www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 8:51 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn wrz 12, 2016 4:06 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 17, 2016 5:28 pm
Posty: 6
Mam najmie Roman pochodzę z Warszawy jestem wierzący od 1992 roku o to moje świadectwo /świadectwo NA CHWAŁĘ MOJEMU PANU JEZUSOWI CHRYSTUSOWI
Nigdy nie byłem katolikiem bo nie chodziłem do kościoła , urodziłem się rozbitej rodzinie wychował mnie tata kiedy miałem 16 , 17 lat chciałem poznać moją mame ale ojciec ostrzegał mnie przed matką nie posłuchałem i znalazłem adres mojej mamy w tamtych czasach żyła jak patologia któregoś dnia tata powiedział wybieraj albo ja albo matka oczywiście że wybrałem matkie , miałem wtedy jeszcze nie skażone serce grzechem I wtedy zaczełem pić razem z matką i palić . któregoś dnia mamy kochanek wyrzucił mnie z domu a matka nawet nie broniła mnie [ chce zaznaczyć że nie winie ją za to ja wybrałem byłem przecież dorosły ] i w ten sposób znalazłem się na ulicy za pytacie mnie dlaczego nie poszedłem do ojca a dlatego bo mi honor i ambicja nie pozwalała i żyłem tak na ulicy ponad 12 lat i wtedy stoczyłem się na samo dno , piłem co popadło nawet denaturat . i właśnie wtedy ktoś mi powiedział jedz do Wrocławia tam ci pomogą i pojechałem jak stałem znalazłem się w Wrocławiu s schronisku dla bezdomnych tam pracował człowiek wierzący brat i on mi powiedział ewangelie . Wiecie to że On powiedział o Jezusie to mnie nie przekonało , nie zapomne tej chwili kiedy wszedłem na nabożeństwo i wszyscy którzy mnie zobaczyli podeśli do mnie ja wtedy byłem brudny i śmierdzący a oni czyli braci siostry przytuli mnie do siebie poczułem pierwszy raz wżyciu miłość [ przepraszam za moją pisownie ale mam mokre oczy jak to piszę ] od tamtej pory żyje zJezusem 20 lat przez ten czas dużo się zmieniło mieszkam Warszawie bo z w warszawy pochodzie mam mieszkanie samym centrum warszawy mam też spaniały kościół i przyjaciół w kościele . Jezus mnie moje życie jestem normalnym człowiekiem a cha chce wam powiedzieć że jestem niepełnosprawny od urodzienia chodzie o kuli jednej wierze ze Jezus mnie uzdrowi a jeśli nie jego wola nie moja to może tyle a ha mam jeszcze spaniałego Pastora ale nie wiem czy mogę wymienić jego imię kocham mój kościół on jest moją rodziną z poważaniem Roman Cieślak .Mija 2 8 miesiecy lata jak z Kasią jesteśmy po ślubie , , dziękuje ci Panie Jezu , dziś po 24 latach nie jestem już żadnym w kościele od maja tego roku modlimy się żoną co dalej , kto był chciał zemną kontaktu proszę na prywatnie ,pozdrawiam Roman


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn wrz 12, 2016 5:13 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
Witaj romanie00, niech cię Bóg dalej strzeże.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn wrz 12, 2016 6:23 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Dziękuję za to świadectwo :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL