www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest N kwi 28, 2024 12:55 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Choroba
PostNapisane: Pn lut 15, 2016 3:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 10:23 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Gdańsk
Witam. Mam prośbę o modlitwę. Cały czas miewam stany podgorączkowe i mam objawy kobiecych nowotworów. Dzisiaj idę do lekarza. Bardzo proszę o modlitwę bym miała większa wiarę, nie poddała grzechom i o uzdrowienie z choroby. Dziękuje. Ewa.

_________________
On zaś odpowiedział: Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają słowa Bożego i strzegą go. - Ewangelia Łukasza 11:28


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Choroba
PostNapisane: Pn lut 15, 2016 5:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 27, 2013 6:59 pm
Posty: 151
I jak tam Ewo wizyta u lekarza? Dalej jest potrzeba modlitwy o Twoje zdrowie? Trzymaj się. Pozdrawiam w Panu Jezusie Chrystusie. :wink:

_________________
Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom. Ale ty bądź czujny we wszystkim, cierp, wykonuj pracę ewangelisty, pełnij rzetelnie służbę swoją.
2Tym. 4, 3-5


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Choroba
PostNapisane: Pn lut 15, 2016 9:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 10:23 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Gdańsk
Niedawno wróciłam od lekarza. Nie poszłabym do lekarza gdyby nie pomoc mojej mamy, która dała mi pieniądze na wizytę prywatną. Normalnie trzeba długo czekać. Za co dziękuje mojej mamie i Bogu. Żadnych kobiecych nowotworów nie mam. Niektórych nawet nie mogę mieć, bo zachowuje czystość dla przyszłego, ewentualnego męża(choć zastanawiam się by nie wybrać drogi jak apostoł Paweł). Ale mam rozregulowane hormony i cały czas mam stan podgorączkowy(teraz chyba o dziwo nie mam). Wcześniej byłam na pogotowiu i dostałam antybiotyk. Jak nie pomoże to muszę zrobić u lekarza rodzinnego rozszerzone badania krwi, badanie tarczycy, bądź tomografię by wykluczyć raka mózgu. W Ewangelii Marka Jezus mówi: "Dlatego mówię wam: We wszystko o cokolwiek, modląc się, prosicie - wierzcie, że otrzymaliście: a wam się zdarzy. Dużo przykładów w Ewangelii Marka jest, że wiara uzdrawia. Ale zdrowie nie jest najważniejsze, tylko Bóg i wieczne życie z nim w Królestwie Bożym. Ale choroba pokazuje mi jak grzeszyłam i trwałam w grzechu i że Bóg jest najważniejszy. Zasmucałam moją chorobą swoją mamę, byłam w tym samolubna. Teraz te chwile pozwalają mi rozmawiać z mamą o Bogu, o życiu wiecznym, że trzeba modlić się, wierzyć i czytać Słowo Boże. Sama moja mama ma dolegliwości chorobowe, proszę o modlitwę za nią, sama będę się modlić o to i by Bóg dał mi prowadzenie w głoszeniu mamie Dobrej Nowiny.

Ewa.

_________________
On zaś odpowiedział: Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają słowa Bożego i strzegą go. - Ewangelia Łukasza 11:28


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Choroba
PostNapisane: Pn lut 15, 2016 9:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 27, 2013 6:59 pm
Posty: 151
Dziękuje Ewo za odpowiedź. Będę pamiętał o Tobie i o Twojej mamie w modlitwach. Niech Cię Pan Jezus prowadzi i strzeże. Pozdrawiam gorąco

_________________
Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom. Ale ty bądź czujny we wszystkim, cierp, wykonuj pracę ewangelisty, pełnij rzetelnie służbę swoją.
2Tym. 4, 3-5


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Choroba
PostNapisane: Pn lut 15, 2016 9:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 27, 2015 6:59 am
Posty: 23
Ewo. Ja tez bede o Was modlila. Trzymaj sie Pana Jezusa.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Choroba
PostNapisane: Pn lut 15, 2016 9:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 10:23 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Gdańsk
Problem mam też z bratem, choć fizycznie jest zdrowy to duchowo martwy. Coraz bardziej niedobry się robi i to coraz szybciej. Ostatnio bardzo zasmucił mnie, jak powiedział, że w ogóle nie jest mu smutno jak jakiś człowiek umiera czy choruje. Zajmuje się swoimi pożądliwościami i rozrywkami. Potępia ludzi, zwłaszcza muzułmanów a ja mu tłumacze, że pomsta należy do Boga. Nie widzi swoich czynów, brzydki język nienawiści ma, lubi używać wulgaryzmów. Nie szanuje mnie i moją mamę. Lubi nam dokuczać, zwierzętom które mamy w domu też potrafi dokuczać. Bardzo mnie mój brat smuci. Brat uznaje fałszywe religie, mówi np, że buddyzm jest dobry i pokojowy a podważa Biblię. Brat też ma nienawiść do Żydów, mówił wcześniej, że bezprawnie jest Izrael, że Żydzi są strasznymi rasistami niedobrymi. Modlę się o jego nawrócenie ale nikt nie może go zmusić bo człowiek ma wolną wolę. Proszę też o modlitwę za niego, by nawrócił się do Pana i odwrócił od grzechów i pokutował.

Dziękuje wam wszystkim bardzo.

Ewa.

_________________
On zaś odpowiedział: Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają słowa Bożego i strzegą go. - Ewangelia Łukasza 11:28


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL