www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 3:42 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Wt cze 05, 2012 7:43 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Cytuj:
Czy ktoś z was potrafiłby mi na przykład wytłumaczyć, o co miałoby chodzić szatanowi z poruszonym wyżej celem depopulacji?
Cóż miałoby mu to dać?
Szatan świetnie sobie radzi z taką populacją, jaka jest- i jaka w większości (nawet jeśli nieświadomie) realizuje znakomicie jego cele, czyli odwraca się od Boga i brnie w śmierć.


Może o to: szatan przychodzi, aby kraść, niszczyć, zabijać. Po drugie: łatwiej się rządzi mniejszą grupą ludzi. Łatwiej ich kontrolować, podporządkować sobie, uczynić bezwolnymi. Zaś większość jak najszybciej posłać do piekła.
Proroctwo o antychryście - jego władzy na ziemi- musi się wypełnić. Aby było to możliwe, musi on mieć jakieś poparcie, jakieś polityczne zaplecze i warunki do tego, aby zaistnieć. Będzie miał wielką władzę, będzie kontrolował wszystkich ludzi.Depopulacja może być takim właśnie sprzyjającym temu czynnikiem, rząd skupiony w rękach wybranej elity także.
Cytuj:
Uważam bowiem, że nie ma żadnych szans na to, żeby siły zła były zdolne do jakiejkolwiek lojalnej, zdyscyplinowanej, wyrzekającej się prywaty, wiernej, dyskretnej itd... polityki na rzecz powiedzmy sensacyjnego planu szatana, który niektórzy znają już w punktach


Siły zła potrafią się jednoczyć i działają na wielu frontach. Chrześcijanie napełniający się Duchem i posłuszni Bogu również. Zależy, kto jakiemu Panu służy. Dzisiaj mamy obraz Kościoła czasów ostatecznych- zwiedzionego, rozszarpanego, miotanego lada wiatrem nauki. Między trzodę weszły wilki, a niektórzy, którzy byli między nami, okazali się być nie z nas. Diabeł wie, że ma mało czasu i robi , co moze ,aby zwieść i wybranych.
Cytuj:
A po drugie - jeśli celem diabła miałaby być istotnie "de-populacja", to wynika z tego, że Wiosna ma sporo racji z postulatem "pro-populacji" i byłoby to nawet rodzaj walki duchowej, nieprawdaż?


Nie. Paweł pisał, że w niebezpiecznych czasach lepiej zostać człowiekowi samemu. Zresztą, nie można wyciągać takich wniosków poza Biblią, a Słowo Boże nie naucza o nakazie posiadania jak najliczniejszego potomstwa, co zostało wykazane.

No i wychowywanie dzieci trwa- zanim one dorosną i staną się uczniami Pańskimi( o ile) to mija wiele lat. A ja mam wrażenie, że aż tyle czasu to my już...nie mamy, ale to moje osobiste wrażenie i mogę się mylić.

Cytuj:
uważam, że będzie coraz gorzej pod każdym względem, ale jedynie Bóg zna scenariusz, On kontroluje wszystko i Jego jest finał. Diabeł go realizuje, ale ani sam nie jest wierny wobec tzw "swoich" ani ci oni nie są wierni ani lojalni wobec siebie nawzajem, bo nie znają tej cechy. Miłość własna zawsze zwycięży- zatem nic nie można zaplanować. Nie ma współpracy =nie może być spisku.
Tak myślę.


Jasne, że wszystko jest pod Bożą kontrolą i Bóg ostatecznie zwycięży :D
Ale spisek jest możliwy. Tyle, że się nie uda, bo nie ma prawa.
Ludzie, którzy służą diabłu są w jedności, niestety. Nienawiść też potrafi łączyć. A strach zastępuje lojalność...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Wt cze 05, 2012 11:04 am 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Owieczko...wyprzedzilaś mnie. :D Nie do końca się zgadzam z całkowita depopulacja ale przerzedzić ludzi jak najbardziej.Łatwiej kontrolować.
A szatan i jego poddani potrafia być bardzo zdyscyplinowani.I przebiegli.I kłamliwi".Pojawią się bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy, i będą czynić znaki zdumiewające, ażeby, jeśli to możliwe, zwieść wybranych. A wy uważajcie! (Mk 13 ....
Wierzę,że przybierają postaci "aniołów światłości" i "dla naszego dobra" będa nas szczepić, truć, czipować i kontrolować.O większości rzeczy powiedzą oficjalnie....czipowane rzeczy kupowane w Tesco - i wszyscy się cieszą jak to technologia idzie do przodu.Program " wiem gdzie jesteś " w telefonach komórkowych.To oficjalne.Boje się myślec co nie jest oficjalne.
Nie ma co chować głowy w piasek tylko je podnieść bo zbliża się nasze odkupienie. :D
A ujawniac knowania trzeba,żeby jak najmniej uwierzyło w kłamliwa telewizyjno gazetową papkę.

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Wt cze 05, 2012 4:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 7:51 am
Posty: 527
Hm, słyszałam już, ale nie bardzo rozumiem argument: "mniejszą ilością ludzi łatwiej się rządzi" w odniesieniu do istoty, której nie chodzi o żadne pozytywne zarządzanie, o dobro tych ludzi, czy jakikolwiek porządek, a wręcz przeciwnie. W jakim sensie łatwiej?

W przypadku szatana większa ilość oznacza większy chaos, większy kryzys, większy głód, choroby a więc wszystko, czego potrzebuje, żeby zasadne było powołanie światowego rządu w celu "opanowania sytuacji", czyż nie?

Co do atmosfery strachu, Kristino, to zauważyłam, że nie byłoby jej może, gdyby nie kreowali jej właśnie chrześcijanie. Spiskowcy wszelkiej maści działają z zasady inteligentnie, dyskretnie i ich celem nie byłaby żadna atmosfera sensacji.

Zgadzam się, Owieczko, że celem szatana jest kraść, zabijać i niszczyć.
Jednak analizując jego naturę dochodzę do wniosku, że jest to wtórne w stosunku do jego pragnienia numer jeden, czyli „być jak Bóg”, odbierać chwałę i mieć władzę. W złu to właśnie on jest numerem jeden, dlatego zło jest jego domeną i w nim szuka triumfu. Prawdziwy triumf odnosi, gdy ludzie odwracają się od Boga i Jego przykazań i czynią zło. Dyskretne usunięcie z pola jakiejś liczby ludzi w celach strategicznych daje mniejsze pole do triumfu zła, niż takie pokierowanie nimi, aby sami zabijali się nawzajem, wyzyskiwali i nienawidzili. Być może nie do końca jasno potrafię wyrazić tę myśl, ale wiem, o co mi chodzi :)

Czy zło potrafi się organizować? Owszem, istnieje coś takiego jak przestępczość zorganizowana.
Ale czy potrafi służyć szatanowi i jego celom, wyrzekając się własnych? Moim zdaniem nie. To szatan potrafi do pewnego stopnia pociągać za sznurki i tylko tyle.

_________________
Wy do wolności powołani jesteście.
(Gal 5,13)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Wt cze 05, 2012 5:24 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Cytuj:
Jednak analizując jego naturę dochodzę do wniosku, że jest to wtórne w stosunku do jego pragnienia numer jeden, czyli „być jak Bóg”, odbierać chwałę i mieć władzę.[

Słusznie. I zobacz- przy większej ilości ludzi zawsze istnieje większe zagrożenie rebelii. Zmniejszenie liczby ludzi zwiększy możliwość kontroli. Diabeł chce osiągnać cel wykorzystując wszelkie możliwe środki. Jego zadowoli nawet pokłon oddany ze strachu czy z chęci zysku.

Cytuj:
Dyskretne usunięcie z pola jakiejś liczby ludzi w celach strategicznych daje mniejsze pole do triumfu zła, niż takie pokierowanie nimi, aby sami zabijali się nawzajem, wyzyskiwali i nienawidzili.

Nie dyskretne usunięcie z pola, a zamordowanie, pozbawienie życia. Najlepiej na tyle wcześnie, żeby człowiek się nie nawrócił, nie poznał Boga i poszedł do piekła.

Zresztą- diabeł w każdym przypadku i tak posługuje się ludźmi. To ludzie przecież produkują trucizny, bomby, inną broń, żeby zabijać.

Cytuj:
Ale czy potrafi służyć szatanowi i jego celom, wyrzekając się własnych?


Sprecyzuj, co rozumiesz pod pojęciem "zło". Jeśli chodziłoby o złych ludzi, to przecież nie muszą się niczego wyrzekać, każdy człowiek służący diabłu myśli głównie o sobie i swoich pożądliwościach i miłuje grzech, a diabeł w nim to podsyca i kusi. Kłamiąc oczywiście. Jeśli chodziło o demony, to są one podległe "głownodowodzącemu"- pewnie jest u nich jakaś hierarchia( za małą mam na ten temat wiedzę).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Wt cze 05, 2012 7:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Szelko,chrześcijanie nie kreują atmosfery zagrożenia i strachu.Co czujniejsi widzą to po prostu.Inni nie widzą.Tak juz było za Noego.Wiedząc, że czasu niewiele powinniśmy byc aktywniejsi.Obnażać zło nawet narażając sie na wysmianie.Z Noego tez się śmiano.
Wiesz..poczytaj trochę o Jane Burgermeister. Austriacka dziennikarka śledcza (piszaca m. in. dla Nature, British Medical Journal, The Scientist, Reuters Health)
Zło jest silne i zorganizowane i ukryte ...jeszcze.Mówienie o tym może ocalić chocby i kilka osób.Nam sie wydaje,że jesteśmy wolni, silni i nikt nami nie manipuluje.
I o to chodzi.Uspic czujnośc, napełnic brzuchy, zapełnic galerie handlowe, uzaleznić od wiadomości tv.Ludzie przestają mysleć.No bo po co?Wszystko podane na tacy.
Nie zamierzamy uciekac na pustynię i tam oczekiwać Pana.Ale udawać, że jest ok nie można.
Spróbujcie zrezygnować teraz z wszystkich kart, polikwidowac konta,wycofac wszystkie dane z przychodni lekarskich czy szpitali.Porzućcie towarzystwa ubezpieczeniowe.Wylądujecie poza systemem.Nie możecie sprzedać ani kupic ani sie leczyc.
I tak bedzie ze znamieniem.Nie ma znamienia - nie ma Cię w systemie.
Chwała Bogu,że mamy Boga.I możemy podnieśc głowy.Ale nie zmienia to faktu,że diabeł szaleje i szykuje scenę.Ratujmy ludzi..

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Wt cze 05, 2012 7:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 2:20 pm
Posty: 344
Znalazłam w sieci ciekawy materiał na temat dokumentu Fundacji Rockefellera - są to tak zwane scenariusze na przyszłość. Kilku specjalistów ponoć na bazie aktualnych przesłanek i prawdopodobieństwa nasilenia się różnych zjawisk pisze takie "scenariusze" od lat. Ciekawe, że na obecny rok oraz lata 2012 - 2020 powstał scenariusz w czasie przeszłym (wydarzenia już się dokonały), opisujący masową śmierć ludności w wyniku pandemii jakiejś zjadliwej nowej choroby, atak terrorystyczny w czasie Olimpiady w Londynie i inne katastrofy. Dziwaczna zabawa ..... a może coś więcej? Według "scenariusza" na następne osiem lat - począwszy od tego ludzkość czekają niezłe rozrywki :(

http://www.youtube.com/watch?feature=en ... 6SKVTnZPYA

to były w skrócie najciekawsze wątki. Cały dokument dostępny na:

http://www.gbn.com/articles/pdfs/GBN&Ro ... opment.pdf

Dobrze, że jesteśmy dziećmi Bożymi!

_________________
"(...) Siebie samego czystym zachowaj" [1 Tm 5,22]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Wt cze 05, 2012 8:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Wg scenariusza na następne 8 lat...Straszne i jeszcze to użycie czasu przeszłego- po co właściwie pisać takie scenariusze? Czemu to ma służyć? Przecież trudno to nazwać pracą analityka, który przewiduje zmiany w gospodarce, ekonomii czy kulturze...budzi grozę.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Wt cze 05, 2012 9:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 7:51 am
Posty: 527
Pomyślę, przeczytam, przesłucham, odpowiem na pytania- ale za kilka dni, ponieważ wyjeżdżam jutro w ciche miejsce, w którym raczej nie będzie internetu.

Dzięki wszystkim za zaangażowanie- na dzień dzisiejszy myślę po prostu, że tajny spisek jest średnio tajny, jeśli wszyscy z taką łatwością mogą o nim poczytać na kilkudziesięciu stronach w sieci. Sama świadomość spisku, zagrożenia, grypy, chemtrails, szczepionek itd.itd przed niczym w gruncie rzeczy nie chroni, a brak świadomości niczego dla chrześcijanina nie zmienia. To, o czym mamy wiedzieć jest opisane w Biblii. Co ponadto- nie wiem, czy służy nam naprawdę i czy jest prawdą.
Ściskam wszystkich w Panu.Dobranoc.

_________________
Wy do wolności powołani jesteście.
(Gal 5,13)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Pn cze 11, 2012 2:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,tit ... aid=6e9c7..
Nawet jesli sama strona może budzić usmieszek to wiem,ze takie znakowanie już jest w USA ,Szwecji.Dobrowolne, rzecz jasna i w trosce o nasze bezpieczeństwo.
Wiem,że banki i towarzystwa ubezpieczeniowe wiedza o nas wszystko .Jesli płacimy karte to wiedzą w jakich sklepach kupujemy,dokąd jeździmy na wakacje i tak dalej.Będąc w USA nie mogłam wypozyczyć samochodu nie mając karty kredytowej.To samo we Francji.
Kontrola.Diabeł to uwielbia.
Mysle,ze chrześcijanie powinni zdawac sobie z tego sprawe jak ludzie sa manipulowani.Diabeł chce nas zwieść.Świadomość manipulacji i ograniczania wolnosci sprawia,że jestesmy czujni.
A Pan Jezus nakazał nam czujność.Nawet jesli maja nas wyśmiewac.
Pana Jezusa podejrzewali o opętanie, o konszachty ze złym.Nic nowego pod słońcem.

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Pn cze 11, 2012 8:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 7:51 am
Posty: 527
Witam się po powrocie :)
Przez kilka cudownych dni zdążyłam odpocząć, także duchowo, i nabrać przekonania, żeby nie drążyć dalej tego tematu i nie spierać się o lucyferiański spisek.(Owieczko, zdefiniuję ci tylko pojęcia, o które pytałaś. Pisząc "zło" miałam na myśli ludzi realizujących ów plan i odpowiadających przed swoim szefem za poszczególne punkty i odcinki zadań.)

Natomiast odpowiem Kristinie na powyższy post.
Oczywiście, że wszelka kontrola jest od diabła. Bóg jest jej przeciwny, co widać już w zakazie liczenia ludu choćby 2 Sm 24,10 nn

Jesteśmy kontrolowani przez ludzkie systemy -przez sam fakt posiadania kart kredytowych, ale i komórek, komputerów, rozmaitych numerów typu pesel itp.itp. Ostatnio odbierałam nowy paszport i bardzo niemiłe miałam myśli podczas pobierania odcisków palców, nie mówiąc o "życiowym" zdjęciu izometrycznym.

Niewykluczone, że znamię bestii będzie rodzajem chipa, ale osobiście uważam, że będzie musiało mieć też aspekt jednoznacznie oddający jej (bestii) cześć, tak aby każdy dokładnie wiedział, co wybiera i co odrzuca i nikt nie przyjął znamienia w naiwności, nieostrożnie itp.- tak myślę.

Natomiast nowinki technologiczne nie są wcale istotą kontroli, tylko pewnym udogodnieniem. System stalinowski nie potrzebował chipów, ani kart kredytowych, nie potrzebuje ich i nie stosuje też reżim Korei Północnej- chyba najbardziej kontrolującego i bliskiego piekłu państwa świata.

Byłam właśnie m.in w dawnej leśniczówce Brenzberg (może ktoś słyszał) i chcąc nie chcąc myślałam właśnie na ten temat.
Do niedawna w ogóle nie można było tam trafić, teraz idzie się szlakiem- lasami, górami, nie wiadomo dokąd, daleko od świata. Kompletnie ukryte miejsce. Mimo to w 1944 roku UPowcy znaleźli i wymordowali tam grupę ukrywających się rodzin polskich leśników...Trudno mi było w to uwierzyć. Jak oni tam trafili, skąd wiedzieli...Jednak jak widać namiary satelitarne nie były im potrzebne- i diabeł ich też bezwzględnie nie potrzebuje. Zawsze najsłabszym ogniwem jest człowiek i to się nie zmieniło od upadku pierwszych ludzi do dziś.

Wierzę, że ta prawda, ciągle aktualna dotyczy też NWO- i od początku do dziś, niezmiennie przed grzechem oraz gniewem Bożym musimy ludzi ostrzegać, nie przed chipami itd.itd. Ewangelia jest ta sama, czas łaski trwa, choć i ja myślę, że jest krótki, coraz krótszy.
Z całym (wielkim) szacunkiem dla ciebie Kristino.

_________________
Wy do wolności powołani jesteście.
(Gal 5,13)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Pn cze 11, 2012 9:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Nikogo nie namawiam żeby miał takie samo zdanie jak ja.Tematem zajmuję sie zawodowo. :(
Przed gniewem Boga ostrzegac to nasz obowiązek.tak jak i głoszenie Ewangelii.
A jednak Pan Jezus mówił o czujnosci.I o zwiedzeniu.
O to chodzi....żeby naiwnie nie chwytać nowinek nie wiedząc dokładnie czemu to służy.
A czipowanie dzieci to nie żadna wygoda ani ułatwienie.
Poza tym narazie wszystko jest dobrowolne.Narazie
I zgadzam się Szelko,że najsłabszym ogniwem jest człowiek.

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Pt sie 17, 2012 4:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
http://www.sfora.pl/Niemieccy-zolnierze ... ach-a46540 :twisted: znamienne

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Cz wrz 06, 2012 2:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 25, 2011 9:51 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Puławy
Owieczka napisał(a):
Otworzyłam ten wątek, ponieważ trudno mi oddzielić bzdurne teorie spiskowe od tego, co naprawdę się dzieje. W necie jest mnóstwo informacji, nie wszystkie zapewne wiarygodne. Może ktoś podzieli się jakimś linkiem( bardziej wiarygodnym) albo wypowie na ten temat:
co można powiedzieć o NWO? Kto za tym stoi? Jakie poczynania są dziełem tych, którzy za NWO stoją?


, teoria NWO to smiertelnie niebezpiecznie pułapka , poniewaz zawiera duzo prawdy ale i wiele kłamstw i manipulacji przez co jest trucizna - powiem tak : antychryst - człowiek grzechu zreformuje świat , zaprowadzi dobrobyt , pokój , zniszczy tych których masy uwazaja za sprawców i zarzadców zła.Sekty new age oraz pozornie świeckie ruchy , organizacje a nawet mass media nie przypadkiem ukazuja choroby systemu a jednoczesnie pokazuja lekarstwa co pasowałby zrobic.Wina za zło jest zrzucana na illuminatów , masonów , bankierów , tzw żydów , polityków - ale antychryst ich zniszczy przez co m.in zdobedzie zufanie i popularnosc , to on uzdrowi świat , sekty new age juz wieszcza swiat dobrobytu , nowych technologii , poteznej nowej duchowosci - wszystko to przygotowanie na fałszywego proroka który zwiedzie swiat i bedzie wywyzszał antychrysta za którym cała ludzkosc pojdzie w podziwie i uwielbieniu (oprócz zapisanych w ksiedze życia) - dosłownie cała ludzkosc bedzie zwiedziona - moim zdaniem fundamentalnym zwiedzenie beda rózne cuda ale oprócz tego pojdzie tez wielki dobrobyt i "uzdrowienie" systemu - wielkie bogactwa podczas panowania antychrysta sa opisane w 18 rozdziale Objawienie , w ksiedze Ezechiela 28:1-7 czy w ksiedze Daniela 11 i innych.Wiec nie martwcie sie NWO ono nadejdzie ale bedzie tylko forma przejsciowa pomiedzy tym co teraz a objawieniem sie antychrysta i jego sztuczkami i reformami , problem beda miały oosby które w jego systemie zobacza Królestwo Boże , w antychryscie Boga a np w fałszywym proroku Eliasza - organizacje religijne tak KRK jak i inne np protestanckie czy SJ juz sie zatroszcza aby ludzie zobaczyli w panstwie antychrysta , Królestwo Boże


polecam zajrzec - http://zbawieni.com/showthread.php?tid=213

, http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=6754

_________________
WYZNANIE WIARY : biblijny binitarianizm, kondycjonalizm, anihilacjonizm

https://binitarianizm-biblijny.blogspot.com/ , https://binitarianizm123anihilacjonizm. ... kreca.html

, http://mieczducha888.blogspot.com/2020/ ... ra_27.html ,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Pt wrz 07, 2012 9:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... xJ8AHpHuo#!

Ciekawie mówi o cenzurze na forach.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Pn wrz 10, 2012 9:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
Dziku, na twoim miejscu, zanim zareklamowałbym jakąkolwiek wypowiedź Henry Kubika, sprawdziłbym, w co on wierzy, co aktualnie propaguje, itd. A niestety, studiowanie Biblii doprowadziło Henry Kubika m. in. do zanegowania jej części (w szczególności listów Pawła), do propagowania usprawiedliwienia z uczynków i do wiary w dwóch Bogów!
Kubik w swoim mniemaniu staje w obronie prawdy w internecie, a sam wprowadza mnóstwo ludzi w mnóstwo błędów. W filmiku, który polecasz, Henry Kubik ostrzega przed grupami dyskusyjnymi, gdzie jego zdaniem ich celem jest m. in. dyskredytacja Biblii i Boga. Ten filmik jest z 2010 r. Dzisiaj Kubik sam otwarcie dyskredytuje Biblię. Zatem należy ostrzegać przed tym człowiekiem, jego wypowiedziami i stronami przez niego prowadzonymi, co niniejszym czynię i uczyniłem również na mojej stronie http://www.kuzbawieniu.pl
Próbowałem ostrzec Henry Kubika 2 razy mailowo, niestety otrzymałem tylko 1 odpowiedź, z odesłaniem do jego artykułu z negacją już nie tylko listów Pawła, ale też Piotra... Smutno widzieć, jak ten człowiek się pogrąża...

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL