www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 10:32 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 12, 2009 6:22 pm 
Cytat z bloga:

Gdyby Inkwizycja powstała dzisiaj, to nie mówilibyśmy, że "przyszedł Inkwizytor", tylko że "przyszedł Moderator".


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 09, 2009 10:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 4:19 pm
Posty: 97
Cytuj:
http://www.ccwz.org/wydarzenia/76-sylwester-tak-bylo


Link nie otwiera się :( Szkoda chętnie bym sobie zobaczyła.

_________________
NAJBARDZIEJ ŚLEPY JEST TEN, KTO NIE CHCE WIDZIEĆ.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 10, 2009 9:42 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 16, 2006 5:21 pm
Posty: 599
avelina napisał(a):
Cytuj:
http://www.ccwz.org/wydarzenia/76-sylwester-tak-bylo


Link nie otwiera się :( Szkoda chętnie bym sobie zobaczyła.

działało usunęli zapewne, ale nie było czego oglądać, ktoś przebrany za araba, hindusa i w tle bollywoodzka muzyka

_________________
... wiara, która jest czynna ... Gal. 5:6
Obrazek
"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 10, 2009 11:30 am 
Offline

Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 9:59 am
Posty: 281
avelina napisał(a):
Cytuj:
http://www.ccwz.org/wydarzenia/76-sylwester-tak-bylo


Link nie otwiera się :( Szkoda chętnie bym sobie zobaczyła.


Piszesz i masz:

http://tiny.pl/zmjj

_________________
Nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 11, 2009 10:30 am 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 20, 2009 12:48 pm
Posty: 29
Przepraszam, ael dla mnie to jest raczej żenujące.

_________________
Jacek Wierciak


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 15, 2009 7:34 pm 
Offline

Dołączył(a): N maja 08, 2005 5:17 pm
Posty: 595
Lokalizacja: Katowice
Dlaczego?Kościół się bawi!!!

_________________
adam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 25, 2009 5:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 02, 2005 11:32 am
Posty: 434
Lokalizacja: Olkusz
Jasiu odmawia wieczorną modlitwę:
- I jeszcze spraw Panie Boże, żeby Ankara była stolicą Finlandii.
- Co ty gadasz? - dopytuje się mama.
- Tak napisałem na klasówce z geografii!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 04, 2009 1:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 04, 2007 1:25 pm
Posty: 1505
Lokalizacja: Silesia
Cytata z mojej córki [4 lata] gdy wybierała opowiadanko biblijne, które chciała usłyszeć od swojego taty:
"teraz opowiadaj o tym jak się góra rozpadła na pół i na końcu była kwadratowa ziemia" 8) [ciekawe ile ona z tego tak na prawdę rozumie?]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 06, 2009 6:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Parę ciekawostek:
17. Nauczyciele religii w polskich szkołach otrzymali poufny zakaz straszenia dzieci diabłem.
28. W Wirginii (USA) rytuały kościelne traktowane są z niezwykłą powaga. Jeśli ktoś zostanie przyłapany podczas mszy np na żuciu gumy, zostaje niezwłocznie zelżony przez wynajętych do tego celów pomocników pastora

W Tanzanii (Afryka) pan młody składając przysięgę małżeńską, pod groźbą kary wiezienia musi powtarzać za urzędnikiem następujące słowa: „Niech się wykrwawię, niech mnie piorun roztrzaska, nich mnie zeżre krokodyl, niech ogłuchnę i oślepnę, niech stanę się żebrakiem, jeśli oszukam lub opuszczę żonę".
. Prawo kościoła rzymsko-katolickiego zakazuje homoseksualistom malowania świętych obrazów
90. W stanie Minnesota (USA) kobieta, która przebierze się za świętego Mikołaja może trafić do wiezienia na 30 dni.
2. Zdaniem polskich duchownych oglądanie filmu pt. "Ksiądz" (historia duszpasterza-homoseksualisty) jest ciężkim grzechem.
. W Libanie obowiązuje zakaz tracenia dziewictwa przed ślubem. Jeśli mąż udowodni, ze oblubienica nie była dziewica, ma prawo odesłać ja z powrotem do rodziców.
98. Indianki z plemienia Yanomami ( żyją w Wenezueli i Brazylii) od dwóch lat maja zakaz rodzenia dziewczynek. Za urodzenie dziecka płci żeńskiej grozi publiczna chłosta.

Ze strony:http://www.eioba.pl/a76695/99_najwiekszych_absurdow_swiata :) :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 06, 2009 10:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 1:25 am
Posty: 43
Moj syn gdy mial 6 lat zostal zapytany przez zakonnice ktora pojawila sie w szkole (uczyla religii), jak powinien sie do niej zwrocic, gdy ja zobaczyl? Po krotkim namysle powiedzial... BRON BOZE?
Oczywiscie ona oczekiwala innej odpowiedzi (Szczesc Boze) - ale skad moj syn mial o tym wiedziec, nie chodzi ani na religie ani na msze :-)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 07, 2009 7:52 am 
Offline

Dołączył(a): N sty 18, 2009 10:07 pm
Posty: 445
Cytuj:
Moj syn gdy mial 6 lat zostal zapytany przez zakonnice ktora pojawila sie w szkole (uczyla religii), jak powinien sie do niej zwrocic, gdy ja zobaczyl? Po krotkim namysle powiedzial... BRON BOZE?


:lol:

_________________
2Tm 3:16 "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 07, 2009 5:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 16, 2006 5:21 pm
Posty: 599
Owieczka napisał(a):
Parę ciekawostek:
17. Nauczyciele religii w polskich szkołach otrzymali poufny zakaz straszenia dzieci diabłem.
28. W Wirginii (USA) rytuały kościelne traktowane są z niezwykłą powaga. Jeśli ktoś zostanie przyłapany podczas mszy np na żuciu gumy, zostaje niezwłocznie zelżony przez wynajętych do tego celów pomocników pastora

W Tanzanii (Afryka) pan młody składając przysięgę małżeńską, pod groźbą kary wiezienia musi powtarzać za urzędnikiem następujące słowa: „Niech się wykrwawię, niech mnie piorun roztrzaska, nich mnie zeżre krokodyl, niech ogłuchnę i oślepnę, niech stanę się żebrakiem, jeśli oszukam lub opuszczę żonę".
. Prawo kościoła rzymsko-katolickiego zakazuje homoseksualistom malowania świętych obrazów
90. W stanie Minnesota (USA) kobieta, która przebierze się za świętego Mikołaja może trafić do wiezienia na 30 dni.
2. Zdaniem polskich duchownych oglądanie filmu pt. "Ksiądz" (historia duszpasterza-homoseksualisty) jest ciężkim grzechem.
. W Libanie obowiązuje zakaz tracenia dziewictwa przed ślubem. Jeśli mąż udowodni, ze oblubienica nie była dziewica, ma prawo odesłać ja z powrotem do rodziców.
98. Indianki z plemienia Yanomami ( żyją w Wenezueli i Brazylii) od dwóch lat maja zakaz rodzenia dziewczynek. Za urodzenie dziecka płci żeńskiej grozi publiczna chłosta.

Ze strony:http://www.eioba.pl/a76695/99_najwiekszych_absurdow_swiata

czy wszystko uważasz za absurd ? 8)

_________________
... wiara, która jest czynna ... Gal. 5:6
Obrazek
"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 07, 2009 5:59 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
No ...raczej tak.
Zakaz straszenia diabłem to tyle, co zakaz mówienia o diable.
Lżenie kogoś w zborze to raczej dziwna praktyka?
Tanzańska przysięga małżeńska brzmi jak tani kabaretowy żart.
Co do homoseksualistów- tak samo są święci, co te "święte obrazy" .
Czemu kobeita ma być karana za przebranie się za św. Mikołaja..?
:?
Czy obejrzenie filmu pt. "Ksiądz" jest grzechem...? Widziałam ten film i nie czułam, żebym grzeszyła.Można polemizować.
Dobrze jest zachowywać dziewictwo do ślubu, ale egzekwowanie tego za pomocą przymusu...?Przede wszystkim trzeba wiedzieć, po co, że dla Boga i z własnej woli...
No a zakaz rodzenia dziewczynek...no comments.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: re
PostNapisane: Śr sie 12, 2009 2:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2005 2:43 pm
Posty: 367
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title, ... caid=188d7

jak rabini walczą ze świńską grypą


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 12, 2009 2:23 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 03, 2009 11:35 am
Posty: 81
Dobre miejsce sobie obrali, tam, gdzie jest władca tego świata-w powietrzu. Może wysłucha ich próśb :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL