www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:18 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 673 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr maja 23, 2018 11:02 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 04, 2016 12:57 pm
Posty: 66
Ja również witam serdecznie Kitkę i Łukasza(Orła) ! Pozdrawiam Was w Imieniu Jezusa i życzę owocnej lektury wpisów na forum i na Ulicy Prostej!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So cze 02, 2018 6:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 23, 2018 8:50 pm
Posty: 9
Nazywam sie Jola, nawrocilam sie w 2004 roku.
Z mezem mamy 5dzieci i od trzech lat mieszkamy w niemczech.
Przed nawroceniem szukalam Boga w mormonizmie.
Pierwsze kroki stawialam w kosciele biznesowym, od 3lat nie nalezymy do zadnego kosciola. Wychodzimy z zalozenia ze lepiej nie byc nigdzie niz byc w kosciele w ktorym stawia sie na przejawy ducha(nie wazne czy Bozego czy nie)

_________________
Yolka83


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So cze 02, 2018 7:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 15, 2016 4:30 pm
Posty: 449
yolka83 napisał(a):
Nazywam sie Jola, nawrocilam sie w 2004 roku.
Z mezem mamy 5dzieci i od trzech lat mieszkamy w niemczech.

Witaj Jolu :) A w jakim rejonie jesteście? Bo my (https://www.poznajpraw.de) mieszkamy na północy Niemiec.

yolka83 napisał(a):
Wychodzimy z zalozenia ze lepiej nie byc nigdzie niz byc w kosciele w ktorym stawia sie na przejawy ducha(nie wazne czy Bozego czy nie)

Chodzi Ci o to, że nie chcecie być w kościele, w którym ludziom jest obojętne, czy przejawia się Duch Święty, czy jakieś inne duchy? Rozumiem Cię i boleję nad faktem, że o zdrowy zbór jest coraz trudniej.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So cze 02, 2018 7:19 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 23, 2018 8:50 pm
Posty: 9
Mieszkam na polnocy Niemiec..miedzy Rostockiem a Berlinem.
Odnosnie kosciola to faktycznie chodzilo mi o to ze ludziom jest obojetne czy przejawiaja sie dary Ducha Swietego czy innych duchow...wazne dla nich jest by cos sie dzialo.
Zaprasza sie roznych mowcow i nikt nie bada czy nauczanie jest zgodne ze "slowem"

_________________
Yolka83


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So cze 02, 2018 10:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 22, 2017 10:50 pm
Posty: 160
Hej Yolka :) moja rodzinka w Szkocji 3lata się modliła o taką społeczność, wierzę, że znajdziesz i tego Ci życzę

_________________
Nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn cze 04, 2018 8:31 am 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 23, 2018 8:50 pm
Posty: 9
Ezer, dzieki ...pocieszyles mnie
Pozdrawiam

_________________
Yolka83


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So cze 16, 2018 4:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 04, 2018 9:01 am
Posty: 10
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Jestem Angelika i od kilku lat zaglądam na forum. W tamtym czasie (ok. 4 lata temu) zachwycałam się kazaniami Billa Johnsona. Po jakimś czasie coś przestało mi pasować w tych kazaniach. Z Bożej łaski poszukałam informacji w necie o tej osobie. I tak trafiłam tutaj :).
Bardzo się cieszę, że mogę z Wami tutaj być. Moja babcia dostała udaru i jest pod moją całodobową opieką. Nie mam możliwości pójść do mojego zboru nawet w niedzielę na nabożeństwo a bardzo brakuje mi kontaktu z wierzącymi... Tym bardziej się cieszę, że istnieje to forum :).
Niech Was Pan błogosławi!

_________________
"Bezpieczeństwa nie znajduje się przez brak zagrożenia- ale przez obecność Jezusa"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So cze 16, 2018 8:55 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 22, 2017 10:50 pm
Posty: 160
Witaj Angeliko :) cieszę się że masz miejsce w którym możesz się budować. Pozdrawiam serdecznie w Imieniu Pana Jezusa Chrystusa

_________________
Nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt maja 17, 2019 1:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 14, 2019 6:31 pm
Posty: 62
Lokalizacja: Warszawa
Cześć,jestem Magda,mam 26 lat i narodziłam się na nowo ponad rok temu,od tamtej pory czytam regularnie forum Ulica Prosta na,które trafiłam przypadkiem i za to jestem wdzięczna Bogu. Szukałam prawdy i tu znalazłam dużo przydatnych informacji. Obecnie mieszkam w Szwecji od 1,5 roku ponieważ zmusza mnie do tego sytuacja finansowa i mam bardzo mało kontaktu na żywo z ludźmi wierzącymi ponieważ nie znalazłam tu nikogo jak do tej pory :( :cry: Gdy tylko jestem w Polsce chodzę do zboru a tak utrzymuję kontakt internetowy. Cieszę się,że jest takie forum z wyczerpującymi odpowiedziami na ważne pytania :D.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt maja 17, 2019 2:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Witaj na forum :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N maja 19, 2019 8:52 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 15, 2016 4:30 pm
Posty: 449
Witaj Magdo :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn cze 17, 2019 3:50 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 01, 2019 10:53 am
Posty: 13
Dziękuję za przyjęcie na forum. Jest ono dla mnie ogromna pomocą od dobrych kilku miesięcy. Poza tym gdyby nie wy, czułbym się chyba trochę osamotniony. Dziękuję wam bardzo za trzymanie się wierności Słowu, bo mam wrażenie, że nawet Polskę zalewa jakaś nieprzyjemna fala ruchu wiary, ewangelii sukcesu i innych podobnych ruchów. Obym się mylił, bo nie mam jeszcze bardzo szerokiego rozeznania w tych sprawach.
Moja droga nawrócenia była dość długa. Był to 5-6 letni powrót z ateizmu (chociaż wychowałem się w rodzinie katolickiej). Bardzo mocno się opierałem i nie było mi łatwo uwierzyć, ale ostatecznie doszedłem do punktu, w którym nie miałem wyboru :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn cze 17, 2019 10:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 15, 2016 4:30 pm
Posty: 449
Witaj na forum Eljaszu! :)

Moim zdaniem bagno Ruchu Wiary itp. nadal jest aktywne. Jest miejscami nieco zakamuflowane, ale ludzie łykają dzisiaj wszelkie duchowe bzdury. Jest otwartość na zwiedzenia.

Z wieloma będzie tak: "[...] mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu" (2.Tes. 2:10-11)

Ale Ty "[...] siebie samego czystym zachowaj" (1.Tm. 5:22)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt paź 29, 2019 10:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr cze 12, 2019 6:36 pm
Posty: 2
Cześć.

Jestem Michał lat jeszcze 34. Nowonarodzony ponad rok temu.

Chwała Panu. Niech Jego Imię będzie błogosławione!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr paź 30, 2019 6:47 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 15, 2016 4:30 pm
Posty: 449
Witaj Mehow :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 673 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL