www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:56 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt gru 16, 2016 8:39 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 10, 2016 8:07 am
Posty: 14
Nazywam sie Ahorn.
Mam 48, wkrótce 49 lat (trudno mi uwierzyć, że aż tyle, bo wewnątrz czuję się jak młodzieniec). Jestem tatą 3 dzieci. Najstarszy syn już studiuje, młodsi w podstawówce. Moja żona jest również wierzącą osobą. Mieszkamy za granicą od wielu lat. Od około 30 lat szukamy Pana, jesteśmy narodzeni na nowo, ochrzczeni w wodzie na świadectwo wiary, Staramy się żyć w oparciu o Słowo Pana Jezusa oraz pielęgnować społeczność z Duchem Św. Chodzimy do, i uczestniczymy w życiu niewielkiej charyzmatycznej społeczności (jedynej żywej w naszym miasteczku), która nazwała się Wolnym Kościołem i należy do zgromadzenia Kościoła Apostolskiego. Jak każda ma ona wady i zalety, ale generalnie jest o'k, przez co rozumiem, że jakość idzie przed ilością. Na forum Ulicy trafiłem dzięki przyjacielowi z Polski, kiedy szukałem argumentów do dyskusji z pewnym zagorzałym wyznawcą kultu maryjnego. Zacząłem regularnie u Was bywać, a teraz chciałbym prosić abyście mnie przyjęli do Was jako brata w wierze i współuczestnika w tej samej nadziei zbawienia poprzez naszego Pana Jezusa Chrystusa. Cieszę się, że będę wreszcie mógł rozmawiać o Panu w naszym polskim języku-bardzo mi tego brakuje :D
Pozdrawiam wszystkich.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt gru 16, 2016 8:44 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 10, 2016 8:07 am
Posty: 14
Jak widać od razu coś pokopałem i zamiast w istniejącym wątku pt. przedstawiamy się, utworzyłem całkiem nowy :oops: Mam nadzieję, że Admin przesunie mój post tam gdzie trzeba.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt gru 16, 2016 9:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Skopiuj i wklej tutaj:

viewtopic.php?f=10&t=12&p=52795&sid=bc54c36048d6cd5f77626f0e6d299308#wrapheader

a potem ten wątek ulegnie utylizacji.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL