www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 11:32 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt kwi 10, 2015 10:57 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 7:40 am
Posty: 170
Lokalizacja: Wrocław
Mam do was prośbę - miałam spotkanie ze znajomą która opowiadała mi o związywaniu demonicznym nad danymi obszarami, o tłumaczeniu snów...ma kontakt z kobietą która jest uważana za proroka który m.in tłumaczy sny i ma poznanie w temacie ludzi których nie zna czyli mówi im o różnych rzeczach z ich przeszłości i teraźniejszości które są prawdziwe, kilka wydarzeń jej przytoczyłam z biblii aby spróbowała zweryfikowac swoje przekonania. Jakiś czas temu czytałam gdzies opracowanie na ten temat ale teraz nie mogę znaleść go może wy macie "pod ręką" link do takowego rozważania, byłabym bardzo wdzięczna gdybyście mi podesłali... podesłałabym jej...

_________________
"Oznajmiono ci, człowiecze, co jest dobre i czego Pan żąda od ciebie: tylko, abyś wypełniał prawo, okazywał miłość bratnią i w pokorze obcował ze swoim Bogiem." księga Micheasza 6.8


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt kwi 10, 2015 9:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Poproś, żeby kobieta mająca kontakt z "tłumaczącą sny" zapytała ją, czy opowiada śniącemu jego sen, zanim go wyłoży [Dan. 2:9]. Trochę na podany przez Ciebie temat znajdziesz całkiem niedaleko:

http://www.ulicaprosta.net/new/artykuly ... -maszeruje


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 11, 2015 9:29 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 7:40 am
Posty: 170
Lokalizacja: Wrocław
Smok Wawelski napisał(a):
Poproś, żeby kobieta mająca kontakt z "tłumaczącą sny" zapytała ją, czy opowiada śniącemu jego sen, zanim go wyłoży [Dan. 2:9]. Trochę na podany przez Ciebie temat znajdziesz całkiem niedaleko:

http://www.ulicaprosta.net/new/artykuly ... -maszeruje


Dzięki, rzeczywiście dobrze by było zadać to pytanie - odnośnie linka już jedna osoba mi go proponowała i myślę że korzeniem tego nauczania jest właśnie to rozważanie które mówi skąd te nauki się wzięły chyba jej i jej męzowi podeślę to, oni goszczą co jakis czas tą kobietę (ja tez znam ja osobiście) i z tego co widze to ona im podaje kawałki nie całość nauczania z którym się zgadza ale oni nie są świadomo w czym ona siedzi związane jest to z ruchem Polska dla Jezusa i takimi nazwiskami jak Olechnowicz, Rycharski itd. ta grupa próbuje mieć wpływ na politykę (spotykaja sie z politykami krążą historie że się z nimi modlą itd.) dużo tego jest...

_________________
"Oznajmiono ci, człowiecze, co jest dobre i czego Pan żąda od ciebie: tylko, abyś wypełniał prawo, okazywał miłość bratnią i w pokorze obcował ze swoim Bogiem." księga Micheasza 6.8


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL