www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest N kwi 28, 2024 4:18 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: NWO
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 9:10 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Otworzyłam ten wątek, ponieważ trudno mi oddzielić bzdurne teorie spiskowe od tego, co naprawdę się dzieje. W necie jest mnóstwo informacji, nie wszystkie zapewne wiarygodne. Może ktoś podzieli się jakimś linkiem( bardziej wiarygodnym) albo wypowie na ten temat:
co można powiedzieć o NWO? Kto za tym stoi? Jakie poczynania są dziełem tych, którzy za NWO stoją?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 9:36 am 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Tak naprawdę Owieczko ,to o tych prawdziwie działających nic sie nie dowiesz prawdziwie.To są szare eminencje kręcące tymi, których pełno w mediach.
To są wielkie pieniądze i wielka władza.Firmy farmaceutyczne.Sztuczne choroby i sztuczne lekarstwa.
Jane Bugermeister, austriacka dziennikarka...była chyba w Krakowie parę lat temu.Próbowała wytoczyć proces przeciw WHO..kiedy zalało nas tymi nieszczęsnymi szczepionkami.
Moje rozumowanie idzie jakos w tym kierunku.Że tzw zamordyzm wyjdzie właśnie stamtąd.Przymusowe szczepienia.Przymusowe czipy.Wszystko oczywiście dla naszego bezpieczeństwa.Poszukam linków - tylko niektóre strony w tajemniczy sposób znikaja bardzo szybko.

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 10:28 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Dzięki Kristino :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 12:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
Wiosna pełną gębą i już myślałem, że trochę odpuścicie, a wy dalej jedziecie z koksem... :cry:


Ostatnio edytowano Śr maja 30, 2012 1:15 pm przez Dzik, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 1:03 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
A w czymś "przypieraliśmy", że mamy...hm...odpuścić? Nie rozumiem...I co do tego ma wiosna?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 1:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
Z reguły na europejskich forach internetowych tematy zmieniają się zależnie od pór roku i ilości słońca. Najwięcej o polityce, teoriach spiskowych, ekonomi rozmawia się zimą i jesienią. Ty, Kristina i jeszcze parę osób widzę deszczom ani słońcu się nie kłaniacie bo ciągniecie równo od jesieni, przez całą zimę aż do teraz jednym rytmem. Taka moja luźna obserwacja.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 4:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Cytuj:
deszczom ani słońcu się nie kłaniacie


Ano nie, jak widzisz.

I nie interesują mnie teorie spiskowe jako takie, szukam rzetelnej informacji.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 5:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 2:20 pm
Posty: 344
kristina napisał(a):
To są wielkie pieniądze i wielka władza.Firmy farmaceutyczne.Sztuczne choroby i sztuczne lekarstwa.
Jane Bugermeister, austriacka dziennikarka...była chyba w Krakowie parę lat temu.Próbowała wytoczyć proces przeciw WHO..kiedy zalało nas tymi nieszczęsnymi szczepionkami.
Chyba szczepionki rzeczywiście zaczynają mieć kluczowe znaczenie w realizacji postulatów NWO - w szczególności depopulacji. Nie wierzyłam w to kilka lat temu ale dotarłam do materiałów w sieci, które zawierały cytaty kluczowych polityków a także celebrytów oznajmiających zupełnie bez żenady konieczność depopulacji świata w imię "dobra ludzkości". Naprawdę to szokujące! Niestety, nie wszystkie materiały (filmy lub artykuły) podają źródła i daty - czyli w jakich okolicznościach autorzy tych wypowiedzi je popełnili (na piśmie lub ustnie). Jednak jest sporo konkretnych i udokumentowanych materiałów - niestety w języku angielskim, więc linki pewnie większości nie pomogą :(

Co do szczepionek, to przypominam sobie sen pewnej kobiety z USA sprzed, bodajże, trzech lat: śniło jej się, że ludzie byli zamknięci w domach (kwarantanna) i odwiedzani przez zmilitaryzowane ekipy medyczne w celu przymusowych szczepień. Osoby uchylające się przed tym "obywatelskim obowiązkiem" były traktowane jako element antypaństwowy i prawie jak zdrajcy. Stosowano przymus fizyczny a w szczepionkach było coś, co powodowało, że ludzie zaszczepieni szybko umierali.... Wtedy pomyślałam sobie: eee to chyba jeszcze odległa przyszłość.

Tutaj chociażby link to informacji, że rząd Australii odbierze zasiłki na dzieci rodzicom, którzy decydują się nie szczepić swoje dzieci:
http://uncensored.co.nz/2011/11/28/inje ... overnment/

Należy dodać, że Australia jest krajem, w którym znajduje się mnóstwo zwłok ofiar rytuałów satanistycznych. A taki słoneczny kraj ....

_________________
"(...) Siebie samego czystym zachowaj" [1 Tm 5,22]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 5:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Straszne...
A to...chemitralis, czy jakoś tak? Wierzyć, nie wierzyć?

Przed chwilą przeczytałam: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/trwa- ... hipem-rfid
To się dzieje naprawdę...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 5:43 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
A ja drogi Dziku lubię teorie spiskowe...jak to misternie wywiodłeś.
Śledzisz mnie i Owieczkę? :shock:

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 6:02 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Owieczko,podrzuciłam Ci 2 linki .pogrzebiesz i cos wyszperasz.
Problem w tym,że prawdziwe wieści,które sie jakoś przedostaną do mediów zostaja natychmiast wysmiane, osmieszone.To lepszy sposób niż zaprzeczenie.
Albo przepisy łamiące nasze prawa wprowadza się cichutko...tylnym wejściem.
Albo wszystko "dla naszego dobra".Narazie możemy odmówic.Narazie.Potem juz będa przymusowe szczepienia,zakaz upraw przydomowych,zezwolenie na zywność modyfikowaną.
Jasne,że to się dzieje.Trujące powietrze z Fukiszimy....ludzie padają jak muchy.No i pszczoły zniknęły.Mam ogród i widzę co widzę tzn nie widze pszczół.Nie ma!

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 7:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
Przypominam, że depopulacja i tak będzie przy pochwyceniu kościoła :lol: :lol: :lol: :lol:
Wejdźcie sobie na google maps i zobaczcie ile jest jeszcze niezamieszkanego miejsca na ziemi. Po za tym kto będzie napychał brzuchy korporacjom i służył za mięso armatnie podczas wojny skoro zamierzają zredukować ilość ludzi.
Druga sprawa czy dla chrześcijanina nie lepiej gdyby oddał swoje życie za wiarę zamiast się go kurczowo trzymać na ziemi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 7:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
kristina napisał(a):
A ja drogi Dziku lubię teorie spiskowe...jak to misternie wywiodłeś.
Śledzisz mnie i Owieczkę? :shock:


Nie, ale mam socjologiczne skrzywienie. Po za tym trudno was nie zauważyć na forum. Którejś z was już zresztą radziłem, żeby kupiła sobie rower. Teraz możecie zrzucić się na tandem.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 7:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Jednak nas sledzisz.Pewnie rowerem.Skrzywionym.Socjologicznie. :wink:

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: NWO
PostNapisane: Śr maja 30, 2012 8:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
A tak w ogóle na chłopski rozum z tym czipowaniem. Jak już mi wszczepią tego czipa i stwierdzę, że już go nie chcę i go sobie żyletką wyciągnę z ręki to będę potępiony czy nie ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL