www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz maja 02, 2024 1:08 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 10, 2010 5:47 pm 
http://www.youtube.com/watch?v=UaQdiEgh ... re=related


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 10, 2010 5:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Cytuj:
Zachowanie człowieka szlifuje drugi czlowiek.


Oj, tak. Ale to dobrze.

I posłuchałam sobie tego
http://www.youtube.com/watch?v=D7MjIKUK ... re=related
Fajny chór.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 10, 2010 6:07 pm 
Owieczka napisał(a):
Cytuj:
Zachowanie człowieka szlifuje drugi czlowiek.


Oj, tak. Ale to dobrze.

I posłuchałam sobie tego
http://www.youtube.com/watch?v=D7MjIKUK ... re=related
Fajny chór.


Super, ze sobie posluchalas, super, ze sie podzielilas i super churek.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 10, 2010 6:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Twoich też posłuchałam :D

I wiecie co...pomogliście mi, naprawdę. Wszyscy, każdy na swój sposób. Coś ważnego do mnie dzisiaj dotarło...czego wcześniej nie widziałam, a może nie chciałam widzieć.

Dzięki :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 10, 2010 7:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Jezeli o mnie chodzi, to mnie przepraszac juz na pewno nie ma za co.... ja sie zastanawiam, czy aby nie jest tak, ze moje wpisy faktycznie byly nie na miejscu, byly raczej samolubne i ze nie potrafie wspolczuc... sama juz nie wiem...

Przeciez w pelni to rozumiem, ze ktos moze sie poczuc zniechecony, sama bylam ile razy zniechecona i tez mowilam o tym, i tez sie skarzylam - malo razy? mnostwo... Na zycie, ze ciezkie, na rodzine, ze twardoglowi, na zbor, ze obludni i letnie... nie wiem, czy jezeli tak podliczyc, to sie nie okaze, ze to ja jestem egocentryczna, pyszna i sie powinna pokutowac...

Czemu jednak uczepilam sie Owieczki akurat, to sie zastanawiam... przeciez ja ja lubie, lubie jej otwartosc, lubie ja czytac...

a moze ja po prostu sama jestem juz zgorzkniala i mi sie zdaje, ze jak ktos nie doznal tyle, co mi przypadlo - w moich oczach oczywiscie, bo przeciez nie moge wiedziec kto tak naprawde ile doznal - to nie ma prawa do narzekan?

moze mi sie zdaje - wracajac do tych kalek - ze powinno sie temu z jedna noga odrabac druga oraz rece, dopiero wtedy moze sie poskarzyc... - i sie obawiam, ze jezeli to faktycznie jest podlozem mego wpisu to faktycznie musze pokutowac...

Ze Smok zapewnil, ze mam przebaczone - dziekuje.

A moze jednak dobrze ze sie odezwalam, bo tez powinnam pewne rzeczy sie przemyslec, pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 10, 2010 7:40 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 18, 2009 10:07 pm
Posty: 445
Skoro ten temat już taki usiany linkami to i ja jeden pozwolę sobie wstawić, tym bardziej, że to kawiarenka. :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=STmNGAEkm6o

Ładna piosenka, ładne zdjęcia, Owieczko wakacje tuż tuż. :D

_________________
2Tm 3:16 "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 12, 2010 12:51 pm 
Celem ostudzenia emocji zamykam wątek.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL