www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 9:30 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 524 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So kwi 04, 2020 9:01 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Całość tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=FxcxlJ0 ... 43WDgVW3IQ

O technologii 5g
https://www.komputronik.pl/informacje/c ... -sieci-5g/


Cytuj:
Zgodnie ze wszystkimi klasycznymi definicjami nauki o epidemiologii i chorobach zakaźnych na świecie nie ma obecnie pandemii i epidemii. Epidemia to rozprzestrzenienie się choroby zakaźnej na 5% populacji, a pandemia to epidemia choroby zakaźnej, którą charakteryzuje rozprzestrzenianie się na terytorium sąsiedniego państwa i krajów świata. Eksperci medyczni twierdzą, że obecnie na świecie nie ma epidemii, nie mówiąc już o pandemii! Ale ich głosy celowo zagłuszają krzyczące i ogarnięte paniką media. Według statystyk średnio około 30 000 osób umiera rocznie na zapalenie płuc na świecie, zapadalność na zapalenie płuc na świecie wynosi około 445 milionów ludzi rocznie, a śmiertelność z powodu gruźlicy wynosi nawet 1 milion 300 tysięcy rocznie! Jednak media nie twierdzą, że na świecie istnieje pandemia zapalenia płuc lub gruźlicy.

Wierzymy również, że na całym świecie istnieje oszustwo na najwyższych poziomach władzy. Otwarte źródła podają, że śmierć osób starszych z powodu chorób związanych z wiekiem wydaje się być śmiertelnym skutkiem koronawirusa. Nie kryje się, że osoby starsze umierają przede wszystkim. Tak więc we Włoszech, gdzie liczba zgonów jest wysoka, ogromna większość zgonów należy do najstarszej populacji, średni wiek zmarłych wynosi 79,4 lat. Nawet lekarze nie mają jasnych i wiarygodnych informacji na temat tego, czy istnieje test wykrywający koronawirusa. Immunolodzy potwierdzają, że niemożliwe jest przeprowadzenie testu na nowego wirusa tak szybko i na tak globalną skalę. Wiec jaki naprawdę test faktycznie przeprowadzają na chorych, nie jest potwierdzone. Zatem na podstawie czego, stawia się diagnozę osobom poddanym kwarantannie?


Co o tym myślicie? Możliwe?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 04, 2020 10:20 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 15, 2016 4:30 pm
Posty: 449
Owieczka napisał(a):

Moim zdaniem godny uwagi jest fragment opisu znajdującego się pod tym filmikiem: "Zapraszamy również na naszą stronę internetową: http://www.centrummonitoringuufo.pl/
Znajdziecie tam relacje i aktualności związane z tematem niezidentyfikowanych obiektów latających oraz obcych cywilizacji."

"Niezależni lekarze" cytowani przez "niezależną telewizję", która w tym samym opisie podaje swój numer konta, by móc "niezależnie" działać w celu "publikowania oraz promowania wiedzy alternatywnej". U mnie pozostaje tylko pytanie, czy "wiedza alternatywna", to to samo, co "alternatywne fakty", bo więcej pytań do tego nie mam. :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 04, 2020 10:47 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Ok, strona mało wiarygodna. Ja się po prostu zastanawiam, kiedy słucham np. czegoś takiego:

https://www.youtube.com/watch?v=7tgOghq ... n2wf-WKPRs

A jakie jest Twoje zdanie i na czym się opierasz?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 04, 2020 11:27 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 15, 2016 4:30 pm
Posty: 449
Owieczka napisał(a):
A jakie jest Twoje zdanie i na czym się opierasz?

Trudno w tak złożonej sytuacji opisać krótko swoje zdanie. Ale ok, MOJE zdanie pokrótce: przede wszystkim, jeśli ktoś wierzy w masońsko-jezuickie i temu podobne spiski (czyli w to, że te grupy mają AKTUALNIE potężną władzę i teraz sterują za kulisami wydarzenia świata), będzie tendencyjnie raczej preferował "niezależne" media*. Te natomiast zazwyczaj są zależne tak samo jak inne media, mianowicie od ilości kliknięć oraz od dobrowolnych funduszy. Zatem i one muszą oferować coś, co będzie przyciągać odbiorców, w których celują. Natomiast nie widzę powodu, żeby myśleć, że "oficjalne" media kłamią. Owszem, przejaskrawiają i sieją panikę, ale to normalne - wszak polepsza sprzedawalność. Natomiast sytuacje jak aktualnie zmarli i chorzy w Nowym Jorku, lub kryzys gospodarczy na potężną skalę w wielu miejscach po prostu się dzieją i pokazują, że kryzys jest autentyczny. A "niezależni eksperci internetowi" bez zielonego pojęcia o wirologii niewiele mogą rzetelnie powiedzieć o fizycznym zagrożeniu, bo nie znają się na materii. Chiny i USA zrobiłyby wszystko, żeby udowodnić, że korona to fake news, gdyby to było możliwe - straty gospodarcze i polityczne są dla nich zbyt potężne -, ale nie jest możliwe. Zamykanie oczu na rzeczywistość nie pomoże. Także co wynika z tego dla MNIE, wierzącego człowieka? Ano to:
- Politycy, media i inni niewierzący ludzie już zawsze wykorzystywali sytuacje, by przy okazji załatwiać swoje sprawy. I tu tak będzie, ale to tak już jest w tym świecie.
- Koncerny farmaceutyczne nie mają aż takiej władzy, żeby móc sprowokować chorobę i kierować mediami i światem miażdżąc gospodarczo po drodze wszystkie inne koncerny, i ujść z tym cało po cichutku. Owszem zbiją kasę, ale tak, jak zazwyczaj: po drodze, wykorzystując sytuację, ewentualnie ją nagłaśniając (jak każdy lobbyista).
- Masoni i Jezuici istnieją, ale nie mają takiej władzy, jaką się im przypisuje w teoriach spiskowych. Dlatego też były fale prześladowań w historii, przed którymi i oni nie uszli cało (np. masoni w czasie Trzeciej Rzeszy). Czy to znaczy, że nie powstanie jeden światowy rząd? I wyłączne bezgotówkowe struktury? Oraz podsłuch wszystkich i wszędzie? Owszem, wszak Pismo o tym mówi. I być może przez tą sytuację będą okazje ku temu. Natomiast może to zajść nawet naturalnie, wręcz z widzianej przez elity konieczności i nie ma potrzeby bazować na teoriach spiskowych, by ten jeden światowy rząd z domniemanej masońskiej rzeczywistości wyczytać. A potem może nagle pojawić się Władca, który struktury już będzie miał i wykorzysta je "biblijnie". A propos: Proroctw przesyłanych przez internet pochodzących od niezależnych proroków nie znanych mi przedtem nie czytam, nie słucham i nie oglądam.
- Jako dziecko Boże dbam o higienę fizyczną, wszak nie chcę zachorować i innych zarazić. Ale mam zupełny pokój Boży. I to nie ten złudny, oparty na błędnym zrozumieniu Psalmu 91. Zero paniki. Jeśli będę wzywany do pomocy, idę. Stosuję się do nakazów państwa wykorzystując dane jeszcze możliwości, by spotkać się z wierzącymi na żywo. A i przyglądam się zakazom uważnie. Wszak na dłuższą metę inny wirus dla wierzących może być bardziej niebezpieczny. Na dłuższą metę więc trzeba będzie nowej oceny sytuacji.

*Przy okazji, niejeden wierzy wywodom niemieckiego lekarza, dr. Wodarga, który miesza fakty z domysłami. W temacie polecam: https://drive.google.com/file/d/1QKFSKp ... JjyHT/view


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 04, 2020 11:57 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Hm...jakoś w ogóle nie skupiałam się na wątku "spisku masońskiego, czy jakoś tak. W ogóle jestem "obok" tego tematu.
Raczej się zastanawiam, na jakiej podstawie oni stwierdzają, że ktoś jest nosicielem, czy nie tego całego koronawirusa. Skąd te testy tak szybko się pojawiły, skoro podobno to wcale nie takie proste, żeby je stworzyć i trwa to dłużej w czasie? No i czy nałożone restrykcje rzeczywiście są potrzebne (zamknięto nawet parki, lasy itp.). Ten wirus istnieje, ale skąd wiadomo, że w poprzednich latach nie zabijał tyle samo ludzi (lub podobnie), skoro nie robiono wtedy żadnych testów? Ilość zmarłych jest stosunkowo niewielka, mogli ją wtedy przypisywać powikłaniom pogrypowym i chorobom "współistniejącym".
Tak sobie luźno myślę i zastanawiam się, dlaczego mediom zależy na sianiu paniki i straszeniu ludzi aż w takim stopniu (chodzi tylko o te oglądalność i zarabianie kasy? No być może...). Nie wiem, co myśleć. Zastanawiam się.
Z pewnością cała ta sytuacja jakoś przyczyni się do powstania aparatu wzmożonej kontroli ludzi. Czy jest to sterowane z góry, czy nie- nie wiem, Może nikt tego nie planował, ale teraz ktoś korzysta z okazji, żeby ugrać parę rzeczy? Bóg ma to w swoich rękach i skoro do tego dopuścił, to znaczy, że czemuś to służy. I nie przychodzi mi na myśl nic innego, jak początek wypełniania się na naszych oczach biblijnych proroctw czasów końca...

Ps. Co do przepychanek z tym doktorem- mój problem polega na tym, że ja się kompletnie na tym...nie znam. Nie mogę ocenić, kto mówi prawdę, kto nie, bo nie posiadam tak specjalistcznej wiedzy. Wiem, jak łatwo jest przekonać ignorantów (a ja nim jestem) używając odpowiedniego języka i sposobu narracji. Zatem- nie wiem, po czyjej stronie leży prawda.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 04, 2020 12:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 15, 2016 4:30 pm
Posty: 449
Owieczka napisał(a):
Ps. Co do przepychanek z tym doktorem- mój problem polega na tym, że ja się kompletnie na tym...nie znam. Nie mogę ocenić, kto mówi prawdę, kto nie, bo nie posiadam tak specjalistcznej wiedzy. Wiem, jak łatwo jest przekonać ignorantów (a ja nim jestem) używając odpowiedniego języka i sposobu narracji. Zatem- nie wiem, po czyjej stronie leży prawda.

No właśnie. Moim zdaniem nie musimy tego jako wierzący rozgryźć. Skoro nie jesteśmy w stanie czegoś ostatecznie ocenić, to nie jesteśmy. W czym problem? System Antychrysta pojawi się, "czy chcemy czy nie". Nie zatrzymamy go i nie spowolnimy. Żyć mamy życiem oddanym Bogu zawsze. Też teraz. Głosić tę samą Ewangelię. Też teraz. A więc jeśli to robimy, to o co chodzi? Czy zmienimy zarządzenia władz? Czy Ewangelia nabrała w kryzysie - czy to autentycznym, czy domniemanym - innej treści? Czy mamy głosić cokolwiek innego, niż zawsze? Albo wierzyć w coś innego, niż dotychczas? Nie widzę tego. Musimy tylko odnaleźć przed Panem łaskę ku codziennemu Bożemu prowadzeniu i tak: rozpoznaniu czasu. Ale przed Panem w modlitwie, ze Słowem. Nie w internecie, na YouTube i Facebooku.

Niejednym wierzącym przydałoby się wyłączyć internet.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 04, 2020 12:29 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Ciekawa jestem, jaka jest prawda.
Dziękuję za pouczenia. Rozumiem, że zalecasz mi zaprzestanie czytania o tym i zastanawinie się. Chciałam tylko porozmawiać o tym, co mnie ostatnio zainteresowało (a trąbią o tym wszędzie, trudno przed tym uciec, skoro pracuję zdalnie i co chwila włażą mi jakieś powiadomienia przed oczy).
Przepraszam za Twój zmarnowany czas.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 04, 2020 12:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 15, 2016 4:30 pm
Posty: 449
Cytuj:
Przepraszam za Twój zmarnowany czas.

Nie wiem, o co chodzi. Zakładam, że wzięłaś coś osobiście? Może o wyłączeniu internetu?
Jeśli tak: nie zamierzałem "celować w Ciebie". Ale jeśli Cię to jakoś "dotknęło", to już Ty - jak każdy - musisz dla siebie rozsądzić, co warto robić.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 04, 2020 1:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 14, 2019 6:31 pm
Posty: 62
Lokalizacja: Warszawa
A co myślicie o wierzących,którzy w tej sytuacji modlą się o jak najszybsze pochwycenie kościoła i wypatrują tylko końca czasówi i nie mówią już o niczym innym. Oczywiście nie mówię żeby nie czekać bo każdy z nas ma tą nadzieję. Ale co z naszymi nie zbawionymi rodzinami, znajomymi. Strasznie mi smutno jak pomyślę że oni by tu zostali na to wszystko co ma przyjść.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 04, 2020 1:26 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Też o tym myślałam i też mi smutno :( Mam nadzieję, że zdążą chociaż w godzinie śmierci.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 04, 2020 4:29 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
ppajda napisał(a):
Czy to znaczy, że nie powstanie jeden światowy rząd? I wyłączne bezgotówkowe struktury? Oraz podsłuch wszystkich i wszędzie? Owszem, wszak Pismo o tym mówi.

Pytanko mam, ale takie do "wszystkich" :) Gdzie w Piśmie jest to napisane, albo z jakich fragmentów Pisma możemy to wnioskować ?
Ma ktoś może namiary na opracowanie w tym temacie ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 04, 2020 4:39 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
Owieczka napisał(a):
Ten wirus istnieje, ale skąd wiadomo, że w poprzednich latach nie zabijał tyle samo ludzi (lub podobnie), skoro nie robiono wtedy żadnych testów?
Autentyczna historia. Młoda dziewczyna, prowadząca salon kosmetyczny, w styczniu tego roku dostała dużej gorączki, położyło ją na 3 tygodnie do łóżka, lekarz stwierdził zapalenie oskrzeli, brała dwa antybiotyki, miała okres 72 godzin snu - i wyszła z tego. Gdyby nie fakt, iż w lutym zaczęto mówić o coronawirusie to pewnie by się nie domyślała, ale skojarzyła, że w styczniu miała klientki z Włoch.
Historia autentyczna, oczywiście kwestia, co to było, to już ocena.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 04, 2020 5:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
wujcio napisał(a):
ppajda napisał(a):
Czy to znaczy, że nie powstanie jeden światowy rząd? I wyłączne bezgotówkowe struktury? Oraz podsłuch wszystkich i wszędzie? Owszem, wszak Pismo o tym mówi.
Pytanko mam, ale takie do "wszystkich" :) Gdzie w Piśmie jest to napisane, albo z jakich fragmentów Pisma możemy to wnioskować?
Ma ktoś może namiary na opracowanie w tym temacie?
Patrz wykład w części "Eschatologia - świat".

http://www.ulicaprosta.lap.pl/new/multi ... tatecznych

1. Rząd światowy: Dan. 7:1-27; por. Obj. 13:1-8; II Tes. 2:1-4.
2. Obrót bezgotówkowy: Obj. 13:16-17.
3. Co do inwigilacji na skalę globalną, to bezpośredni tekst trudno byłoby znaleźć, ale jest to raczej współczesny wniosek z aktualnych procesów dotyczących kontroli + teksty o władzy absolutnej na terenie ostatniego imperium opisywanego w Dan. 7:7-8;19-20 oraz Obj. 13:1-2.

Tutaj dość nowy materiał. Jeszcze nie oglądałem, zastrzegam. Ale wydarzenia pędzą w tempie błyskawicznym. Chyba nam się to zbiega z ID2020.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 04, 2020 6:16 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
wujcio napisał(a):
Tutaj dość nowy materiał. Jeszcze nie oglądałem, zastrzegam.
Tzn. ? Gdzie nowy materiał ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 04, 2020 6:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Sorry.

https://www.youtube.com/watch?v=6C-6ZvMgi_M


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 524 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL