www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Śr maja 01, 2024 8:19 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: So cze 01, 2013 4:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 15, 2010 9:13 pm
Posty: 132
i ja czuję się głupia


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So cze 01, 2013 4:43 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2011 11:23 pm
Posty: 452
Cytuj:
Tak było ze mną. Co na to wpłynęło? Przede wszystkim to, że znalazłem się tu. Zobaczyłem jak piszecie, jak rozumiecie Słowo Boże, jak wypowiadacie się na temat tego jak należy żyć będąc chrześcijaninem itd. To spowodowało, że zacząłem całym sercem Wam (zaprawionym w boju i Słowie Bożym) po prostu najzwyczajniej w świecie zazdrościć. To była bardzo pozytywna zazdrość, która zaczęła mnie mobilizować do tego, że powróciłem do Tego, od którego się wszystko zaczęło - do Pana Jezusa Chrystusa.


i ja się podpisuję pod każdym słowem plus jestem wdzięczny za pomoc którą otrzymałem od jednej z osób.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So cze 01, 2013 5:18 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2011 11:23 pm
Posty: 452
Milenko głupi jest ten kto uważa się za mądrego, ilu ja to spotkałem ludzi którzy wszystko wiedzieli
i ja taki byłem. Lecz mądrość jest czymś zupełnie innym niż znajomość greki czy hebrajskiego.
Mamy relacje z naszym Panem Jezusem a to sprawia że mogą mówić na mnie głupol a ja wiem gdzie idę.
Owieczko tobie też dziękuje za twoje wpisy lubie czytać to co piszesz i w jaki sposób.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So cze 01, 2013 5:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Ojej...czuję się zakłopotana..To już druga osoba lubi moje wpisy...Miło mi, naprawdę, ja też bardzo lubię czytać Wasze wpisy i jestem zbudowana wieloma postami tu zamieszczonymi. :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So cze 01, 2013 6:18 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Mądrość to nie zawsze wiedza i odwrotnie.Nie jestem teologiem i być nim nie chcę.
A na forum wpadam nauczyć się i pobyć z Wami.I to jest wspaniałe.
Nie porównujmy sie z innymi.Każdy ma jakiś dar, którym może usłużyć drugiemu.
Może brakuje mi tu czasem emocji - to co Owieczka nazwała - zdystansowaniem.Takiego zaangażowania w drugiego człowieka.
Gdzieś pisałam,że priv działa sprawnie i nalezy to wykorzystywać, poznawać się, pomagać jesli potrzeba.
Pozdrówka po i przed urlopowe.

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL