www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:52 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt wrz 27, 2016 2:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2016 11:51 am
Posty: 61
Smok Wawelski napisał(a):
Trzeba się o niego modlić, bo nie chce się upamiętać mimo napomnień. Choć niektóre napomnienia w sieci swoją drogą są przerażające. Ale to inny problem.

Szatan łóżka nie ma... więc nie śpi. Dlatego znajdują się też komentarze wspierające i usprawiedliwiające postawę Hovinda (komentarz spod filmu, który przetłumaczyłem sobie poprzez tłumacza):
Cytuj:
Love you dr. Don't give a crap about the haters.... Daniel was an eneuch, David was an adulterer and murderder, Abraham married his half sister and then his slave. God still loved them... Need I say more. Just dropped the mic.

_________________
I powiedział do niej Jezus: Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we mnie wierzy, choćby i umarł, będzie żył. (Ewangelia Jana 11:25)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr wrz 28, 2016 8:05 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
Smutne wieści... :(

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz wrz 29, 2016 7:10 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 04, 2005 7:33 am
Posty: 585
Enta napisał(a):
Kent Hovind po wyjściu z więzienia zaszokowal wielu swoich zwolenników, gdy zachwalał i rekomendował popularną w ruchu Nowopowstającego Kościoła książke Paula Younga "The Shack" /"Chata".


Tu jest link do szczegółowej, krytycznej analizy książki http://www.tiqva.pl/bezdroa-bdu/190-cha ... baczylimy-

_________________
Znalazłem Prawdę !!!
Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie (Jana 14,6).
www.tiqva.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr cze 12, 2019 9:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 03, 2013 12:12 am
Posty: 101
Nie rozumiem w końcu o co chodzi: https://ncse.com/news/2007/01/kent-hovi ... ars-001062

To Hovind był już skazany w 2007 roku? Pisze tutaj, ze postawiono mu aż 58 zarzutów.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz cze 13, 2019 3:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 25, 2014 10:24 am
Posty: 45
Wielki Lew napisał(a):
Nie rozumiem w końcu o co chodzi: https://ncse.com/news/2007/01/kent-hovi ... ars-001062

To Hovind był już skazany w 2007 roku? Pisze tutaj, ze postawiono mu aż 58 zarzutów.


Ale to artykuł z 2007 roku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
"Wtedy Szadrach, Meszach i Abed-Nego odpowiedzieli królowi Nebukadnesarowi: My nie mamy potrzeby odpowiadać ci na to. Jeżeli nasz Bóg, któremu służymy, może nas wyratować, wyratuje nas z rozpalonego pieca ognistego i z twojej ręki, o królu. A jeżeli nie, niech ci będzie wiadome, o królu, że twojego boga nie czcimy i złotemu posągowi, który wzniosłeś, pokłonu nie oddamy."


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL