www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 9:32 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N sie 28, 2016 4:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 10:23 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Gdańsk
https://euroislam.pl/dlaczego-was-niena ... zwalczamy/

Co myślicie o tym artykule?

_________________
On zaś odpowiedział: Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają słowa Bożego i strzegą go. - Ewangelia Łukasza 11:28


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sie 29, 2016 11:25 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
No cóż, przynajmniej są szczerzy. Tego tekstu powinni się nauczyć na pamięć wszyscy ekumeniści z papieżem na czele, a także propagatorzy ideologii multi-kulti. Allah każe nienawidzić. Nasz Bóg każe miłować, bo sam jest miłością. To nie jest ten sam Bóg oczywiście. Natomiast najbardziej groteskowe jest oskarżanie Zachodu o ubliżanie Jezusowi przy jednoczesnym mordowaniu Jego wyznawców.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sie 29, 2016 4:17 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
Smok Wawelski napisał(a):
No cóż, przynajmniej są szczerzy.
Obawiam się, że to nie szczerość. To przekaz dla innych - szczególnie dla muzułmanów w krajach zachodnich - o pomoc, bo państwo islamskie jest w odwrocie, o nieuleganie nauczania części muzułman, którym do nieba się jakoś nie za bardzo spieszy, o terroryzowanie przez tych, którzy się wahają.
Moim zadaniem, głównym jednak celem tego artykułu jest uzmysłowienie muzułmanom, że powinni odrzucić "pokojowy islam", bo nie ma takiego.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sie 29, 2016 5:32 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
wujcio napisał(a):
Smok Wawelski napisał(a):
No cóż, przynajmniej są szczerzy.
Obawiam się, że to nie szczerość. To przekaz dla innych - szczególnie dla muzułmanów w krajach zachodnich - o pomoc, bo państwo islamskie jest w odwrocie, o nieuleganie nauczania części muzułman, którym do nieba się jakoś nie za bardzo spieszy ( nie zamierzają umierać z bronią w ręku), o dokonywanie aktów terroryzmu przez tych, którzy się wahają.
Moim zadaniem, głównym jednak celem tego artykułu jest uzmysłowienie muzułmanom, że powinni odrzucić "pokojowy islam", bo nie ma takiego.
Innym, też ukrytym przekazem tego listu - który jest adresowany już do nas - jest pogląd ( chodzi mi o myśl) - my nienawidzimy was, a zatem wy też musicie myśleć jak my .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sie 29, 2016 6:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Hm, tekst jest wyraźnie skierowany do tych, których autorzy nienawidzą. I taki też ma tytuł. Powołują się na koran, bo są po prostu wiernymi jego wykonawcami. Owszem, mówią o "lobby propagującym islam jako religię pokoju", wyrażając się o nim z pogardą.

Wątpię, żeby takim tekstem osiągnęli cel, jaki przypuszczasz. Jeśli zwracają się o pomoc do "nominalnych muzułmanów" (czyli nie wykonujących nauk Mahometa zapisanych w koranie), to działając w ten sposób, osiągną efekt przeciwny do zamierzonego. Tak mi się wydaje. Jakoś nie mam przekonania o "ukrytych przekazach", które sugerujesz. Zresztą tego drugiego nawet nie rozumiem za bardzo. Ale przyzwyczaiłem się. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sie 29, 2016 6:18 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
Smok Wawelski napisał(a):
... Jakoś nie mam przekonania o "ukrytych przekazach", które sugerujesz. Zresztą tego drugiego nawet nie rozumiem za bardzo. Ale przyzwyczaiłem się. :lol:
Ja dopiero powoli zaczynam się przyzwyczajać 8)
Ale czego nie rozumiesz ? Świat myśli inaczej - jak mnie ktoś nie lubi, to ja też mam prawo go nie lubić. Jak ja ci zrobię krzywdę, to muszę uważać, bo ty mi też zrobisz ( jak będziesz w stanie). I diabeł to wykorzystuje, on chce, aby muzułmanie nienawidzili nas, a my ich. I stosuje taką broń, jaką ma w swojej naturze.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sie 29, 2016 7:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 10:23 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Gdańsk
„Oni knuli podstęp i Allah knuł podstęp; a Allah jest najlepszy spośród knujących podstępy.” Koran 3:54; „Knuli już podstępy ci, którzy byli przed nimi, lecz do Allaha należy wszelka chytrość.” Koran 13:42

Tu podaje o dobry artykuł o kłamstwach w Islamie:

http://kafir.blog.onet.pl/2011/05/27/kl ... islamie-2/

_________________
On zaś odpowiedział: Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają słowa Bożego i strzegą go. - Ewangelia Łukasza 11:28


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt sie 30, 2016 10:12 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 2:20 pm
Posty: 344
A to duchowe "dopalacze", które dają im moc do osiągnięcia celu:

https://www.youtube.com/watch?v=HdYaW0R82mY

Po takich modłach na pewno w człowieku mieszka czysta miłość. Niestety niektórzy goście w tym obrazku wyglądają podobnie, jak nasi "chrześcijańscy bracia" w różnych przebudzeniowych eventach.

_________________
"(...) Siebie samego czystym zachowaj" [1 Tm 5,22]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt sie 30, 2016 12:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 15, 2016 4:30 pm
Posty: 449
Mama Muminka napisał(a):
A to duchowe "dopalacze", które dają im moc do osiągnięcia celu:

https://www.youtube.com/watch?v=HdYaW0R82mY

Po takich modłach na pewno w człowieku mieszka czysta miłość. Niestety niektórzy goście w tym obrazku wyglądają podobnie, jak nasi "chrześcijańscy bracia" w różnych przebudzeniowych eventach.

Hmm, to chyba raczej wygląda na Sufistów, mistyków muzułmańskich. Z tego, co kojarzę, to "Państwo Islamskie" nie identyfikuje się z tym nurtem islamu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt sie 30, 2016 1:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Ogólnie można powiedzieć, że tak. Ale coś się chyba zmienia. Zobacz to:

"Here is Nazim Qibrisi, the head of the Naqshbandi Sufi movement, giving a fiery speech in Erdogan’s presence in Germany about the coming “Sign” (The Mahdi) and how the Ottoman wound will heal and revive again to conquer once more (start 3:00):"

Tłumaczenie:

"Oto Nazim Qibrisi, przywódca ruchu sufickiego Naqshbandi, wygłaszający płomienną mowę w obecności Erdogana w Niemczech i mówiący o nadchodzącym "Znaku" (Mahdim) i o tym, jak imperium Ottomańskie dozna uzdrowienia i zostanie wskrzeszone, żeby znów zwyciężyć".

https://youtu.be/1bCH7sHKlMM
https://reclaimourrepublic.wordpress.co ... -photo-op/

Okazuje się poza tym, że istnieje coś takiego jak "suficki jihad":

http://www.americanthinker.com/articles ... jihad.html


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL