www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest N kwi 28, 2024 10:29 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 673 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 08, 2010 11:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 04, 2007 1:25 pm
Posty: 1505
Lokalizacja: Silesia
A u mnie już więcej w temacie wieku i liczby dzieci - od momentu, gdy wpisałam się tu pierwszy raz :lol: ale ten czas leci...

_________________
5775
"Ilu więc nas jest doskonałych, tak myślmy. A jeśli o czymś inaczej myślicie, i to wam Bóg objawi. Jednak w tym, do czego doszliśmy postępujmy według jednej miary i to samo myślmy"(Flp 3:15-16 Uwspółcześniona BG, wyd. Wrota Nadziei)
Welcome to Elijahnet!
"NA WIEKI JHWH SŁOWO TWOJE TRWALE ZASIADŁO W NIEBIOSACH" [interlinia Ps.119:89]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 09, 2010 11:06 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Hm...a u mnie...bez żadnych zmian :cry: Za wyjątkiem starzenia się.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 09, 2010 8:27 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 18, 2009 10:07 pm
Posty: 445
Cytuj:
Rozumiesz teraz?


Ok. Rozumiem.

Cytuj:
Dlatego staram się na te obrazki i zdjęcia ( bo różnie wychodzimy na zdjęciach)nie patrzeć.


Ja staram sie robic podobnie. Przeciwnie do corki, ktora niektorym avatarom przyglada sie z zaciekawieniem. :D

_________________
2Tm 3:16 "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 23, 2010 4:54 pm 
Smok Wawelski napisał(a):
...Poza tym, nie chciałbym, żeby styl dyskusji, jaki wnosi ze sobą ck, "zalęgł się" na naszym forum. 8)


bardzo mnie to cieszy, bo dla mnie jest to styl toksyczny i destrukcyjny, ktorym jestem zmeczona, dlatego tez przyszlam tutaj z forum protestanci.info, gdzie forum UP bylo krytykowane, co spowodowalo moja chec sprawdzenia tej krytyki i narazie postrzegam zupelnie inaczej niz to zostalo tam przedstawione.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 24, 2010 9:25 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 04, 2007 1:25 pm
Posty: 1505
Lokalizacja: Silesia
Witaj na forum :D fajnie, że przyszłaś posprawdzać osobiście.

_________________
5775
"Ilu więc nas jest doskonałych, tak myślmy. A jeśli o czymś inaczej myślicie, i to wam Bóg objawi. Jednak w tym, do czego doszliśmy postępujmy według jednej miary i to samo myślmy"(Flp 3:15-16 Uwspółcześniona BG, wyd. Wrota Nadziei)
Welcome to Elijahnet!
"NA WIEKI JHWH SŁOWO TWOJE TRWALE ZASIADŁO W NIEBIOSACH" [interlinia Ps.119:89]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 25, 2010 7:06 am 
Witaj ani_isza, dziekuje za powitanie, a Elendilowi dodatkowo za wskazanie tego watku, bardzo mi sie podobaja Wasze zasady tutaj.
Postaram sie dostosowac do nich. Prosze mnie napominac, gdybym w czyms uchylila, bo nie chcialabym wyladowac w "ogrodku", ktore sa bardzo dobrym pomyslem i rozwiazaniem, by nie niszczyc forum.
Przyszlam tu w pokojowych zamiarach by sie uczyc, budowac duchowo i wyjsc na "Ulice Prosta" w koncu.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 25, 2010 10:52 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 09, 2008 7:19 pm
Posty: 142
Witaj serdecznie Agnieszko (jeśli tak masz na imię)

PS Jeśli chcesz, to napisz coś więcej o sobie.

Ps2 nie bój się ogródka, jeśli przyszłaś w pokojowych zamiarach, nic Ci tutaj nie grozi ;) Myślę, że nawet jak byś przyszła w "wojennych" zamiarach, a prowadziłabyś dyskusję merytorycznie, to również ogródek nie byłby dla Ciebie :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 25, 2010 5:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 04, 2007 1:25 pm
Posty: 1505
Lokalizacja: Silesia
Słowo się rzekło... Gabi wstawiła sobie obrazek do avatara, sprzątam "instrukcję wstawiania" :lol:

_________________
5775
"Ilu więc nas jest doskonałych, tak myślmy. A jeśli o czymś inaczej myślicie, i to wam Bóg objawi. Jednak w tym, do czego doszliśmy postępujmy według jednej miary i to samo myślmy"(Flp 3:15-16 Uwspółcześniona BG, wyd. Wrota Nadziei)
Welcome to Elijahnet!
"NA WIEKI JHWH SŁOWO TWOJE TRWALE ZASIADŁO W NIEBIOSACH" [interlinia Ps.119:89]


Ostatnio edytowano Śr maja 26, 2010 9:20 pm przez ani_isza, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 26, 2010 5:10 am 
Off_czyk napisał(a):
Witaj serdecznie Agnieszko (jeśli tak masz na imię)

PS Jeśli chcesz, to napisz coś więcej o sobie.

Ps2 nie bój się ogródka, jeśli przyszłaś w pokojowych zamiarach, nic Ci tutaj nie grozi ;) Myślę, że nawet jak byś przyszła w "wojennych" zamiarach, a prowadziłabyś dyskusję merytorycznie, to również ogródek nie byłby dla Ciebie :D


Tak! Off_czyk, mam na imie Agnieszka, 38 lat, mezatka, dwojka dzieci.
W mojej drodze z Bogiem czuje sie zagubiona.

Ogrodka juz sie wlasciwie nie boje, widzac, ze odwiedzacie je i specjalnie poswiecacie czas, dlatego pomyslalam, by sobie zalozyc swoj i tam czasem stawiac pytania Wam, bo wlasciwie nie przyszlam tu z zamiarem dyskutowania, tzn.przekonywania o swojej racji, lecz z zamiarem korygowania swoich przekonan, ktore bylyby niewlasciwe.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 11, 2010 8:55 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2010 3:07 pm
Posty: 119
Lokalizacja: dolnośląskie
Witam wszystkich :)


Dołączam do forum,choć nie obiecuję regularnej aktywności :)
Jestem dojrzałą kobietą(po 40-tce)..mam trójkę dzieci-w tym dwoje dorosłych..
Jestem mocno aktywna zawodowo-prowadzę niedużą firmę.
Z rzeczy ważnych-ponad 20 lat nawrócona,cały czas w tym samym zborze...Zbór...nie jest idealny-bo żaden nie jest;)
Nie mam ogromnych oczekiwań co do lokalnego koscioła,raczej staram się zawsze "wyłapywać" osoby,które potrzebują wsparcia,zachęty..
Lubię ludzi,lubię ich motywować,zachęcać do relacji z Bogiem-to mnie buduje(może to trochę "samolubne";)
Nie jestem silna...raczej zawsze byłam słaba i odrzucona...a jednak pokochał mnie ktoś Najważniejszy-Bóg...pokochał mnie także mój cudowny mąż-choć przez wiele lat niszczyłam jego miłosć przez odrzucenie,z którym się zmagałam..
Bóg "wypchnął" mnie na dość szeroką wodę-mam firmę,mam pracowników-choć nigdy wcześniej nie marzyłam o takim biznesie,to On zachęcił mnie i zachęca,abym ufajac Jemu podążyła ścieżką pełna wyzwań:)

Na forum trafiłam czytając artykuły z ulicyprostej..staram się oddzielić "ziarno od plew" w różnych nauczaniach,które słyszałam...zwłaszcza w kwestii błogosławieństwa i zaopatrzenia-nie wiem czy ktoś z Was prowadzi firmę,ale potrzebuję niejednokrotnie duuuużo wiary,że finanse będą się zgadzac,ludzie dostaną na czas wypłaty,zapłace czynsz,podatki,zus...będę miala na towar itp.
Mam nadzieję,że kogoś tu nie zgorszyłam,że ufam Bogu o pieniądze?;)

To tak po krótce o sobie...pewnie w trakcie pogaduszek poznacie mnie lepiej-i wzajemnie:)


P.S.Bardzo się cieszę,ze moge być wśród Was...mam nadzieję,że znajdę tu dla siebie kawałeczek miejsca:)

_________________
"Pocieszajcie,pocieszajcie mój lud,mówi wasz Bóg!"
Iz.40,1


Ostatnio edytowano Pt cze 11, 2010 9:31 am przez Róża, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 11, 2010 9:04 am 
Witaj Rozo, ciesze sie, ze tu jestes, szczegolnie, ze masz to "samolubne pragnienie" :) Bo ja tego potrzebuje.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 11, 2010 1:53 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 18, 2009 10:07 pm
Posty: 445
Cytuj:
Na forum trafiłam czytając artykuły z ulicyprostej..staram się oddzielić "ziarno od plew" w różnych nauczaniach,które słyszałam...


Witaj na forum Różo! :) Ze mną było podobnie i póki co się nie zawiodłam. 8)

_________________
2Tm 3:16 "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 11, 2010 3:32 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Cześć Różyczko. Również Cię witam :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 27, 2010 4:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 21, 2006 4:09 am
Posty: 37
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, na razie Chorzów.
Hej. Skoro już tu jestem to i ja się zdemaskuję.
Od dzieciństwa uciekałem od Boga jak Jonasz.
Bóg musiał posłać rybę organizację świadków, żeby mnie połknęła.
Trochę wierzgałem w przełyku, więc do żołądka nie dotarłem, byłem dla nich niesmaczny, niewygodny.
Bóg pokazał mi fałsz organizacji przez Biblię Nowego Świata. Do teraz jej używam, rozmawiając ze świadkami. Najlepszy miecz to ten Goliatowy :)
Potem posłał do mnie jednego brata, który pomógł mi przyjść do Jezusa.
Jak na jakimś forum zobaczycie nick agent terenowy, to pewnie będę ja :)
Jakby ktoś miał problemy ze ŚJ a szczególnie z ich przekładem Biblii, to proszę na priv.

_________________
,Dzięki niemu każdy, kto wierzy, zostaje uznany za niewinnego.'
Dz 13,39 zgadnij jaki przekład :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr gru 15, 2010 8:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2010 5:19 pm
Posty: 89
Witajcie kochani,
od dłuższego czasu śledzę różne wątki na tym forum,a że mam też własne pytania....postanowiłam się w końcu zarejestrować.
Mieszkam w miłym,nadbałtyckim mieście i tutaj jest też zbór,którego cząstką jesteśmy (tzn.ja i mąż).
Nie mam dużej wprawy w publicznym pisaniu,więc wybaczcie wszelkie potknięcia.
Błogosławię was w imieniu Pana Jezusa.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 673 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 45  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL