www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Śr maja 01, 2024 5:23 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sty 10, 2013 8:55 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 09, 2008 7:19 pm
Posty: 142
Witaj Agnieszko

w związku z tym, aby nie "zagracać" wątku "kto jest kim" chciałem Cię o coś zapytać:

najpierw Twój cytat stamtąd:

...zajrzałam dalej i zauważyłam plotkarski watek Hardiego, który właśnie skomentowałam, byłam wstrząśnięta postawą nie tylko Hardiego, ale wszystkich wypowiadajacych sie w nim, oprócz ariela...

powiedz mi co wstrząsnęło Tobą w stosunku do mojej postawy ?

pozdrawiam Cię


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz sty 10, 2013 9:39 am 
Offline

Dołączył(a): Pn sty 07, 2013 2:04 am
Posty: 54
Off_czyk napisał(a):
Witaj Agnieszko

w związku z tym, aby nie "zagracać" wątku "kto jest kim" chciałem Cię o coś zapytać:

najpierw Twój cytat stamtąd:

...zajrzałam dalej i zauważyłam plotkarski watek Hardiego, który właśnie skomentowałam, byłam wstrząśnięta postawą nie tylko Hardiego, ale wszystkich wypowiadajacych sie w nim, oprócz ariela...

powiedz mi co wstrząsnęło Tobą w stosunku do mojej postawy ?

pozdrawiam Cię
Witaj off-czyku

Hardi zaklada watek, oczerniajac innych, niczym tego nie dokumentujac, podaje tylko linki do stron.

Tobie jakby sie to spodobalo, bo sobie zarty robiles, a ja uwazam, ze raczej powinienes napomniec jak Milenke.

Potem to, ze spodobala Ci sie wypowiedz Mamy Muminka, ktora nie znajac ani Wspolnoty chrzescijanskiej Ararat, ani w to w co wierza Jednosciowcy, ani nawet nie zapoznawszy sie przyzwoicie z podanymi przez Hardiego stronkami osadza ich naywajac "heretyckim ruchem" i kogos kto niby z nimi wspolpracuje.

Nastepnie to, ze ironicznie powiedziales, ze znowu sptykacie sie z Ryszardem, ktorego tu nie ma, nie przychodzi, wiec sie nie spotykacie, jedynie przez plotki Hardiego.
Pozatym jakos negatywnie odebralam to, ze powiedziales, ze to Ryszrad "rozpedzil" ? (czy nie przekrecam znowu?)watek.

Teraz ja zapytam Ciebie off-czyku, czy to jest biblijne, chrzescijanskie, prawidlowe zachowanie, ze Hardi zaklada taki watek, oczerniajac ich , nie dokumentujac niczym ?, a Wy nie reagujecie ? tylko jakby Wam w to graj !

p.s.tak przy okazji napisze, ze ja tez zadalam w tamtym watku pytania, co prawda nie Tobie, ale odpowiedzi nie dostalam, to chyba wbrew Regulaminowi.

Pozdrawiam Cie rowniez.

_________________
SZEMA ISRAEL ADONAJ ELOHENU ADONAJ ECHAD!
Sluchaj Izraelu Pan Bog nasz, PAN JEDEN JEST!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz sty 10, 2013 10:26 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 09, 2008 7:19 pm
Posty: 142
Widzisz Agnieszko, chyba jednak patrzymy na tę sprawę trochę inaczej.

agnieszkaa napisał(a):
Hardi zaklada watek, oczerniajac innych, niczym tego nie dokumentujac, podaje tylko linki do stron.
Linki do stron uznałem jako dobre udokumentowanie, a do tej pory nie znalazłem żadnego dowodu na to aby Hardi się mylił. Jak znajdę, na pewno powiem to głośno.

agnieszkaa napisał(a):
Tobie jakby sie to spodobalo, bo sobie zarty robiles, a ja uwazam, ze raczej powinienes napomniec jak Milenke
Wierz mi, nie spodobało mi się to. Po prostu jest to dla mnie ważny temat, ze względu na to, że mieszkam na tym terenie. Nie robiłem żadnych żartów, a lekka ironia była wg mnie w odpowiedniej ilości i miejscu. Milenkę zapytałem konkretnie, ale rzeczywiście może po jej odpowiedzi powinienem się do tego odnieść. W tym miejscu przyznaję Ci rację. Postaram się to sprostować. Jednocześnie przy okazji chciałbym zadać Tobie pytanie: Czy Ty znasz kogoś osobiście z Araratu i/lub czy rozmawiałaś z kimś stamtąd na ten temat?
agnieszkaa napisał(a):
Potem to, ze spodobala Ci sie wypowiedz Mamy Muminka, ktora nie znajac ani Wspolnoty chrzescijanskiej Ararat, ani w to w co wierza Jednosciowcy, ani nawet nie zapoznawszy sie przyzwoicie z podanymi przez Hardiego stronkami osadza ich naywajac "heretyckim ruchem" i kogos kto niby z nimi wspolpracuje.
Wcale mi się nie spodobała, ale jest sensowna i logiczna i zgadzam się z nią. Udowodnij mi, że nie miała racji.
agnieszkaa napisał(a):
Nastepnie to, ze ironicznie powiedziales, ze znowu sptykacie sie z Ryszardem, ktorego tu nie ma, nie przychodzi, wiec sie nie spotykacie, jedynie przez plotki Hardiego.
Pozatym jakos negatywnie odebralam to, ze powiedziales, ze to Ryszrad "rozpedzil" ? (czy nie przekrecam znowu?)watek.

Nie "rozpędził" tylko "rozognił" co było prawdą. Chodziło mi o to, że znów o nim czytam. Jeśli negatywnie odebrałaś, to zupełnie bezpodstawnie. Osobiście szanuję pan Ryszarda ze względu na to, że jest ode mnie starszy, ale jak bym miał możliwość rozmawiać z nim osobiście, zadałbym mu te same pytania z tą samą ironią
agnieszkaa napisał(a):
Teraz ja zapytam Ciebie off-czyku, czy to jest biblijne, chrzescijanskie, prawidlowe zachowanie, ze Hardi zaklada taki watek, oczerniajac ich , nie dokumentujac niczym ?, a Wy nie reagujecie ? tylko jakby Wam w to graj !

Myślę Agnieszko, że moje podejście już wyżej opisałem, ale powtórzę jeszcze raz dodając co nieco. Sprawa wg mnie jest poważna. Uważam, że Ararat wchodzi na bardzo niebezpieczny grunt i nie będzie z tego nic dobrego. Mojej postawy nie traktuję jako "oczernianie" bo uważam, że Hardi miał rację zakładając ten wątek (choć nie znam jego intencji). Dyskusja jest dobre udokumentowana. Naszym zadaniem jest bronić prawd ewangelii i uważam, że w tym wątku to robimy.
agnieszkaa napisał(a):
p.s.tak przy okazji napisze, ze ja tez zadalam w tamtym watku pytania, co prawda nie Tobie, ale odpowiedzi nie dostalam, to chyba wbrew Regulaminowi.

Nie znalazłem w regulaminie nakazu odpowiadania...
Agnieszko, nie chcę, żebyś mnie źle zrozumiała, więc napiszę to tutaj wyraźnie: Nie masz racji mówiąc, że podobają mi się czyjeś odpowiedzi, że coś tam w to mi graj. Wierz mi wolałbym, aby tej dyskusji nie było, ale jest, bo problem jest. Np ich zaangażowanie w konferencję z udziałem Davida Ndlovu. To wszystko jest bardzo niebezpieczne. Jeśli uda mi się poznać kogoś z Araratu to na pewno z nim poruszę ten temat. Na spokojnie, bez żadnych uraz i kwasów.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz sty 10, 2013 11:43 am 
Offline

Dołączył(a): Pn sty 07, 2013 2:04 am
Posty: 54
Off_czyk napisał(a):
Widzisz Agnieszko, chyba jednak patrzymy na tę sprawę trochę inaczej.

agnieszkaa napisał(a):
Hardi zaklada watek, oczerniajac innych, niczym tego nie dokumentujac, podaje tylko linki do stron.
Linki do stron uznałem jako dobre udokumentowanie, a do tej pory nie znalazłem żadnego dowodu na to aby Hardi się mylił. Jak znajdę, na pewno powiem to głośno.


Powiedz mi off-czyku, gdzie i co w tych linkach potwierdza to, ze Ararat to jak Hardi mowi sekta i maja na celu tylko to jedno co im Hardi zarzucil.

Chcialabym bys mi wyjasnil jesli mozesz, odniose sie po kolei, narazie tyle, bo jestem bardzo zmeczona juz.

Dziekuje za lagodna odpowiedz.

_________________
SZEMA ISRAEL ADONAJ ELOHENU ADONAJ ECHAD!
Sluchaj Izraelu Pan Bog nasz, PAN JEDEN JEST!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 25, 2013 12:06 am 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 25, 2010 12:10 pm
Posty: 130
Lokalizacja: Norwegia
znam Agnieszkę, niestety ona też jest pod mocnym wpływem tych osób i oczywiście również jest nietrynitarianką, w różnych miejscach broni ich za wszelką cenę... ale ona potrzebuje opamiętania i poznania prawdziwego żywego biblijnego Jezusa

_________________
www.przemek-owczarski.blogspot.com
www.youtube.com/user/przemowczarski
www.chomikuj.pl/przemowczarski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL