www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Pt maja 03, 2024 2:54 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt kwi 18, 2006 9:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
Oj, a cio taka dzidzia lobi na folum :?: :lol: 8 latek mamy, a juś psi komputelku gadki z doloslymi :?: :shock: :wink: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 18, 2006 10:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 31, 2006 12:48 pm
Posty: 28
nioo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 23, 2006 8:48 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Matko.....no nie wytrzymam :lol: :lol: .
Itur !!!!!W moim wieku nie przystoi spadać z fotela ze śmiechu.
To NIEPOLITYCZNE!!!!! :lol: :lol: :lol:
Uspokój się SIOSTRO!!!! :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 07, 2007 5:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 09, 2005 6:49 pm
Posty: 117
[to pewnie temat na inny wątek]

_________________
„Ty w Chrystusie oto odkupienie; ale Chrystus w tobie to uświęcenie! Ty w Chrystusie to zdolność do tego, by być w niebie; lecz Chrystus w tobie to zmiana twego losu!” (Jan W Thomas „Zbawieni przez Chrystusa”)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 07, 2007 6:38 pm 
ozymandias napisał(a):
[to pewnie temat na inny wątek]

możliwe... :?


P.S. Zainteresowanych kontaktem ze mną zapraszam na Stronę dla głodnych Boga i Jego Słowa


Ostatnio edytowano So mar 31, 2012 10:50 am przez hungry, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 26, 2010 11:40 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Witaj Agnieszko,

agnieszkas napisał(a):
Ogrodka juz sie wlasciwie nie boje, widzac, ze odwiedzacie je i specjalnie poswiecacie czas, dlatego pomyslalam, by sobie zalozyc swoj i tam czasem stawiac pytania Wam, bo wlasciwie nie przyszlam tu z zamiarem dyskutowania, tzn.przekonywania o swojej racji, lecz z zamiarem korygowania swoich przekonan, ktore bylyby niewlasciwe.

Spokojnie. Każdy, kto przybywa w pokoju i jest człowiekiem dobrej woli, a także zgadza się z regulaminem forum i nie łamie go notorycznie, może spokojnie dyskutować na forum. Do własnych ogródków trafiają tylko ci, którzy udając, że dyskutują, próbują pełnić różnego rodzaju "misje", niszcząc forum (jak sama zauważyłaś) stylem i/lub zawartością tego, co piszą. Tacy ludzie zazwyczaj mają dużo czasu i próbują "zaistnieć" w jak największej liczbie wątków. Po skierowaniu ich do "ogródka" najczęściej obrażają się, robią z siebie męczenników za "sprawę", z którą przyszli i znikają z forum pod jakimś pozorem (albo nawet bez), co potwierdza tylko ich wcześniejsze nieczyste intencje.

Są wśród nich nie tylko heretycy zwiastujący inne ewangelie, ale niestety również ludzie odrodzeni, którzy powinni sobie poczytać wpisy niektórych naszych stałych nieodrodzonych bywalców, żeby się zawstydzić. Przykładem jest ostatnia faza dyskusji ck z Szukającym Sceptykiem.

Dlatego odpręż się i pisz - jak najbardziej wolno Ci mieć własne zdanie, jak najbardziej wolno Ci mieć inne zdanie. Grunt to rzeczowa dyskusja oparta na Słowie Bożym w atmosferze pokoju i zgodnie z regulaminem forum. Sami się tego uczymy i mam nadzieję, że idzie nam coraz lepiej.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 26, 2010 1:12 pm 
Smoku Wawelski, ja naprawde popieram pomysly z ogrodkami (szczegolnie ciesze sie z ogrodka dla ck), ale tez pomyslalam sobie o swoim dobrowolnym, by nie psuc tematow, ktore chce sobie poczytac i w razie chaotycznych pytan z mojej strony, albo np. pytan dotyczcych gdzie moge znalezdz watek na taki , a taki temat, zadawalabym je w "swoim ogrodku", np.
Taki mialam pomysl i to na powaznie, ale sie dostosuje jesli nie jest to dobry pomysl.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 26, 2010 1:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 09, 2008 7:19 pm
Posty: 142
Agnieszko, możesz również zastosować inną opcję. Mamy dział ogłoszenia, w którym można śmiało ogłaszać również i pytania. Więc jeśli będziesz chciała, możesz założyć tam jakiś temacik, lub więcej z konkretnym pytaniem. Jeśli ktoś odpowie ci w sposób satysfakcjonujący ciebie, to potem ja to posprzątam i wszystko gra. Jeśli watek który poruszysz będzie pasował do jakiegoś innego tematu to się go tam przeklei i też nie ma problemu. Pisz, pytaj i dyskutuj bez stresu. Jesteś tu mile widziana...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 26, 2010 3:46 pm 
Dobrze, dziekuje Off_czyku. Dziekuje Smoku.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 26, 2010 6:47 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
agnieszkas napisał(a):
... lecz z zamiarem korygowania swoich przekonan, ktore bylyby niewlasciwe.

myslalam ze ktos zwroci uwage, ale... jezeli korygowac przekonania za pomoca roznych forow, to zachodzi niebezpieczenstwo jedne niewlasciwe przekonania zkorygowac na inne niewlasciwe przekonania... 8)

p.s. nie jestem jak filip z konopii, Agnieszko :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 26, 2010 9:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 04, 2007 1:25 pm
Posty: 1505
Lokalizacja: Silesia
Obrazek
ps.: Ale kondycja, żeby tak skakać całodobowo ;)

_________________
5775
"Ilu więc nas jest doskonałych, tak myślmy. A jeśli o czymś inaczej myślicie, i to wam Bóg objawi. Jednak w tym, do czego doszliśmy postępujmy według jednej miary i to samo myślmy"(Flp 3:15-16 Uwspółcześniona BG, wyd. Wrota Nadziei)
Welcome to Elijahnet!
"NA WIEKI JHWH SŁOWO TWOJE TRWALE ZASIADŁO W NIEBIOSACH" [interlinia Ps.119:89]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 26, 2010 11:54 pm 
Axanna napisał(a):
agnieszkas napisał(a):
... lecz z zamiarem korygowania swoich przekonan, ktore bylyby niewlasciwe.

myslalam ze ktos zwroci uwage, ale... jezeli korygowac przekonania za pomoca roznych forow, to zachodzi niebezpieczenstwo jedne niewlasciwe przekonania zkorygowac na inne niewlasciwe przekonania... 8)

p.s. nie jestem jak filip z konopii, Agnieszko :D


To samo moze stac sie w zborze, Axanno. W kazdym nauczaja co innego, wiec szukam sama i doszlam tutaj.
Axanno, a Ty w jakim celu jestes na forach ?

do p.s. nie wiem, co napisac. :) Mam nadzieje , ze Cie tym filipem nie urazilam, jednak ?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 27, 2010 8:09 am 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
agnieszkas napisał(a):
Axanno, a Ty w jakim celu jestes na forach ?

w takim samym... miedzy innymi :)
Cytuj:
do p.s. nie wiem, co napisac. :) Mam nadzieje , ze Cie tym filipem nie urazilam, jednak ?

nie :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 27, 2010 2:27 pm 
no to dobrze ! :)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 11, 2010 9:17 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2010 3:07 pm
Posty: 119
Lokalizacja: dolnośląskie
Dziekuję Agnieszko :)

Własciwie,to właśnie to pragnienie zmotywowało mnie do zarejestrowania się na forum...jestem tu z Wami już ponad 2 tygodnie"śledzę" posty i stare wątki..
I tak mnie "korciło",zeby czasem kogoś pocieszyć...albo powiedzieć,że i mi czasem ciężko-wtedy może nie czujemy się tacy osamotnieni w bólu-bo często kłamstwo,że TYLKO my tak cierpimy sprawia,że wszystko jest sto razy trudniejsze do zniesienia..

Wierzę,że potrzebujemy sie nawzajem,aby zachęcać się i podnosić,aby Bóg mógł nas używać-takich niedoskonałych,po to aby objawiła się Jego doskonałość.

_________________
"Pocieszajcie,pocieszajcie mój lud,mówi wasz Bóg!"
Iz.40,1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL