www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Pn kwi 29, 2024 3:04 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 03, 2008 9:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
Pastor Iwona dobre pytanie , pasterz iwona która troszczy się dobro owiec pomaga ludziom w życiu codziennym , odwiedza chorych w szpitalach , głosi ewangelię na ulicy tym nie zbawionym każdego dnia ,spotyka się z siostrami i pomaga im na co dzień jak żyć , radzi jak postępować ale i jej portfel jest otwarty by błogosławić , płacić za światło ,gaz ,mieszkanie ,leki , wyprawić kogoś na wakacje , być z tymi co umierają w ciele( pogrzeb)i podnosić tych którzy zostali tu na ziemi .Mąż jest dobrym człowiekiem który przez wiele lat był zaangażowany bardzo mocno w sprawy duchowe teraz pracuje zawodowo i wspiera jej służbę .
Nie pije , nie pali , nie ćpa jest w Panu 22 lata mąż jej zawiaduje jej domem ach i nie jest biskupem tylko pasterzem , dobrym jak mniemam .
Czy głosi słowo tak ale w namaszczeniu, nie jak uczeni w piśmie czy faryzeusze , kocha ludzi i dobro człowieka jest jej bliskie nie nazewnictwo czy biskupstwo to jest dla najemników dobre nie dla niej :)

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 03, 2008 9:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 04, 2007 1:25 pm
Posty: 1505
Lokalizacja: Silesia
ups zdublowało się 8)


Ostatnio edytowano Cz kwi 03, 2008 9:30 pm przez ani_isza, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 03, 2008 9:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 04, 2007 1:25 pm
Posty: 1505
Lokalizacja: Silesia
Jozue napisał(a):
Katolickie tłumaczenie zagadnienia ...
ani_isza napisał(a):
Jozue napisał(a):
Pośrednik jest tylko jeden Pan Jezus Chrystus do Boga ale on powiedział w Jana 20;23 że komu grzech odpuścimy będą odpuszczone .....itd
Więc odpuszczamy jako kościół ludzie innym ludziom ich grzechy ...
nawet te katolickie :D


a to też jest ciekawe, tyle, że człowiek nie ma mocy odpuszczania grzechów czyichś
tylko Bóg odpuszcza grzechy

my mamy to głosić ludziom

można i należy natomiast odpuścić temu, kto bezpośrednio mi zawinił

ale już to wyjaśniano tutaj:
http://ulicaprosta.lap.pl/forum/viewtopic.php?t=112

tak jakoś za bardzo dowolnie i swobodnie wykładasz

Ja rozumiem sprawy Duchowe w świetle słowa Bożego nie w tłumaczeniu kogoś tam .... nikomu nie ubliżam każdy ma prawo do swego własne rozumienia czucia i myślenia . Widocznie nie poznałaś prawdziwych apostołów żyjących dziś :D


Ps 25:11 BT "Przez wzgląd na Twoje imię, Panie, odpuść mój grzech, a jest on wielki."

Ps 85:2-3 BT "Łaskawym się okazałeś, Panie, dla Twej ziemi; odmieniłeś los Jakuba,odpuściłeś winę Twojemu ludowi; zakryłeś wszystkie ich grzechy."

Jr 36:1-3 BT "Roku czwartego panowania Jojakima, syna Jozjasza, króla judzkiego, skierował Pan do Jeremiasza następujące słowo: (2) Weź sobie zwój do pisania i napisz w nim wszystkie słowa, jakie powiedziałem do ciebie przeciw Izraelowi, przeciw Judzie i przeciw wszystkim narodom od dnia, kiedy zacząłem mówić do ciebie, od czasów Jozjasza aż do dziś.(3) Może mieszkańcy Judy, słuchając o nieszczęściach, jakie zamierzam sprowadzić na nich, nawrócą się każdy ze swego przewrotnego postępowania, tak że będę mógł odpuścić ich występki i grzechy."


Mk 2:5 BT "Jezus, widząc ich wiarę, rzekł do paralityka: Synu, odpuszczają ci się twoje grzechy."
(6) A siedziało tam kilku uczonych w Piśmie, którzy myśleli w sercach swoich: (7) Czemu On tak mówi? On bluźni. Któż może odpuszczać grzechy, prócz jednego Boga? (8) Jezus poznał zaraz w swym duchu, że tak myślą, i rzekł do nich: Czemu nurtują te myśli w waszych sercach? (9) Cóż jest łatwiej: powiedzieć do paralityka: Odpuszczają ci się twoje grzechy, czy też powiedzieć: Wstań, weź swoje łoże i chodź? (10) Otóż, żebyście wiedzieli, iż Syn Człowieczy ma na ziemi władzę odpuszczania grzechów - rzekł do paralityka: (11) Mówię ci: Wstań, weź swoje łoże i idź do domu!


1J 1:9 BT "Jeżeli wyznajemy nasze grzechy, [Bóg] jako wierny i sprawiedliwy odpuści je nam i oczyści nas z wszelkiej nieprawości."


Jozue napisał(a):
Pastor Iwona ...
Czy głosi słowo tak ale w namaszczeniu, nie jak uczeni w piśmie czy faryzeusze , kocha ludzi i dobro człowieka jest jej bliskie nie nazewnictwo czy biskupstwo to jest dla najemników dobre nie dla niej :)


to ja wątpię czy to, co głosisz Jozue ma fundament na SŁOWIE, które jest DROGĄ PRAWDĄ i ŻYCIEM

skoro fragmenty Pisma wybierasz jak Tobie pasuje i nie gniecie


Ostatnio edytowano Cz kwi 03, 2008 9:29 pm przez ani_isza, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 03, 2008 9:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 15, 2005 7:24 pm
Posty: 1321
Cytuj:
Widocznie nie poznałaś prawdziwych apostołów żyjących dziś

A Ty poznałeś? To gdzie oni są?
Wymień kilku z nazwiska. Chyba że wstydzisz się swoich apostołów.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 03, 2008 9:27 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
sorry jeżeli ktoś pragnie pogadać ze mną to zapraszam na gg 6772166 tam sobie możemy pogadać do woli i swobodnie bo widzę nie porozumienia których nie ma tylko nastawienie jest takie jakie jest . Zapraszam serdecznie

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 03, 2008 9:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Dzięki, ale ja chyba nie skorzystam...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 03, 2008 9:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
Lis no pewnie że poznałem osobiście np : Michała Hydzik z namaszczeniem ewangelisty , Bili Grahama , Morissa Cerullo ,Ulfa Ekmana , Hectora Gimeneza, TL Osborna , Benny Hinn , Henry Hinn, Tom Kostamo, i wielu innych ..... z polski zostaje jeszcze bardzo wielu innych ale ich nie wymienię bo takie przepisy :D pozdrawiam bo ja nie znam twojego otoczenia ale i JP2 to spotkanie z nim nic nie wniosło do mojego życia ale go lubiłem , nawet go odwiedziłem na grobie w Watykanie . Jego nauki akurat mnie nie ruszały i nie ruszają bo są zwiedzone na maxa ....

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 03, 2008 10:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
Axanna :D nie korzystaj :D wolność to cudowna sprawa :wink:

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 03, 2008 11:39 pm 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): Cz mar 24, 2005 10:56 pm
Posty: 212
Jozue, obserwuję Twoje wpisy od pewnego czasu i widzę, że nie odpowiadasz na zadane pytania, nie uzasadniasz biblijnie swoich tez (o co jesteś proszony), a nawet bezpodstawnie oskarżasz wierzących z ulicy prostej o antysemityzm. Poza tym, Twoje wypowiedzi rażą brakiem merytoryczności.

Mam dla Ciebie "propozycję nie do odrzucenia": albo się to wszystko zmieni, albo dostaniesz "specjalną szufladkę w Archiwum" na podstawie Regulaminu Forum.

Admin


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 04, 2008 12:20 am 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 3:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Będzin
:lol: Jozue, obserwuję Twoje wpisy od pewnego czasu i widzę, że nie odpowiadasz na zadane pytania, nie uzasadniasz biblijnie swoich tez (o co jesteś proszony), a nawet bezpodstawnie oskarżasz wierzących z ulicy prostej o antysemityzm. Poza tym, Twoje wypowiedzi rażą brakiem merytoryczności.
Albo nie umiesz być neutralny i dociekliwy albo jestem nie wygodny ?
Jeżeli ja nie odpowiadam na pytania to ty adminie jesteś ślepy i jednostronny
Ale prawda jest taka że ja nie jestem z tej bajki i przeszkadzam wam , oki rozumiem , nie będe się udzielał , zostawiam was w pokoju . :(

_________________
Jozue.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 04, 2008 8:57 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
Jozue napisał(a):
ale co tam kiedyś w moim mieście w latach 650- 900 n.e chowano w grobach wampiry udowodnione naukowo , więc moja fantazja jest bardzo skromna :D


Mógłbyś jakoś potwierdzić to artykułem, badaniem lub skromnym linkiem do owego naukowego potwierdzenia?

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 04, 2008 9:49 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 15, 2005 7:24 pm
Posty: 1321
Cytuj:
Lis no pewnie że poznałem osobiście np : Michała Hydzik z namaszczeniem ewangelisty , Bili Grahama , Morissa Cerullo ,Ulfa Ekmana , Hectora Gimeneza, TL Osborna , Benny Hinn , Henry Hinn, Tom Kostamo, i wielu innych

Pytanie było o apostołów, których znasz.
Odniosę się do paru wymienionych.
Z tego co wiem, Graham, Hydzik, Kostamo - nawet oni sami nie nazywali/nie nazywają siebie apostołami. Co do tych trzech jestem prawie pewien. Hydzika i Kostamo poznałem bliżej, Grahama tylko z literatury. Uważam, że nie czytasz ze zrozumieniem tego, co się do Ciebie pisze. Szkoda czasu na takie ble ble.

ps.
Poza tym, mógłbyś się wreszcie nauczyć cytować czyjąś wypowiedź, celem odróżnienia jej od twojej własnej. Bałagan o czymś świadczy. I nie piszę o literówkach, czy ortografii.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 04, 2008 11:27 am 
Offline

Dołączył(a): Cz lis 15, 2007 2:05 pm
Posty: 252
Lokalizacja: zagranica
Jozue napisał(a):
:D Lisku . czy w twoim mieście są dzielnice " Piekło " Nie Piekło " a ten wizerunek wypatrzyłem Ja sam osobiście taką mam fantazje :D ale co tam kiedyś w moim mieście w latach 650- 900 n.e chowano w grobach wampiry udowodnione naukowo , więc moja fantazja jest bardzo skromna :D

Nie wiem, Jozue, nie rozumiem, jaki to duch kaze ci zajmowac sie trupami. Pozostaw umarlych umarlym i glos zywym Zywego, albo przestan wrozyc z fusow, bo brednie rozpowszechniasz. Co tu mowic o narodowym poczuciu odpowiedzialnosci za przeszlosc, kiedy dzisiaj moherowe babki napadaja telewizje z parasolem w rece, bo zydowska?
Wezmiesz na siebie ich przeklenstwo, rowniez przyszle? Albo wezmiesz na siebie przeklenstwo wszystkich polskich maci? Ja nie przechodze wiecej pod rusztowaniem. Nie dlatego, ze jestem przesądny, ale tyle "maci" juz sie nasluchalem, ze chce sie rzygac. Tymczasem ksieza z Polski przyjezdzaja na odsiecz miejscowym, bo polskie koscioly katolickie nie moga pomiescic murarzy w niedziele.
To jest PROBLEM! Zarowno w Polsce, jak i za granica. Z tym trzeba walczyc, obnazac oblude i pokazywac Pana Jezusa zywego, a nie ukrytego gdzies tam na zydowskim cmentarzu. Chocbys wydal cialo swoje na spalenie, to nie jestes w stanie zadoscuczynic krzywdom poniesionym przez Zydow w historii. Z reszta, Pan Bog odplaci za te krzywdy, bo ile mozna "dotykac zrenicy Jego oka"?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 04, 2008 2:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 27, 2008 2:37 pm
Posty: 5
Lokalizacja: Warsaw
Jozue
Cytuj:
Przepraszam że nie odpisałem wcześniej ale byłem w szpitalu ...


Witaj Marku vel Jozue.Mam nadzieje ze wszystko z Twoim zdrowiem juz ok.

Cytuj:
Jozzman nie znam cię ale mam powody myśleć że jesteś wymyślony i nie realny , ale mimo to dam ci odpowiedz na twoje posty .


Skoro mnie nie znasz to faktycznie masz powody hehe.Dzieki ze jestes tak laskawy dla mnie i odpisales.Ja dopiero dzis mam okazje odpisac.

Cytuj:
Po pierwsze : tęcza jest znakiem od Boga (tym bardziej w grudniu )1 Mojżeszowa 9;8-18.


Po pierwsze: Tęcza jest konkretnym znakiem ale nie dla ustanawiania zborow kolejnych ale ma konkretny wyraz.Jest wyrazem przymierza dla ludzi ze Pan nigdy nie zniszczy ziemi potopem.
1 Moj. 9:8-13
8. Nadto rzekł Bóg do Noego i do jego synów, którzy byli z nim, mówiąc:
9. Oto Ja, Ja ustanawiam przymierze moje z wami i z potomstwem waszym po was,
10. I z wszelkimi istotami żyjącymi, które są z wami, z ptactwem, z bydłem i z wszystkimi dzikimi zwierzętami, które są z wami, z tymi wszystkimi, które wyszły z arki wraz z wszystkimi zwierzętami ziemi.
11. I ustanawiam przymierze moje z wami, że już nigdy nie zostanie wytępione żadne ciało wodami potopu i że już nigdy nie będzie potopu, który by zniszczył ziemię.
12. Potem rzekł Bóg: To będzie znakiem przymierza, które Ja ustanawiam między mną a między wami i między każdą istotą żyjącą, która jest z wami, po wieczne czasy;
13. Łuk mój kładę na obłoku, aby był znakiem przymierza między mną a ziemią.


Po drugie: Sek w tym ze Ty szukasz Pana bardziej w znakach , cudach niz w Slowie daje mi podstawy zeby obawiac sie ze hm, jakby to okreslic ...bardzo latwo Ciebie zwiesc :) Tak bylo z roznymi slugami Pana na przestrzeni wiekow (np.W. Branham , Dowie ), myslac ze Pan jest z nimi przestali osadzac i rozrozniac co jest od Pana a co od ich fantazji.
Polece Ci dobre slowo :
1 Kor. 1:22-23
Podczas gdy Żydzi znaków się domagają, a Grecy mądrości poszukują,
My zwiastujemy Chrystusa ukrzyżowanego, dla Żydów wprawdzie zgorszenie, a dla pogan głupstwo,
Natomiast dla powołanych - i Żydów, i Greków, zwiastujemy Chrystusa, który jest mocą Bożą i mądrością Bożą.


Mysle ze po prostu badac szczery nalozyles na Tecze swoją interpretacje tego zjawiska , zeby jakos uwiarygodnic powstanie swego zboru.


Cytuj:
Mam teraz pytanie do ciebie ? pewnie znasz wielu ludzi którzy pościli 40 dni i modlili sie do Boga i pracowali zawodowo . A do tego to była grupa 8 osób która stała w jedności przez ten cały czas ( 40 dni ) !?


Z tych ktorych znam to stwierdzam ze Ci ktorzy podejmują sie tego rodzaju postow pozniej interpretuja przerozne rzeczy jako wyraz Bozego dzialania , co ciekawe wsrod nich znajdują sie ludzie wierzacy w tak odjazdowe nauki ze brak slow (Polska dla Jezusa np.).
Jesli dobrze Cie zrozumialem to jestescie dlatego wyjątkowi tak?
Wybacz, ale czasem jak Cie czytam to mam wrazenie ze Twoje wypowiedzi trącą megalomanią .

Cytuj:
W biblii jest napisane w Dz Ap 2;17-18 że wizje i sny są dla dzieci Bożych , więc dziwi mnie zdziwienie że poddajesz pod wątpliwość słowo czy wizje , lub rodzaj wizji !?


Nie poddaje w watpliwosc wizji , lub znakow od Pana ja tylko poddaje w wątpliwosc -Twoje wizje i znaki :)

Cytuj:
Ubóstwo jest tam gdzie ludzie są przeklinani a Żydzi mają swoją relacje z Bogiem jako naród wybrany i ich wiara sprowadza przekleństwo .


Co w takim razie z narodem Niemieckim ?Nawet po przegranej wojnie ten narod cieszy sie powodzeniem .Niemcy za swoja antyzydowską przeszlosc i postawe powinni byc starci z powierzchni ziemi .Zbytnio upraszczasz kwestie przeklenstwa .

Cytuj:
Pokuta?! , Jonasz i Niniwa wiele by nas mogła nauczyć , Abraham i Sodoma -Gomora obrazem właściwego nastawienia serca człowieka Abrahama .


Jesli pokutujesz za swoje winy ok. Jesli prosisz o przebaczenie za KRK (jak wspomniales w innym miejscu) czy za innych chrzescijan i wierzysz ze skutkiem tego bedzie upamietanie calego miasta jak w przypadku Niniwy to z uwagą bede czekal na pokute mieszkancow w Bedzinie.Jesli nie zwrocą swego serca do Pana , rozumiem ze nastapi wg. Ciebie zniszczenie miasta.Poczekamy zobaczymy... :)

Cytuj:
Jeżeli chodzi o konika polnego , to on miał 15 cm , Bóg użył gołębicy dla Jezusa i osła dla Bileama tak że przemówił .. dobrze że ten konik polny nie mówił .


Eee jak nie mowil to nie jest od Pana! :lol: Tak serio to naprawde mysle ze nadinterpretujesz zjawiska przyrody i natury.

Cytuj:
Dlaczego cię dziwi że Pan powiedział do mnie Jozue , skoro z Saula uczynił Pawła i zmieniał imiona innym wierzącym . tyle do Jozzmana.


Na kartach Bibli są przyklady zmiany imion i w te fakty nie watpie natomiast w Twoim przypadku niestety dostrzegam zwyklą megalomanie , jaka charakteryzuje pastorow z malego miasteczka z malego zboru z malymi "dokonaniami" .

Cytuj:
Jeżeli chodzi o to że tak dużo się dzieje u nas to dlatego że żyjemy Bogiem non stop


Gdybys chodzil z Bogiem non stop mysle ze Pan by Cie juz porwal do nieba jak Henocha , bo naprawde jest niewielu takich ktorzy chodzą z Panem.Ale wiesz moze faktycznie nie doceniam Cie , dlatego z uwaga bede sledzil twe poczynania :wink:

Pozdrawiam i zachecam Cie do weryfikacji rzeczy duchowych i tego w co wierzysz.

_________________
Good Night, and Good Luck.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 04, 2008 5:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 02, 2005 11:32 am
Posty: 434
Lokalizacja: Olkusz
Jozue napisał(a):
Ręce mi opadają :( jeszcze mnie straszysz artykułami , paragrafami widzę że to nie ma sensu , wiesz lepiej ok , ale dlaczego jesteś taka na anty ? to nie polemika tylko atak za atakiem na każdego kto myśli inaczej . Zastanawiam się dlaczego czytamy na forum i rozumiemy to w innym duchu niż zostało napisane , powód może być tylko jeden zranienie ( twoje i moje ) wasze i moje , bo czuje że sam tu jestem i bronie rzeczy w które wierzę od 22 lat a ionni je negują ale co tam taka moja rola :D


Cytuj:
Ręce mi opadają :( jeszcze mnie straszysz artykułami , paragrafami widzę że to nie ma sensu

Jozue wykazano ci konkretnie, że zachowujesz się na tym forum jak przestępca ty zaś oskarżasz o straszenie i nie odnosisz się rzeczowo do argumentów, sensu wogóle nie widzisz bo jesteś najwyraźniej ślepy a w swoim zaślepieniu jedyny sens jaki upatrujesz to niekonkretne, bluzganie i wykrzywianie każdego stwierdzenia dzieci Bożych na tym forum.

Cytuj:
wiesz lepiej ok , ale dlaczego jesteś taka na anty ?

Jesteśmy anty wobec wszelkiej niesprawiedliwości, kłamstwom, oszczerstwom, niekonkretności, beszczelności, ignoranctwa, jesteśmy anty wobec wszelkiego wykrzywiania prostych dróg Pańskich, dlatego jesteśmy na "Ulicy Prostej".

Cytuj:
to nie polemika tylko atak za atakiem na każdego kto myśli inaczej

Przecież wogóle nie chodzi ci o polemikę skoro twoje wypowiedzi to nieustanne pełne bezpodstawnych insynuacji ble ble ble i bezpodstawne oskarżenia takie jak to, lub te powyżej. To właśnie atak jest argumentem ludzi nie mających argumentów i uzasadnień i taki atak wykazujesz w swoich wypowiedziach.

Cytuj:
Zastanawiam się dlaczego czytamy na forum i rozumiemy to w innym duchu.....

Napewno rozumiemy to w innym duchu bo też z całą pewnością mamy innego ducha i innego Boga niż Ty. Napewno mój Bóg nie jest Twoim Bogiem i ja nic z twoim Bogiem nie chcę mieć wspólnego. Wyraźnie wyczuwam obrzydliwość ducha, który nie ma w sobie prawdy i nie dąży do niej czy to logicznym myśleniem, argumentami, dowodami, Słowem Bożym czy to innymi konkretnymi uzasadnieniami. Wręcz nawet przeciwnie jest pełen ignorancji do nich i zarazem do prawdy. Twój duch i twój Bóg jest obrzydliwie niekonkretny, ściemniający wszelką prawdę i światłość, oszczerczy i kłamliwy i pełen fałszywych insynuacji a poznałem go po owocach twoich warg.

Cytuj:
powód może być tylko jeden zranienie ( twoje i moje ) wasze i moje

Znowu fałszywe insynuacje. A Powód... jak powyżej. Inny bóg i inny duch.

Cytuj:
... bronie rzeczy w które wierzę od 22 lat a ionni je negują

Znowu kłamstwo. Wobec braku merytorycznych argumentów jedynie kompromitujesz nieustannym ble ble ble ble rzeczy, które uważasz za prawdziwe i nie mają one nic wspólnego z wiarą, którą daje Bóg i jest jej źródłem. Jeśli to, że zadajemy im kłam nazywasz negacją to chociaż raz przypadkiem udało ci się napisać prawdę.

Cytuj:
ale co tam taka moja rola :D

No cóż. Cechą odgrywania roli jest najczęściej fikcja. I to najlepiej prezentujesz ignorując nas jakimiś frazesami nazywając to odpowiedziami. Jak wspomniałeś niedawno: jesteś z innej bajki a nawet Jezzmana określiłeś, że: jest dla ciebie nierzeczywisty.
Nie mamy zamiaru zmuszać Cię do konkretności i prawdziwego logicznego myślenia. Jesteśmy jednak rzeczywistym konkretnym forum i rzeczywistymi konkretnymi ludzmi. Nie do nas należy egzekwowanie czegokolwiek u Ciebie. Dlatego też Jezus Chrystus sprawi, że zdasz sprawę kiedyś z każdego słowa wypowiedzianego też na tym forum.
Niestety bardzo trudno doszukać się w jakimś twoim zdaniu prawdy albo czegoś co nie jest choćby troszkę wykrzywione. Można by zrobić konkurs na odnajdywanie w twoich tekstach części zdania z prawdą ale ja mam już dość tej Twojej farsy jaką prezentujesz na tym forum, gdyż jest obrzydliwa. :( [/quote]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL