www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Pt maja 03, 2024 12:56 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt mar 18, 2011 7:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 09, 2008 7:19 pm
Posty: 142
Witajcie!
Sprawa wygląda następująco. Jest pewna osoba, która śpiewa to co jej w sercu gra. Nie znam jej osobiście, ale znam jej piosenki, które wiele mówią o niej, jej życiu i relacji z Panem. Chciałem się tymi piosenkami z wami podzielić. Poniżej jest link do mojego chomika. Pytałem autorki czy można je publikować i kopiować. Mam na to pełną zgodę. Nagrała je w "warunkach domowych". Nie sprzedaje ich, są za darmo. Prosiła tylko aby nie podawać jej imienia i nazwiska. Zaproponowała pseudonim margot.b więc tak je prezentuję. Zapraszam do słuchania i opinii. Czy podobają się wam? Czy są dla was cenne? Czy chcecie więcej?

oto link: http://chomikuj.pl/off-czyk/piosenki+margot.b
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So mar 19, 2011 10:38 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Bardzo mi się te piosenki podobają. Mają ładną linię melodyczną, dobrze dobrany pod te melodie tekst, w ogóle sam tekst jest wartościowy i fajne jest to, że jest to przykład subiektywnego oddziaływania Słowa na życie autorki. Tak, jakby to Słowo był "przefiltrowane" przez jej osobiste doświadczenia, co sprawia, że przekaz jest autentyczny. Lubię takie piosenki pisane "od siebie", po domowemu. Uważam, że dziewczyna ma talent i chcę więcej :D Jeśliby chciała bardziej fachowych uwag dot. samego wykonania, to służę na prive'a- chyba, że nie ma takiej potrzeby, w końcu piosenki śpiewane z serca i dla Pana nie potrzebują jakiejś specjalnej oprawy, są wartością same w sobie i można nimi usługiwać innym. Dla mnie są rodzajem świadectwa.
Margo- śpiewaj, twórz, komponuj i nie zniechęcaj się :D Dołączam do Twoich słuchaczy. :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL