www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Pn kwi 29, 2024 1:22 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 2:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Jozue napisał(a):
SMOKU jakie konkrety? poczytaj sobie co piszecie, piszesz.

Niestety Ciebie NIE DA SIĘ TRAKTOWAĆ POWAŻNIE. Choćbym nie wiem jak się starał. Podaj jakieś konkretne przykłady tego, o co oskarżasz. Inaczej będziesz za to odpowiadał przed Bogiem, bo przed ludźmi po prostu się ośmieszasz.

Jozue napisał(a):
Acha nie znam waszego życia? to prawda ale czy wy znacie życie innych ludzi potępianych oskarżanych na ulicy że nie rozumieją nie znają słowa BOŻEGO.

Tak się składa, że w odróżnieniu od Ciebie wykazujemy na podstawie Pisma błędy w nauczaniu tych ludzi. Życie w luksusie za nieopodatkowane pieniądze oficjalnie przeznaczane na misję już wychodzi na jaw. Chciwość też. Te rzeczy po prostu widać. Jedynie ludzie zaślepieni nie widzą, o co chodzi, bo nie chcą zobaczyć. Ale to jest ich problem. Całe szczęście, że są tacy, którzy szczerze Boga szukają i wychodzą z malin, w których siedzisz i jeszcze się z tego cieszysz.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 2:32 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
Mówiłem to jest KATOLICYZM i protestantyzm w jednym :D tylko czytać no nie !!! :D czytajcie kochani czytajcie i ........... zapomniałem co miałem napisać

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 2:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
Pragniesz konkretów smoku !!!to je masz

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 2:36 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 3:03 pm
Posty: 51
Cytuj:
ale mam pytanie czy nie straciłeś po drodze czegoś ?

Niby czego,Jozue?Co według ciebie straciłem? :shock:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 2:43 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
Orion; nie wiem co straciłeś ale wiem że jesteś smutny i opuszczony , to nie proroctwo tylko moja myśl , pozdrawiam

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 2:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
nowy napisał(a):
Przeprasza, czyżby to szanowny Agnostyk zamienił się w Syna Marnotrawnego? Modlitwa bardzo ładna i pouczająca wielce.


Na to wyglada :)

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 2:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
Smoku Życie w luksusie za nieopodatkowane pieniądze oficjalnie przeznaczane na misję już wychodzi na jaw smoku smoku to nie ten deseń we mnie , maliny no tak ale tylko twe katolickie i protestanckie połączone z świadkami twymi :lol: Smoku przez trzy lata czytałem wasze wypowiedzi i czytałem teraz chcesz się zmierzyć ze mną z poznaniem słowa zapraszam proszę , jaki temat
:D

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 3:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Jozue napisał(a):
Pragniesz konkretów smoku !!!to je masz

Jeśli Ci chodzi o modlitwę zacytowaną przez Syna Martotrawnego, to całkowicie się z nią zgadzam i rzeczywiście jest pouczająca wielce. Natomiast Ty nadal nie podajesz konkretów, o które oskarżasz, tylko próbujesz "wykręcić się sianem". Cytowana modlitwa nie jest związana z treścią czyjegokolwiek nauczania na ulicy prostej ani z pozamykaniem zrozumienia Słowa Bożego, ani z katolickim myśleniem, ani z protestanckim pojmowaniem. Wypluwasz z siebie jakieś dziwne i niezbyt przytomne treści z taką prędkością, że sam zapominasz, co chciałeś napisać. Skoro nie zamierzasz rozmawiać konkretnie, to właściwie nie ma o czym. Szkoda czasu i miejsca na serwerze.

Jozue napisał(a):
Smoku Życie w luksusie za nieopodatkowane pieniądze oficjalnie przeznaczane na misję już wychodzi na jaw smoku smoku to nie ten deseń we mnie, maliny no tak ale tylko twe katolickie i protestanckie połączone z świadkami twymi Smoku przez trzy lata czytałem wasze wypowiedzi i czytałem teraz chcesz się zmierzyć ze mną z poznaniem słowa zapraszam proszę, jaki temat

:shock: Jozue, CZY JA DOBRZE ZROZUMIAŁEM, że TY PROPONUJESZ MI POJEDYNEK? Jeśli tak, to ja Ci proponuję zrobić kilka głębokich wdechów, przejść się na spacer i ogólnie może wziąć coś na uspokojenie. Na razie widzę, że trudno Ci sklecić kilka sensownych zdań, aczkolwiek niektóre brzmią bardzo oryginalnie i dostojnie, np. "twe katolickie i protestanckie połączone ze świadkami twymi". Słowo Boże nie służy do cielesnych pojedynków "w samo południe". Jeśli masz zamiar wziąć udział w dyskusji i wzbogacić forum swoim poznaniem, które jest jak rozumiem lepsze niż nasze na ulicy prostej, to proszę bardzo. TYLKO PROSZĘ PRZESTAŃ PISAĆ JAK POTŁUCZONY. :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 3:35 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
:D smoku tak proponuje !ale jesteś zarozumiały jak watykan prawie , byłem na spacerze i co ! wiem kuria ci nie pozwala pisać dalej smoku no śmiało

:D

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 3:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 04, 2007 1:25 pm
Posty: 1505
Lokalizacja: Silesia
Jozue napisał(a):
:D smoku tak proponuje !ale jesteś zarozumiały jak watykan prawie , byłem na spacerze i co ! wiem kuria ci nie pozwala pisać dalej smoku no śmiało

:D


jaki brzydki wyraz fuuuuj :lol:

byłeś na spacerze?
w/u kurii?
i ona Ci to wszystko powiedziała?

Obrazek

dajcie spokój...temu człeku, albowiem nie ciekaw on zaprawdę poznać się a jedynie przemawiać, nie odpowie on nie jednemu, azali wżdy onem pomylonem stwierdzeniem to potwierdzi?

8)
czyli dajcie Mu spokój
PS.: NIE KARMIĆ TROLL'A!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 4:25 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
:D kurii krakowskiej mam dać spokój ??? gospodyni

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 4:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt gru 11, 2007 10:26 am
Posty: 12
Jozue napisał(a):
:D kurii krakowskiej mam dać spokój ??? gospodyni

Jozue daj spokój sobie .Miota cie duch jak sądzisz prawdy???Ponieważ czytam i widzę w Tobie ducha obrazy na wszystkich czyli ,kto nie z Tobą ten przeciwko??? .Ofiaruj sobie ukojenie i proś o ducha prawdy i poznania <ale proś Pana nie księcia :shock:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 4:52 pm 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): Cz mar 24, 2005 10:56 pm
Posty: 212
Uprasza się o nie trollowanie i o niekarmienie trolli. Ataki ad personam jako sprzeczne z regulaminem forum mogą doprowadzić do wszczęcia postępowania dyscyplinarnego, o czym lojalnie Jozuego uprzedzam i niniejszym ostrzegam.

Admin


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 5:55 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
:D przepraszam a czy ja coś złego zrobiłem ani nie trolluje ani nic mną nie miota :lol: nikogo personalnie nie atakuje , acha a za proroctwa co mną miota dziękuje potem to rozsądzimy :D Admin jak będę nie grzeczny to proszę mnie ostrzegać ale nie w tedy kiedy jestem rzeczowy :lol:

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 9:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt gru 11, 2007 10:26 am
Posty: 12
dlaczego potem ??? czemu wnosisz chaos?? kto nadał Ci prawo do negowania innych ?? dlaczego nie podpierasz sie słowem Bożym?? emocje emocje emocje ,gdzie jest Duch prawdy ?czy jest on radością i światłem? .Raczej walczysz i miotasz się kim jesteś??? rozdajesz rózgi jesteś gniewny dlaczego?? Bóg jest radością .raduj się ciesz i martw jest nas tak mało za mało .Sądzisz ,że masz rację ponieważ tak uważasz?? prawda jest w słowie a słowo jest prawdą pokaż ją z biblii pozdrawiam w panu


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL