www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 8:28 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 04, 2008 9:13 am 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
:D jj a gdzie ja tu piszę o językach i mówieniu nimi , albo o tym że Jezus nie jest w centrum uwielbienia :D Kiedy ktoś mówi w innym języku zawsze jest tłumaczenie bo było by to nie na miejscu żeby kościół był nie zbudowany a dary są po to by budowały :lol: pozdrawiam.

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 04, 2008 9:49 am 
Offline

Dołączył(a): Cz lis 15, 2007 2:05 pm
Posty: 252
Lokalizacja: zagranica
Jozue napisał(a):
:D jj a gdzie ja tu piszę o językach i mówieniu nimi , albo o tym że Jezus nie jest w centrum uwielbienia :D Kiedy ktoś mówi w innym języku zawsze jest tłumaczenie bo było by to nie na miejscu żeby kościół był nie zbudowany a dary są po to by budowały :lol: pozdrawiam.

...wiec rozszyfruj te wyrazenia, bo ta nowomowa nie jest zrozumiala.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 06, 2008 12:47 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
:D jaka nowomowa , prorockie orzeczenie było w życiu Tymoteusza ( 1Tym 1;18-19) :lol: prorocza pieśń śpiewana już była przez Miriam po przejściu morza czerwonego .Pozdrawiam :)

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 06, 2008 1:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lis 15, 2007 2:05 pm
Posty: 252
Lokalizacja: zagranica
Jozue napisał(a):
:D jaka nowomowa , prorockie orzeczenie było w życiu Tymoteusza ( 1Tym 1;18-19) :lol: prorocza pieśń śpiewana już była przez Miriam po przejściu morza czerwonego .Pozdrawiam :)


O darze laski, ktory jest dany Tymoteuszowi na podstawie prorockiego orzeczenia, jest w 1.Tym 4,14.
A ja pytam, co to jest:
"modlitwa w duchu świętym z prorockim orzeczeniem"?
Nie pytam takze o "piesn prorocza", ale o "piesn namaszczona". Co to jest?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 06, 2008 4:24 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
:D jj nie wierz co to jest pieśń namaszczona to tak która sprawia że demony odchodzą , lub złe duchy od człowieka grał ją Dawid Saulowi , myślisz że Saul nie miał muzyków ? .Modlitwa Jezusa o Piotra by Diabeł nie zniszczył go by nie odpadł od wiary itp pozdrawiam staromównych :D

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 06, 2008 10:38 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lis 15, 2007 2:05 pm
Posty: 252
Lokalizacja: zagranica
Jozue napisał(a):
:D jj nie wierz co to jest pieśń namaszczona to tak która sprawia że demony odchodzą , lub złe duchy od człowieka grał ją Dawid Saulowi , myślisz że Saul nie miał muzyków ? .Modlitwa Jezusa o Piotra by Diabeł nie zniszczył go by nie odpadł od wiary itp pozdrawiam staromównych :D


Jozue, nie owijaj w bawelne. "modlitwa w duchu świętym z prorockim orzeczeniem" to jest grupowa, albo indywidualna glosolalia w zgromadzeniu, bez tlumaczenia i z zalozeniem, ze jak jest, to pewnie jest prorocza, bo jakze mialoby być inaczej?
„Piesn prorocza”, to pojedyncza „fraza” tej samej glosolalii, spiewana choralnie przez cale zgromadzenie w „niebianskiej harmonii”.
Pozostale terminy, których uzywasz, pochodza także z ultra charyzmatycznego srodowiska „Trzeciej fali”. Dobrze to znam, bo obserwowalem od wewnatrz, przez wiele lat i tez mnie to fascynowalo, ale okazalo się puste w srodku, bo celem nie był Jezus, ale uczynki przyodziane w hasla „sluzby”, „uwielbienia”, „darow”itd...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 07, 2008 1:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
:D to po co pytałeś jak wiesz jj :D acha ja nie jestem z trzeciej fali to strasznie stara fala wnieśli dobre rzeczy ale.... no właśnie polska potrzebuje tsunami duchowego , więc mnie możecie kojarzyć z tsunami :D

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 07, 2008 1:06 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
Jozue, nie owijaj w bawelne. "modlitwa w duchu świętym z prorockim orzeczeniem" to jest grupowa, albo indywidualna glosolalia w zgromadzeniu, bez tlumaczenia i z zalozeniem, ze jak jest, to pewnie jest prorocza, bo jakze mialoby być inaczej?
„Piesn prorocza”, to pojedyncza „fraza” tej samej glosolalii, spiewana choralnie przez cale zgromadzenie w „niebianskiej harmonii”.
Pozostale terminy, których uzywasz, pochodza także z ultra charyzmatycznego srodowiska „Trzeciej fali”. Dobrze to znam, bo obserwowalem od wewnatrz, przez wiele lat i tez mnie to fascynowalo, ale okazalo się puste w srodku, bo celem nie był Jezus, ale uczynki przyodziane w hasla „sluzby”, „uwielbienia”, „darow”itd...
my zawsze mamy tłumaczenie , czy śpiewamy w anielskiej harmonii tego nie wiem :D my uwielbiamy Jezusa nie dary i dla nas nie jest to puste .
A tak na marginesie wiem jak się uwielbia Jezusa w kościołach nie falowych :D mam ci opowiedzieć

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 07, 2008 1:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lis 15, 2007 2:05 pm
Posty: 252
Lokalizacja: zagranica
Jozue napisał(a):
:D to po co pytałeś jak wiesz jj :D acha ja nie jestem z trzeciej fali to strasznie stara fala wnieśli dobre rzeczy ale.... no właśnie polska potrzebuje tsunami duchowego , więc mnie możecie kojarzyć z tsunami :D

Eeeh, cos mi sie wydaje, ze to polskie sunami, to nic wiecej, jak morskie balwany, takie bicie piany po dziewiatej fali z Zachodu. Tu juz ludziom przeszlo z typowymi objawami choroby morskiej.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 07, 2008 1:36 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
:D jak płynęli na amerykańskiej fali to może mają chorobę morską ale i tak o lata świetlne są od tych co tylko narzekali i nazywali wszystko to co z Boga
że jest puste i nie dobre nie biblijne .Mam nadzieję że któregoś dnia przyjdzie na to forum Apollos który spędził z tego typu braćmi i siostrami wiele lat , i wyłoży wszystkim kawę na ławę :D ale mnie nie będzie wtedy do śmiechu .
Pozdrawiam wszystkich nie omylnych , doskonałych i Bożych :wink:

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 07, 2008 1:55 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lis 15, 2007 2:05 pm
Posty: 252
Lokalizacja: zagranica
Jozue napisał(a):
:D jak płynęli na amerykańskiej fali to może mają chorobę morską ale i tak o lata świetlne są od tych co tylko narzekali i nazywali wszystko to co z Boga

Z Boga jest tylko Chrystus, a wszystko jest w nim.
Cytuj:
...że jest puste i nie dobre nie biblijne .Mam nadzieję że któregoś dnia przyjdzie na to forum Apollos który spędził z tego typu braćmi i siostrami wiele lat , i wyłoży wszystkim kawę na ławę :D ale mnie nie będzie wtedy do śmiechu .

Tu nie ma co wykladac, herezja jest herezja i na niej buduje szatan uniwersalny kosciol, zlozony z ekumenicznego, bezkrytycznego bractwa.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 07, 2008 2:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
:D Ale ja pisałem żeby Apollos odwiedził to forum nie tych co na falach pływają :lol: Teraz muszę stanąć w ich obronie nie nazywał bym ich heretykami wszystko tylko nie bracia z ulicy prostej :lol: a napisano :nie narzekajcie , bracia , jedni na drugich , abyście nie byli sądzeni ;oto sędzia już u drzwi stoi . Jak 5,-9 :wink:

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 07, 2008 2:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lis 15, 2007 2:05 pm
Posty: 252
Lokalizacja: zagranica
Jozue napisał(a):
:D Ale ja pisałem żeby Apollos odwiedził to forum nie tych co na falach pływają :lol: Teraz muszę stanąć w ich obronie nie nazywał bym ich heretykami wszystko tylko nie bracia z ulicy prostej :lol: a napisano :nie narzekajcie , bracia , jedni na drugich , abyście nie byli sądzeni ;oto sędzia już u drzwi stoi . Jak 5,-9 :wink:


Zacznij czytac od pierwszego wersetu...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 24, 2009 9:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 1:25 am
Posty: 43
kristina napisał(a):
A ja potrzebuje namiary na zdrowy zbór w Warszawie.Plizzzzzz :D
Sprawa dość pilna.Polećcie proszę


Sprawdz Kosciol Misja Łaski www.kml.warszawa.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 25, 2009 10:02 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 3:14 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
Jeśliby kogoś ,,darło'' aby odwiedzić Dyżurnych Uwielbiaczy Warszawy, to musi odwiedzić Kino ŚWIT, bo ze Szpitalnej dostali wypowiedzenie. :cry:

_________________
"Bez prorockich objawień naród dziczeje....''Księga Przysłów 29:18a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL