www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Pn kwi 29, 2024 3:04 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 24, 2009 3:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2009 9:53 am
Posty: 50
W sumie to jest bardzo smutne, bo ludzie potrzebują uzdrowienia z wiarygodnego źródła i prawdziwego pokarmu, oraz niezafałszowanej nauki.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 23, 2009 11:43 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 6:02 pm
Posty: 1
Na jednym z for znalazłem taki oto wpis:
Cytuj:
Dwie ciekawostki z frontu proroczego.

1. Rick Joyner, razem z dwoma innymi pastorami zaczął „proces odnawiania” Toda Bentleya, który ma zakończyć się jego ... powrotem do służby. Bentley ma podobno wielki dar wiary, bierze na siebie odpowiedzialność za rozwód i razem z nową partnerką jest obecnie „odnawiany”. W międzyczasie Rick Joyner prosi o wpłacanie pieniędzy na działalność Fresh Fire Ministries w USA. Uzasadnienie - przypadek króla Dawida oczywiście... Innymi słowy - możesz zostawić wierzącą żonę z trójką dzieci, ożenić się po raz drugi i znowu brać kasę, występować publicznie itd.

http://www.morningstarministries.org/Pu ... 1000045589

2. A tak wyglądają nabożeństwa u proroków z Morningstar

http://www.youtube.com/watch?v=fmdVyg9Noyw


Czyżby szykował się "powrót na scenę"? :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 23, 2009 7:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 16, 2006 5:21 pm
Posty: 599
Cytuj:
...Bentley ma podobno wielki dar wiary, bierze na siebie odpowiedzialność za rozwód i razem z nową partnerką jest obecnie „odnawiany”. (...) Innymi słowy - możesz zostawić wierzącą żonę z trójką dzieci, ożenić się po raz drugi i znowu brać kasę, występować publicznie itd.

Paranoja.. niech wiec wróci do żony, skoro ma wiarę...

Z "podziwu" nie mogę wyjść jak można wykręcać Słowo Boże ( jeśli to jest prawda o tym co się dzieje z TB ) i jeszcze twierdzić, że wszystko jest ok...

Jest takie sprawozdanie w ST o Pinechasie, on w prosty sposób rozwiązał problem, nie żebym to zalecał, ale głupota ludzka nie zna granic, ale twierdzić że ma dar wiary ? W co ? Że Bóg jest naiwny ? Żenada

_________________
... wiara, która jest czynna ... Gal. 5:6
Obrazek
"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 01, 2009 6:40 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Rozmawiałam niedawno z kimś, kto broni Todda i twierdzi, że ma on obdarowanie od Boga i nie wolno patrzeć na naczynie, którego Bóg używa
( ani gorszyć się tym naczyniem), bo wtedy "blokuje się na błogosławieństwo". No i jeśli się kogoś "ocenia" to zamyka się drogę do przebudzenia, bo "Bóg działa jak chce, w niekonwencjonalny sposób też".

Myślałam, że rozwód( i zamiar ponownego wejścia w związek małżeński z kobietą, z która zdradzał wcześniej żonę!) otworzy oczy ludziom, którzy zawierzyli Toddowi. Teraz to jestem po prostu w szoku- po tym wszystkim twierdzą oni, że nadal nie wolno go "krytykować", bo w ten sposób nie ma w nas "miłości", i nie nasza to sprawa, kogo Bóg chce używać...

Przecież ci ludzie pójdą za kimkolwiek, byle tylko słyszeli, że cuda czyni? Nawet nie potrzebują tych "cudów" weryfikować!( bo co..."wiary nie masz?").
Żyją jak w amoku.
Teraz , kiedy wspomnę te wszystkie nauki ( żeby nie "osądzać", "miłować grzeszników"- ale właśnie w taki sposób, że patrzymy przez palce na ich grzechy, nie tykać Boże broń duchowych przywódców- namaszczonych i mających glejt na nieomylność) to widzę, jak ci ludzie latami całymi byli przygotowywani na zwiedzenie.
Bogu dziękuję, że mnie z tego wyrwał, bo to tylko Jego łaska- siedziałam w tym po uszy, wierzyłam, chciałam wierzyć...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 02, 2009 1:26 am 
Offline

Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 9:59 am
Posty: 281
Kidush napisał(a):
Na jednym z for znalazłem taki oto wpis:


Witam.

Dawno mnie tu nie było - pożegnałem się z pisaniem na Ulicy Prostej parę miesięcy temu (chociaż dalej tu zaglądam jako czytacz), ale skoro zacytowałeś mój tekst
http://emaus.zgora.pl/index.php?strona=60

pozwolę sobie zauważyć, że było to całkiem sympatyczne miejsce, w którym pozwalano na różne dyskusje itd. Aż do czasu, gdy pojawiła się kontrowersja w sprawie nauczania w zborze przez kobiety. Admin zablokował wtedy mnóstwo tematów, a temat o Lakeland (kilkadziesiąt postów) został wycięty w całości.

Tak więc Ulica Prosta jest jedynym miejscem, w którym ta informacja ocalała. Morał z tego taki - jeśli przygotowujemy jakieś większe opracowanie do zamieszczenia w sieci, warto je sobie zapisać na dysku, bo nigdy nie wiadomo, kiedy komuś się dany tekst wyda niewłaściwy i usunie go ze swojego forum, czy serwisu.

Pozdr.

P.

_________________
Nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 20, 2009 7:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 04, 2005 7:33 am
Posty: 585
http://poznajpana.org/showarticle.asp?s ... e=Charisma

Nie ma to jak samokrytyka . he he .

_________________
Znalazłem Prawdę !!!
Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie (Jana 14,6).
www.tiqva.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL