dla mnie Bóg.
Pisze to też, by się wyzalic.
Mam nadzieję, iż się nie wyglupilam.

_________________
On zaś odpowiedział: Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają słowa Bożego i strzegą go. - Ewangelia Łukasza 11:28


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL