www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Pn kwi 29, 2024 3:44 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 673 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr gru 15, 2010 10:59 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Witaj Dorko. :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz gru 16, 2010 12:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 05, 2009 4:24 pm
Posty: 18
Witam wszystkich :D

Na forum jako "czytacz" już rok czasu. Akurat od kilku dni leżę sobie w łóżku (jakieś tam przeziębienie :oops: ) i... się uaktywniłem (coś trzeba robić :D )

Kilka słów o mnie. W Panu od lat 19-tu. Mąż wspaniałej kobiety i dwóch cudownych córeczek (10-cio i 6-cio latki). W mojej drodze z Panem doświadczyłem wiele przeżyć, sytuacji... pomimo to, zawsze wierny Panu (nie czytajcie - doskonały :roll: ). Jestem ponad jakimikolwiek podziałami - kocham baptystów, zielonych, chrystusowych, domowych etc. Osobiście nie lubię struktur w sensie "dzisiejszego rozumienia kościoła", choć sam jestem jego częścią.

Charyzmatyk, mocno stąpający po ziemi, podatny na rzeczowe, merytoryczne argumenty. Tzn. nie upieram się przy "swoim", ale staram się szukać Pana, Jego woli, Jego mądrości (nie zawsze się udaje :( )

Ulica Prosta? Ciekawe miejsce (z powodu ciekawych ludzi :) ) Dużo tu interesujących wątków, czasami emocji... Apeluję (jeśli można :D :D :D ) do wszystkich (może najbardziej do siebie samego). Rozmawiajmy, wymieniajmy poglądy i ... jeśli uważamy, że jesteśmy omylni (niemożliwe :P ) to tak samo traktujmy innych.

Pozdrawiam wszystkich gorąco. Wasz brat w Panu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz gru 16, 2010 12:52 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 18, 2009 10:07 pm
Posty: 445
Witaj Dorko! Witaj Radku! :)

_________________
2Tm 3:16 "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,"


Ostatnio edytowano Wt sty 11, 2011 2:52 pm przez Gabi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N sty 02, 2011 11:40 am 
Offline

Dołączył(a): Wt gru 28, 2010 4:05 pm
Posty: 6
Witajcie, ja w związku z głównym tematem tego wątku -chciałabym się przedstawić: Gosia mówiono na mnie w moim rodzinnym domu, tak ze 40 lat temu (i potem też). Tych lat mam więc za chwilę 45, troje dzieci, dużo pracy (nauzyciel na 1,5 etatu + tłumacz), jeszcze więcej problemów w małżeństwie. Aktualnie nie uczęszczam do żadnego zboru, nawróciłam się ponad 20 lat temu. Na stronie tej znalazłam wiele budujących słów (nauczania i wypowiedzi na forum), ale przede wszystkim atmosferę dużo bardziej przyjazną, niż na innych, także chrześcijańskich forach. Nie mieści mi się w głowie, jak można, nawet mając 100% przekonanie (co już jest niepokojące) co do swoich racji, być przykrym i złośliwym w stosunku do innych braci (o zgrozo!). No więc tu mi się bardzo podoba :) . Kilka świadectw w tym wątku było dla mnie prawdziwym zbudowaniem i dodało mi otuchy, stąd moja bardzo nieśmiała prośba (nie wiem, czy nie pomyślicie o mnie źle - ledwo przyszła i już rządzi - może to skaza mojego zawodu): trzymać się wątku - wtedy ktoś, kto przyszedł tu zorientować się, kim są Forumowicze oraz zbudować się ich świadectwami, nie będzie musiał przeskakiwać przez wypowiedzi nie na temat (choć one także ujawniają osobowość i charakter mówców, a więc trochę na temat są :) ). Pozdrawiam wszystkich noworocznie i życzę trwania w Panu, Jego Słowie i wzajemnym budowaniu się.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N sty 02, 2011 12:02 pm 
Witaj na forum Gosiu :) Cieszę się, że napisałaś i zachęcam do dalszego pisania. Jako moderator tego działu mam pytanie do Ciebie w związku z Twoją prośbą: Czy możesz wskazać jakieś wątki przez które Tobie, jako czytającemu (a być może i innym) ciężko było się przebić z powodu wypowiedzi nie na temat? Być może da się z tym coś zrobić, forum powinno być jak najbardziej czytelne.

pozdrawam,

Ja


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N sty 02, 2011 12:25 pm 
Witaj Gosiu, oczywiscie Ordnung muss sein, wiec bedziemy sie starac. :)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N sty 02, 2011 12:52 pm 
Wątek posprzątany, wpisy nie na temat przeniesione tutaj


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N sty 02, 2011 1:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt gru 28, 2010 4:05 pm
Posty: 6
wow, jestem pod wrażeniem, bardzo pozytywnym, oczywiście.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sty 03, 2011 11:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Witaj Gosiu. :D :D
Scarlett...jestem pod wrazeniem.Jesteś super!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sty 03, 2011 11:48 pm 
Ojej, dziękuję, ale ja tylko spełniam swój obowiązek :D


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr sty 12, 2011 11:02 am 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 06, 2011 10:34 pm
Posty: 10
Witam wszystkich forumowiczów!

Po długim czasie korzystania z tego forum jako czytelnik postanowiłam coś zmienić i....zarejestrować się.
Czasem mam ochotę coś napisać, o coś zapytać, podziękować za zbudowanie, może kogoś zbudować...Lubię to miejsce, jest ciekawe, uporządkowane, ciekawi ludzie. To miejsce, które czasem ratuje mnie przed pójściem w niewłaściwą stronę. Znajduję tu często odpowiedzi na moje pytania.
Troszkę o sobie: 40 lat minęło, 20 lat w Panu wśród wzlotów i upadków, ale dzięki Bożej łasce trwam w Nim. :) Jestem mężatką, mamy dwójkę dzieci.
Ostatnio trapi mnie to w jakim kierunku idzie mój lokalny kościół. Coraz dalej od biblijnego wzorca a coraz bliżej do wzorca amerykańskich mega kościołów. Tęsknię za czymś prostszym...
Pozdrawiam
wasza siostra w Panu
:) :) :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr sty 12, 2011 2:19 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Witaj Nina :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr sty 12, 2011 6:38 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 18, 2009 10:07 pm
Posty: 445
Witaj Gosiu! Witaj Nino! :)

_________________
2Tm 3:16 "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz sty 13, 2011 4:55 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Witam Cię Nino.Pisz. :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 14, 2011 5:57 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 12, 2011 6:21 pm
Posty: 137
Witajcie wszyscy forumowicze,

Po miesiącach podgladania postanowiłam do Was dołączyć. Mam 44 lata, jestem osoba nawróconą i od 24 lat członkiem jednego z kościołów zielonoświątkowych. Jestem osobą zamężną.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 673 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL