www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 7:52 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt maja 19, 2015 12:05 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 10:23 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Gdańsk
Znalazłam taki filmik. Może być 3 wojna światowa? Blogi i vlogi o tematyce chrześcijańskiej coraz bardziej straszą wojną światową, by mógł wkroczyć antychryst.

http://www.youtube.com/watch?v=027uJHemeqs&sns=em

_________________
On zaś odpowiedział: Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają słowa Bożego i strzegą go. - Ewangelia Łukasza 11:28


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 19, 2015 9:12 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2015 2:34 pm
Posty: 40
Lokalizacja: Wa-wa Mokotów
Jest pokarm w mediach, ale ten pokarm jest przygotowany przez ducha tego świata, jest podany na talerzu w takiej formie aby świat się bał. Zapewniam Ciebie że my nie musimy się bać.To że ja Ciebie zapewniam to nic siostra, sam Pan to już dawno temu powiedział , jakoś tak cudownie jest, że mówi to wciąż, bo żyje i Słowo jest żywe.
Łuk. 21:26-28
26. Ludzie omdlewać będą z trwogi w oczekiwaniu tych rzeczy, które przyjdą na świat, bo moce niebios poruszą się.
27. I wówczas ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego w obłoku z mocą i wielką chwałą.
28. A gdy się to zacznie dziać, wyprostujcie się i podnieście głowy swoje, gdyż zbliża się odkupienie wasze.
(BW)
A gdy się to zacznie dziać...... Alleluja :) to zapewnienia i mówi, wyprostujcie się !!
i znów na usta kładzie się Alleluja.

Izaj. 51:6
6. Podnieście ku niebu oczy i spojrzyjcie na ziemię w dole! Gdyż niebiosa rozwieją się jak dym, ziemia rozpadnie się jak szata, a jej mieszkańcy poginą jak komary, lecz moje zbawienie będzie trwać wiecznie, a moja sprawiedliwość nie ustanie.
(BW)
Słowa Pana, wiecznie, i nie ustanie i wiele wiele innych w Słowie Bożym, są najlepszym pokarmem dla nas , po takim codziennym śniadaniu, obiedzie i kolacji. Zupa na talerzu wiadomości CNN staje się pokarmem który nawet tak podany może przynieść nam dzieciom Bożym, życie i pokój.
Pan z Tobą siostra.

_________________
Lecz ci, którzy ufają Panu, nabierają siły, wznoszą się do góry na skrzydłach jak orły, biegną a nie mdleją, idą a nie ustają
Iz.40;31


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL