www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Pt maja 03, 2024 4:26 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr maja 05, 2010 5:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 16, 2006 5:21 pm
Posty: 599
Scarlett Lloyd napisał(a):
Mała Mi zmieniła się w Scarlett Lloyd. ...

No było sobie wybrać dłuższy i trudniejszy nick... ja myślę, że i tak każdy będzie cię po staremu nazywał... a to zdjęcie ? za ta maską to jesteś ty ? no i ta MASKA... ciekawe... ale ludzie noszą maski...

_________________
... wiara, która jest czynna ... Gal. 5:6
Obrazek
"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mała Mi
PostNapisane: Śr maja 05, 2010 6:03 pm 
Quster napisał(a):
No było sobie wybrać dłuższy i trudniejszy nick... ja myślę, że i tak każdy będzie cię po staremu nazywał... a to zdjęcie ? za ta maską to jesteś ty ? no i ta MASKA... ciekawe... ale ludzie noszą maski...


To mają być słowa zachęty?
Nie biorę udziału w konkursie na najkrótszy nick w internecie a i tu bywają dłuższe (choćby Smok Wawelski). Co do trudności to nie widzę problemu - i imię i nazwisko dość powszechnie znane, szukałam czegoś niewymyślnego. Chyba że Maria Kowalska byłoby dla Ciebie bardziej przystępne :) Jeśli ktoś zechce mnie nazywać dalej starym nickiem, to trudno, może sam prowokować moją małomiowatość na własne życzenie :twisted: Ale wtedy to niech się już nie skarży. Przykro mi również, że i zdjęcie nie zyskało Twojej przychylności, postaram się to jakoś przeżyć.

Przy okazji - co oznacza ten garnitur w Twoim avatarze? Czy ma jakieś głębsze przesłanie?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mała Mi
PostNapisane: Śr maja 05, 2010 7:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 16, 2006 5:21 pm
Posty: 599
Scarlett Lloyd napisał(a):
To mają być słowa zachęty?
wszystko kwestia odbioru i patrzenia na życie

Scarlett Lloyd napisał(a):
Jeśli ktoś zechce mnie nazywać dalej starym nickiem, to trudno,
ja tam lubiłem tamten nick, bo mi się dobrze kojarzył... bajka z mojej młodości

Scarlett Lloyd napisał(a):
Przykro mi również, że i zdjęcie nie zyskało Twojej przychylności, postaram się to jakoś przeżyć.
mam nadzieję, bo bym sobie nie wybaczył

Scarlett Lloyd napisał(a):
Przy okazji - co oznacza ten garnitur w Twoim avatarze? Czy ma jakieś głębsze przesłanie?
Np ?

_________________
... wiara, która jest czynna ... Gal. 5:6
Obrazek
"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mała Mi
PostNapisane: Śr maja 05, 2010 8:25 pm 
Quster napisał(a):
ja tam lubiłem tamten nick, bo mi się dobrze kojarzył... bajka z mojej młodości

To komuś się jeszcze dobrze kojarzyłam? Wszelki duch! Trzeba było zatem bronić Małej Mi póki była okazja i potrzeba.
Quster napisał(a):
Np ?

Skoro już zająłeś się analizą i interpretacją mojego avatara i uważasz że czai się za nim jakieś głębsze przesłanie, a przynajmniej powinno to ja pytam jak to jest z przesłaniem Twojego avatara :) Powiem tylko żebyś zauważył, że kobieta na zdjęciu pokazuje twarz zza maski :shock: :)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Mała Mi
PostNapisane: Śr maja 05, 2010 8:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 16, 2006 5:21 pm
Posty: 599
Scarlett Lloyd napisał(a):
Skoro już zająłeś się analizą i interpretacją mojego avatara i uważasz że czai się za nim jakieś głębsze przesłanie, a przynajmniej powinno to ja pytam jak to jest z przesłaniem Twojego avatara :) Powiem tylko żebyś zauważył, że kobieta na zdjęciu pokazuje twarz zza maski :shock: :)

Nick, avatar zawsze cos pokazuje, o nas... nie wybieramy tego przypadkowo... mój nick też, a avatar ? garnitur mi się spodobał gdy szukałem pewnego ubioru na sklepach internetowych, dorobiłem kawałek mojej gęby... wyraża moje pewne marzenia, ale to już prywatna sprawa.

a twój avatar ? sądzę że jest wytłumaczenie bardzo klasyczne, ale tu nie miejsce bo zaraz nas admin (lub adminka) pogoni...

więc dziękuję za rozmowę Mała Mi :wink:

_________________
... wiara, która jest czynna ... Gal. 5:6
Obrazek
"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 06, 2010 9:39 am 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 31, 2010 10:03 am
Posty: 268
jak dla mnie moze byc, blondynka wszak nie jestes :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 06, 2010 1:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 09, 2008 7:19 pm
Posty: 142
Avatary Małej... przepraszam Scarlett'y i Qustera mi się bardzo podobają. Myślę, że pomysł twarzy odsłaniającej się spod maski jest bardzo interesujący i wiele mówi, tzn że właścicielka owego avatarka chce pokazać forumowiczom swoją prawdziwą wewnętrzną naturę czyż nie?! Tak na marginesie: jakie przesłanie niesie nazwa (imię) Quster ? PS2 odnośnie mojego avatara: pomijając to, że bardzo mi się podoba to zdjęcie, pamiętam kiedy i w jakich okolicznościach go robiłem, natomiast ma ono również drugie dno... Widać tam wpadające promienie słońca przez otwory okienne i uchylone drzwi. widać też fragment pięknej scenerii, ale obserwator nadal stoi w tej szopie... Tak jest z naszym życiem (ciałem), które nazwane jest namiotem, słabą konstrukcją, ale już teraz widzimy "promienie" Bożych obietnic, że przy zmartwychwstaniu będziemy przyobleczeni w nowe ciała, nieskażone i nie ulegające skażeniu... Póki co widzimy to tylko tak troszkę, jakby tylko z oddali... Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 06, 2010 2:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
:shock: Normalnie szok... Ile to treści, jaki poziom... To ja poprosze o wydzielenie tematu o znaczeniu nicków i głębi awatarków. Poważnie i bez sarkazmu. Chętnie się dowiem czegoś o innych nickach i awatarach. Czy Quster ma coś wspólnego z firmą Quster Computers? Czy offczyk to wyraz samotności i wyautowania współczesnej owcy w trzodzie Pańskiej? O Scarlett LLoyd to aż boję się zapytać, żeby nie wyjść na jakiego głupka... :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 06, 2010 2:55 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
W swoim nicku zapomniałam dopisać : "czarna"... 8)
Cytuj:
jak dla mnie moze byc, blondynka wszak nie jestes Very Happy

Masz coś do blondynek? :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 06, 2010 2:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nie mogłam sie powstrzymać.Też jestem ZA.
To znaczy czym kierowaliście się wybierając nick i avatar?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 06, 2010 3:06 pm 
makabi napisał(a):
jak dla mnie moze byc, blondynka wszak nie jestes :D

Cieszę się, że tak uważasz. To komplement z rodzaju który lubię.
Off_czyk napisał(a):
Avatary Małej... przepraszam Scarlett'y i Qustera mi się bardzo podobają. Myślę, że pomysł twarzy odsłaniającej się spod maski jest bardzo interesujący i wiele mówi, tzn że właścicielka owego avatarka chce pokazać forumowiczom swoją prawdziwą wewnętrzną naturę czyż nie?!

Czyż tak :lol: Tzn Mała Mi była i jest elementem prawdziwej mnie, ale tylko jednym z wielu elementów. A wyglądało jakbym tylko taka była - kto by się ze mną wówczas ożenił?:shock: Więc twarz z zza maski znaczy, że chcę się pokazać od lepszej strony. A poza tym lubię czarno-białe zdjęcia, a to mi się szczególnie podoba.
Cytuj:
Tak na marginesie: jakie przesłanie niesie nazwa (imię) Quster ? PS2 odnośnie mojego avatara: pomijając to, że bardzo mi się podoba to zdjęcie, pamiętam kiedy i w jakich okolicznościach go robiłem, natomiast ma ono również drugie dno... Widać tam wpadające promienie słońca przez otwory okienne i uchylone drzwi. widać też fragment pięknej scenerii, ale obserwator nadal stoi w tej szopie... Tak jest z naszym życiem (ciałem), które nazwane jest namiotem, słabą konstrukcją, ale już teraz widzimy "promienie" Bożych obietnic, że przy zmartwychwstaniu będziemy przyobleczeni w nowe ciała, nieskażone i nie ulegające skażeniu... Póki co widzimy to tylko tak troszkę, jakby tylko z oddali... Pozdrawiam

Też jestem ciekawa co znaczy Quster, mnie się z niczym nie kojarzy. A Twój avatar jest bardzo ładny, zwłaszcza ta gwiazdka ze światła słonecznego :mrgreen: Tylko co znaczy Twój nick? Czy to owczyk - samiec owcy? :lol:
Smok Wawelski napisał(a):
:shock: Normalnie szok... Ile to treści, jaki poziom... To ja poprosze o wydzielenie tematu o znaczeniu nicków i głębi awatarków. Poważnie i bez sarkazmu. Chętnie się dowiem czegoś o innych nickach i awatarach. Czy Quster ma coś wspólnego z firmą Quster Computers? Czy offczyk to wyraz samotności i wyautowania współczesnej owcy w trzodzie Pańskiej? O Scarlett LLoyd to aż boję się zapytać, żeby nie wyjść na jakiego głupka... :D

Dobry pomysł na wątek - w końcu te nicki i avatary wiele o nas mówią. A moja ksywa właśnie nie znaczy nic, oprócz umiarkowanie romantycznych skłonności :)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 06, 2010 3:22 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 18, 2009 10:07 pm
Posty: 445
A tak swoja droga to naprawde myslisz, ze zmiana nicka wplynie na zmiane twego stylu pisania? :wink: Sie zobaczy... :) Choc musze przyznac, ze jak ja zmienilam nicka to moj styl pisania ulegl zmianie ale to dlatego, ze zaczelam byc mniej wylewna i bardziej ogolna aby zachowac wieksza anonimowosc (czlowiek z wiekiem madrzeje :D ). P.S. Kobieta z twego avatarka przypomina mi pewna amerykanska aktorke...

_________________
2Tm 3:16 "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 06, 2010 4:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 16, 2006 5:21 pm
Posty: 599
Scarlett Lloyd napisał(a):
Cytuj:
Tak na marginesie: jakie przesłanie niesie nazwa (imię) Quster ?

Też jestem ciekawa co znaczy Quster, mnie się z niczym nie kojarzy.

To proste, już o tym chyba tutaj a napewno na innych forach pisałem...

Quster - od angielskiego Quester... < Szukający > przy rejestracji kiedyś na forach zjadłem "e" i zanim się zorientowałem już tak zostało... prawda, że proste ?

a było to tak, że idąc do domu z pracy rozmyślałem jaki nick sobie nadać, a że kupiłem napój jabłkowy i na odwrocie kapsla było napisane "Szukajcie, a znajdziecie" to uznałem to za "znak" :wink: potem pamiętając o tym koniecznie chciałem z literą "Q" bo na religijnym czacie kiedyś tak się logowałem, otworzyłem słownik angielski w komputerowym programie i tam było to słowo...

_________________
... wiara, która jest czynna ... Gal. 5:6
Obrazek
"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 07, 2010 7:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 09, 2008 7:19 pm
Posty: 142
Elendil napisał(a):
...Mam na imię Kamil, mam 18 lat...

A właśnie Drogi Elendilu, twój avatar to dopiero zmyłka, zawsze sobie wyobrażałem, że ty to sędziwy mędrzec, który już wszystko w życiu przeżył i czeka już aż się stawi przed Bożym Tronem, spogląda w dal i jest wyciszony... A tu proszę, jakoś niedawno to odkryłem, że ty młody człowiek... I tak trzymać... Tak na marginesie ostatnio zaczytałem się trochę w twoim blogu, dzięki za wszystko to co piszesz, nie przebrnąłem jeszcze przez całość... Ale bardzo się cieszę, że mogę Cię w ten sposób poznawać...
Scarlett Lloyd napisał(a):
...Mała Mi była i jest elementem prawdziwej mnie, ale tylko jednym z wielu elementów. A wyglądało jakbym tylko taka była - kto by się ze mną wówczas ożenił?...
Jak to kto? Przecież jest jeden taki co się Elendilem zowie 8)
Smoku z Wawelu napisał(a):
czy offczyk to wyraz samotności i wyautowania współczesnej owcy w trzodzie Pańskiej?
Bynajmniej Smoku! nie jestem wyałtowany, obok mnie mam duże grono Bożych uczniów, nad to jest Moja Kochana Żona, a ponad nią jest MÓJ PASTERZ ! Przecież w takim towarzychu nie da się być wyałtowanym 8) 8)
Pozdrawiam serdecznie !


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 07, 2010 7:47 pm 
Off_czyk napisał(a):
Elendil napisał(a):
...Mam na imię Kamil, mam 18 lat...

A właśnie Drogi Elendilu, twój avatar to dopiero zmyłka, zawsze sobie wyobrażałem, że ty to sędziwy mędrzec, który już wszystko w życiu przeżył i czeka już aż się stawi przed Bożym Tronem, spogląda w dal i jest wyciszony...

Ahaha! Bo on ma specjalistę ds. wizerunku w postaci mnie i to był mój pomysł :twisted: Ale najbardziej chodziło oczywiście o to, że jak już taki nick ma, to niech ma też w awatarze Elendila. Chodzi o decorum :lol:
Cytuj:
Scarlett Lloyd napisał(a):
...Mała Mi była i jest elementem prawdziwej mnie, ale tylko jednym z wielu elementów. A wyglądało jakbym tylko taka była - kto by się ze mną wówczas ożenił?...
Jak to kto? Przecież jest jeden taki co się Elendilem zowie 8)

No tak, ale mi chodziło o to, że gdybym była taka całkiem i wyłącznie małomijowata to on by pewnie też mnie nie chciał ani nikt w ogóle! :cry:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL