www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 10:35 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Historyjka
PostNapisane: Cz sty 24, 2013 4:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
Ostatnio odwiedziłem kościół "Chrześcijan tzw. "Biblijnie wierzących". No, na wstępie nie chcieli mnie wpuścić bo miałem obcisłe spodnie bo przyjechałem na rowerze, ale wynegocjowałem z nimi, że wpuszczą mnie w jak załatwię gatki, więc po cichu pożyczyłem z ich magazynu bo jakieś dary rozdają czy coś takiego. Było całkiem, całkiem bardzo rodzinnie, ale jednak wolę po górach pochodzić po górach i tam się poskładać jak mam kryzys...Potem mnie ewangelizowali przez dwie godziny, a ja próbowałem im wejść w słowo i powiedzieć, że wszystko ze mną w porządku w tej kwestii, ale oni jednak widzieli we mnie idącego na wieczne potępienie grzesznika...Taka tam mała anegdota :lol:
Modlili się tam językami. Bardzo głośno i pod dyktando takiego gościa, który potem był bardzo zawiedziony kiedy mu powiedziałem, że mam 28 lat, a nie 19 więc umysł już nie taki łatwy do obróbki :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Historyjka
PostNapisane: Cz sty 24, 2013 4:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
Podtrzymuję swoje postanowienie, że jednak na kryzysy duchowe najlepsze jest chodzenie po górach :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Historyjka
PostNapisane: Cz sty 24, 2013 7:55 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Oooooo tak. Zgadzam się z Tobą Dziku.Górskie szlaki sa jakieś takie.....az słów brak.
Mnie łażenie po górach tez pionizuje :D
Potepili Cie za portki?

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Historyjka
PostNapisane: Cz sty 24, 2013 11:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
Potępić nie potępili, ale no jak się jest grzesznikiem to się trzeba doinformować, bo zbawienia nie będzie jak przypili potrzeba. Po za tym fajni ludzie, tylko natrętni, bo jak ktoś do mnie mówi do godziny pierwszej w nocy i nie ma dość to albo coś bierze, albo naprawdę ma poczucie misji ewentualnie nie ma litości bo w domu byłem o drugiej w nocy gdyż musiałem 20 km jeszcze na rowerze dojechać.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Historyjka
PostNapisane: Cz sty 24, 2013 11:57 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 25, 2010 12:10 pm
Posty: 130
Lokalizacja: Norwegia
Dzik napisał(a):
Ostatnio odwiedziłem kościół "Chrześcijan tzw. "Biblijnie wierzących". No, na wstępie nie chcieli mnie wpuścić bo miałem obcisłe spodnie bo przyjechałem na rowerze, ale wynegocjowałem z nimi, że wpuszczą mnie w jak załatwię gatki, więc po cichu pożyczyłem z ich magazynu bo jakieś dary rozdają czy coś takiego.

hehehehe miałem kiedyś dość podobną sytuację, będąc na młodzieżowym obozie chrześcijańskim postanowiliśmy z małą grupką wybrać się w niedziele do jakiegoś najbliższego zboru, ktoś nam podał adres bodajże prostaczków, pojechaliśmy tam i nie zostaliśmy wpuszczeni do środka, bo mieliśmy jeansy i t-shierty, a jak zobaczyli dziewczyny w spodniach to myślałem, że zaraz zaczną odprawiać egzorcyzmy :lol:

pewien brat opowiadał, że nie chcieli go wpuścić do zboru na Ukrainie, bo miał strzałkę do piekła (krawat) i symbol bogactwa (obrączkę), jednak został w końcu wpuszczony bo przekonała ich zawartość busa, którą im pokazał (dary) 8)

Dzik napisał(a):
jednak wolę po górach pochodzić

góry to moje ulubione miejsce do spotkań z Bogiem :)

_________________
www.przemek-owczarski.blogspot.com
www.youtube.com/user/przemowczarski
www.chomikuj.pl/przemowczarski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL