www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest N kwi 28, 2024 12:39 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czarownica
PostNapisane: Wt gru 30, 2014 8:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr wrz 17, 2014 5:38 pm
Posty: 43
wujcio, dziękuję za chęć pomocy! Odezwę się, gdy będę się wybierać na spotkanie!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Czarownica
PostNapisane: Cz sty 01, 2015 1:29 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 25, 2014 10:24 am
Posty: 45
parabola napisał(a):

michael, w pierwszym odruchu korciło mnie żeby napisać, że dziwię się takim ludziom, którzy, mając styczność z 'wymiarem duchowym', idą w stronę demonów... ale to był tylko pierwszy odruch, bo zaraz uświadomiłam sobie, że przecież ja od zawsze wiedziałam, że istnieje jeszcze 'coś' poza naszą rzeczywistością, ale kilkanaście lat zajęło mi dotarcie do Boga.



Problemem jest to, że diabeł jest kłamcą i zwodzicielem, jest też o nim napisane iż sam może przybierać postać Anioła światłości. Niestety ludzie szukając takich przeżyć są oszukiwani przed demony,które udają dobrą stronę. Sam miałem okazję rozmawiać na Wodstoocku z człowiekiem, który zajmował się medytacją i objawiały mu się jakieś demony. Jednak twierdził on że to są po prostu dobre duchy , które szukają kontaktu z człowiekiem bo chcą mu pomóc, opowiadał mi że, raz taki demon się go nawet przestraszył, a on widząc jego strach przytulił go po przyjacielsku. Reasumując słuchanie tego człowieka było ciężkim przeżyciem, bo nóż mi się w kieszeni otwierał jak słyszałem takie rzeczy. Niestety nic do niego nie docierało.


W takich przypadkach chyba się trzeba dużo modlić i pościć o takie osoby, bo niestety nasze ludzkie możliwości w przekonywaniu takich ludzi szybko się kończą.

_________________
"Wtedy Szadrach, Meszach i Abed-Nego odpowiedzieli królowi Nebukadnesarowi: My nie mamy potrzeby odpowiadać ci na to. Jeżeli nasz Bóg, któremu służymy, może nas wyratować, wyratuje nas z rozpalonego pieca ognistego i z twojej ręki, o królu. A jeżeli nie, niech ci będzie wiadome, o królu, że twojego boga nie czcimy i złotemu posągowi, który wzniosłeś, pokłonu nie oddamy."


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL