www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 4:36 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr mar 18, 2009 8:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 4:19 pm
Posty: 97
Hej co myślicie o odbywającym się corocznie w Lubiążu slot art festiwalu :?:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 18, 2009 8:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 4:19 pm
Posty: 97
Podaję link do ich strony :D
http://www.slot.art.pl/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 19, 2009 3:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 09, 2008 7:19 pm
Posty: 142
no właśnie... z ust wyjęłaś mi ten temat... Ja byłem tam 3 razy, nawet raz zdarzyło mi się zagrać jakiś koncercik na małej scenie ;) ... Myślę, że jest to pożyteczna sprawa, bo w zasadzie traktuję tę imprezę jako świecki festiwal na którym młodzi ludzie mogą "zająć się czymś pożytecznym", wyzwala twórcze myślenie itd, a "przy okazji" można usłyszeć ewangelię i zostać przez Pana znalezionym... Jedna rzecz mnie tylko niepokoi... ale może póki sprecyzuję myśli, poczekam na wypowiedzi bardziej doświadczonych i rozeznanych w temacie chrześcijan... czekam na wpisy...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz mar 19, 2009 9:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 20, 2005 2:35 pm
Posty: 330
avelina napisał(a):
Hej co myślicie o odbywającym się corocznie w Lubiążu slot art festiwalu :?:


A przepraszam, czemu na tym forum mamy wyrażać jakieś zdanie na temat pewnego zlotu młodzieży w pewnym miejscu Polski?

Czy będziemy też dyskutować na temat Jarocina, Sopotu albo festiwalu w Cann?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 19, 2009 9:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 4:19 pm
Posty: 97
dlatego, że jest to festiwal chrześcijański, przynajmniej tak się nazywa. JA byłam na slocie parę razy ale na razie nie będę pisać mojej opini, chcę poznać Waszą :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 19, 2009 9:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 4:19 pm
Posty: 97
Więc jeśli chcecie zabrać głos to proszę :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 19, 2009 10:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 20, 2005 2:35 pm
Posty: 330
Ze strony slot art festiwalu:

"Czy Slot Art Festival jest imprezą chrześcijańską?
Nie. Slot nie jest imprezą chrześcijańską."

Czasem zastanawiamy się czy coś co podaje się za chrześcijańskie rzeczywiście takie jest, ale żeby wmawiać chrześcijańskość komuś kto temu zaprzecza - to nowość!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 20, 2009 12:34 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 18, 2009 10:07 pm
Posty: 445
Cytuj:
Ze strony slot art festiwalu:

"Czy Slot Art Festival jest imprezą chrześcijańską?
Nie. Slot nie jest imprezą chrześcijańską."

Czasem zastanawiamy się czy coś co podaje się za chrześcijańskie rzeczywiście takie jest, ale żeby wmawiać chrześcijańskość komuś kto temu zaprzecza - to nowość!


Robsonie, doczytaj dalej:

"Slot jest organizowany przez chrześcijan z całej Polski, ale nie jest imprezą chrześcijańską kierowaną tylko do chrześcijan. Slot ma swoje cele. Wszyscy chcemy mówić ludziom o Bogu - bo w naszym życiu jest najważniejszy..."

Czy trzeba miec w nazwie chrzescijanski zeby chrzescijanskim byc?

Wlasciwie to podchodze z duza rezerwa do takiego typu imprez choc na tej nigdy nie bylam wiec opinii nie wydam.

Pozdrawiam!

_________________
2Tm 3:16 "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So mar 21, 2009 11:17 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 09, 2008 7:19 pm
Posty: 142
Robson napisał(a):
A przepraszam, czemu na tym forum mamy wyrażać jakieś zdanie na temat pewnego zlotu młodzieży w pewnym miejscu Polski?

No właśnie wydaje mi się, że nie masz do końca racji.. Ja osobiście jestem ogromnie zdziwiony jak niesamowity wpływ na wielu chrześcijan w różnych kościołach w całej Polsce ma ten "pewien zlot w pewnym miejscu Polski" ... i wydaje mi się, że z roku na rok wpływ jest coraz większy...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 21, 2009 12:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 04, 2005 7:33 am
Posty: 585
Cytuj:
"Slot jest organizowany przez chrześcijan z całej Polski, ale nie jest imprezą chrześcijańską kierowaną tylko do chrześcijan. Slot ma swoje cele. Wszyscy chcemy mówić ludziom o Bogu - bo w naszym życiu jest najważniejszy..."

Czy trzeba miec w nazwie chrzescijanski zeby chrzescijanskim byc?


Mógłby mi ktoś powiedzieć w którym miejscu ten slot jest chrześcijański ?
Przejrzałem stronkę i nic . Za to dużo informacji o kulturze wschodu , internacjonalizmie , ochronie środowiska , kreatywności , sporcie , muzyce .

Chrześcijańskie jest coś wtedy gdy jest to z Jezusem i dla Jezusa .
Słowo chrześcijanin pochodzi od słowa łac. christian i oznacza dosłownie „należący do drużyny Jezusa” .

_________________
Znalazłem Prawdę !!!
Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie (Jana 14,6).
www.tiqva.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 21, 2009 12:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 09, 2008 7:19 pm
Posty: 142
drogi poszukiwaczu, jeśli zerkniesz parę postów wzwyż to zauważysz mój wpis, gdzie napisałem, iż ja traktuję ten festiwal jako świecki... Natomiast będąc tam nie sposób nie usłyszeć ewangelii... Ja będąc tam kiedyś, słyszałem niesamowite świadectwa byłych alkoholików, jak Pan ich wyzwolił, no i "codzienne nawoływania" Davida Pierce'a do pójścia za Jezusem... Myślę, że było bardzo konkretne...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 21, 2009 12:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 04, 2005 7:33 am
Posty: 585
Mówić o Jezusie Chrystusie można wszędzie : parku , na ulicy i.t.p. Mozna również na slocie . Jeśli pójdzie tam jakiś chrześcijanin i zacznie to robić .

_________________
Znalazłem Prawdę !!!
Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie (Jana 14,6).
www.tiqva.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 21, 2009 10:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 20, 2005 2:35 pm
Posty: 330
W Jarocinie tez się glosi Ewangelię. Czy wobec tego zadamy pytanie, co sądzimy o festiwalu w Jarocinie?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 22, 2009 7:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 09, 2008 7:19 pm
Posty: 142
Robson napisał(a):
W Jarocinie tez się glosi Ewangelię. Czy wobec tego zadamy pytanie, co sądzimy o festiwalu w Jarocinie?
Tylko jest jeden szkopuł... Festiwal w Jarocinie nie jest organizowany przez chrześcijan... Dlatego istotnym wydaje się postawienie pytania, gdzie przebiega granica pomiędzy światem i kościołem i czy przypadkiem slot nie jest takim zakamuflowanym mixem uciszającym czujność wielu młodych ludzi... Dlatego też bardzo chętnie usłyszałbym opinie innych którzy tam byli, opinie krytyczne też mile widziane ;)
Avelina napisał(a):
JA byłam na slocie parę razy ale na razie nie będę pisać mojej opini, chcę poznać Waszą
Avelino, wiem, że nie chcesz zabijać dyskusji i na razie póki co się kamuflujesz... Napisz mi może na priva jakie są twoje odczucia odn tego festiwalu, naprawdę bardzo mnie to interesuje... Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 22, 2009 9:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 4:19 pm
Posty: 97
Cytuj:
Avelino, wiem, że nie chcesz zabijać dyskusji i na razie póki co się kamuflujesz... Napisz mi może na priva jakie są twoje odczucia odn tego festiwalu, naprawdę bardzo mnie to interesuje... Pozdrawiam
Cytuj:

Chętnie.... tylko nie wiem jak się to robi :roll:

_________________
NAJBARDZIEJ ŚLEPY JEST TEN, KTO NIE CHCE WIDZIEĆ.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL