www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest N kwi 28, 2024 11:32 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr sie 10, 2005 11:00 am 
Offline

Dołączył(a): Pt lip 29, 2005 1:08 pm
Posty: 15
Zajrzyjcie tutaj, jeśli interesują Was te tematy, dyskusja toczy się w sposób znamienny, powiedziałbym (z interwencją administratora forum włącznie).
http://unix6.20host.pl/~ss/forum/viewtopic.php?t=59
http://unix6.20host.pl/~ss/forum/viewtopic.php?t=132


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 10, 2005 12:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
Nic nowego. To bylo do przewidzenia, ze berea albo wyleci z forum, albo wykasuja jej posty. Spichlerz to ciemnogrod do potegi. Slepota i naiwnosc. Sorki, ale az mi bulgoce w srodku. Szkoda na nich czasu. To rzucanie grochem o sciane. Ale kto wie... moze ktos poczytal i zaczal myslec... Dalby Bog. Amen.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 10, 2005 12:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 13, 2005 9:37 pm
Posty: 25
Myślę że masz rację ,że ludzie czytają i myślą od tego maja przecież rozum i wolną wolę,ale myślę też ,że czy chcesz czy nie ,ale to są Twoi bracia w Jezusie Chrystusie,a w związku z tym kochaj bliżniego swego jak siebie samego.Lubię Wasze forum jest dużo ciekawej dyskusji,ale nie podoba mi się krytykowanie z zaciekłością.To raczej nie świadczy o postawie pokory :D Niech Ci Bóg błogosławi. :D :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 10, 2005 1:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
Milosc wyraza sie w czynach, a nie w gadaniu. Nie boj sie, jak pojawi sie u mnie glodny spichlerzowiec to dam mu jesc, dam pic i przyjme pod dach (mam taka nadzieje... :wink: ). A ze sa slepi i glusi to fakt.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 10, 2005 1:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 20, 2005 2:35 pm
Posty: 330
Pozczytałem to sobie, o tej Mendez..
Nie wiem, co napisała osoba której posty wykasowano..

Aż trudno mi uwierzyć, że ktoś może w takie rzeczy wierzyć. Przecież te maopy duchowe, królowe niebios, walki na Mount Everest... To nie ma nic wspólnego z Biblią i z chrześcijaństwem..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 10, 2005 1:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
Ale to, co robia ci "mezowie i zony Boze" to dziala podobno! Dziala! I to jest najwazniejsze. Niewazne jaki duch za tym stoi, wazne, ze dziala. Bo istota chrzescijanstwa wg takich chrzescijan to, ze cos dziala. dzialanie, dzialanie, dzialanie... Bolala mnie glowa - przestala bolec, bolal palec - przestal... no dziala! Wtedy sie duchow nie bada, bo po co, jak efekt, jaki sie chcialo zostal osiagniety. A falszywe proroctwa... no coz, kazdy w koncu moze sie pomylic, jestesmy tylko ludzmi...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 10, 2005 5:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 02, 2005 12:32 pm
Posty: 672
No i wylecialam z forum spichlerza... :cry:
Nie pisalam nic obrazliwego, ani sie z nikogo nie smialam. Szanowalam moich rozmówców i traktowalam ich wypowiedzi powaznie. Wylecialam , kiedy wymienilam pare falszywych proroctw nauczycieli ruchu wiary( J. Wimber, Copeland), niebiblijne nauczanie Benny Hinna( z wiekszosci sie wycofal w 1990 r., ale wczesniej twierdzil, ze informacji zasiegnal od samego Jezusa, który mu sie objawil osobiscie) i niebiblijne praktyki Any Mendez( te modlitwy na Mount Everest np., gdzie toczyla boje z królowa niebios). Prosilam o ustosunkowanie sie do w/w i jakies biblijne argumenty. Chcialam podyskutowac.
Admin stwierdzil, ze wysmiewam "mezów Bozych" , bo uzylam sformulowan: pic na wode("walka strategiczna to dla mnie pic na wode") .
Podobno to dalo mu podstawe do wykasowania moich postów. Do innych argumentów sie nie ustosunkowal ani nie pozwolil na to innym.

I wiecie co...jakos mi tak smutno...Moze i przejawiam zbyt duza gorliwosc, jesli chodzi o demaskowanie tych nauczycieli, ale to pewnie dlatego, ze stosunkowo niedawno "przejrzalam" na oczy. Ale myslalam, ze jakos latwiej bedzie rozmawiac, ze przeciez te wszystkie fakty, falszywe proroctwa , te dziwaczne nauczania mówia same za siebie, a tu prosze! Jakby czesciowa slepota! Zwiedzenie to okropna rzecz, straszna...
Tam nawet nie bylo próby jakiejs spokojnej rozmowy, tylko jakies oskarzenia, zamykanie ust, próby przerzucenia ciezaru dyskusji na moje "zranienia" z przeszlosci...

Zaczynam watpic, czy rozmowy z takimi ludzmi maja w ogóle jakis sens? I jak z nimi rozmawiac, skoro sprawiaja, ze w gre wchodza nieciekawe emocje( i to bynajmnie nie ja, jak twierdzil Admin owego forum, wprowadzalam "ducha klótni" :wink: )?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 10, 2005 7:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 29, 2005 8:36 am
Posty: 11
:? Jestem z tobą Berea od jakiegoś czasu przyglądam się "forum" spichlerza no i doszedłem do wniosku że to nigdy nie było forum ale stronka wzajemnego kadzenia i głoszenia tylko jedndej jedynej (oczywiscie naszej "prawdy") jeśli brak argumentów to cię wywalają.
najlepsze wpisy to jedno zdanie w stylu spoko ,super OK ,będzie jazda.
(ale przecięż to nie dyskusja i na innych forach to takie posty się wycina :shock: )
Ja to cały czas tłumacze chorobą wieku dziecięcego i nadgorliwością administratorów - a jak nie to mnie najwyżej mnie też wywalą po tobie. :D

_________________
Dziękując zawsze za wszystko Bogu i Ojcu w imieniu Pana naszego, Jezusa Chrystusa,

www.kz.bedzin.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 10, 2005 8:37 pm 
Grazyna napisał(a):
No i wylecialam z forum spichlerza... :cry:


Grażynko, no, to witam w klubie. :)
Widać, że dla nich najlepsza metoda dyskusji to wycinanie myślących inaczej. Zastanawiam się czy gdyby Spichlerz (i im podobni) miał władzę jak w średniowieczu, to czy powtórzyłby historie Inkwizycji?
Niestety, jestem pewien, że tak.
p.s.
Wróciłem z urlopu... Mam nadzieję w miarę wolnego czasu nadal się tu udzielać...


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 10, 2005 8:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
Rzeczywiscie smutne to wszystko Grazyno-Bereo. Dobrze Twoj smutek rozumiem, bo w dziadostwie podobnym do Spichlerza siedzialam 8 lat, Bogu dzieki 5 lat temu opuscilam towarzystwo, ktoremu sie wydawalo, ze zawojuja dla Pana caly swiat. I nieraz mi bylo smutno jak probowalam z kims porozmawiac sensownie, bo nikogo nie obchodzilo dochodzenie prawdy, a mnie wmawiali "korzen zgorzknienia"... A jak poczytalam teraz wypocin pana moderatora na Spichlerzu, ktory uzasadnial wyrzucenie Ciebie i Adama, to mi rece opadly... Moze to nie ma sensu, to uszczesliwianie slepych na sile?? Moze lepiej sie modlic?? Ja juz sama nie wiem... :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 10, 2005 8:49 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 02, 2005 12:32 pm
Posty: 672
Rany, jak przeczytalam wypowiedz moderatora, to az mi rece zaczely sie trzasc.. :shock: I oni mówia, ze postepuja w duchu milosci...Bóg z nimi.
Bede sie modlic.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 10, 2005 11:34 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 4:52 pm
Posty: 22
Lokalizacja: Świdnik
Grażynko,

jestem z Tobą...
zadawanie pytań i zgłaszanie wątpliwości nie jest złe, wyjątek: wszystkie systemy totalitarne...

Co prawda ci ludzie to nasi współbracia i umiłowani święci Pańscy, niemniej pismo mówi: Izaj. 55:8
Bo myśli moje, to nie myśli wasze, a drogi wasze, to nie drogi moje - mówi Pan(...)
ten duch z pewnością nie ma wiele wspolnego z Jezusowym duchem miłości.

Z drugiej strony trochę rozumiem młodych aktywistów, tzn. gorliwców: kto nie z nami, ten przeciw nam, czyli przeciw Panu, bo przecież Pan jest z nami... też tak kiedys myślałem...

Myślę, że jako starsza siostra w Panu możesz być (i jesteś)dla mnie (i innych) przykładem...
Pan JEST z Toba i w Tobie,
...a największa z nich jest miłość...

pozdrawiam

_________________
k.murawski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Klub
PostNapisane: Cz sie 11, 2005 8:56 am 
Offline

Dołączył(a): Pt lip 29, 2005 1:08 pm
Posty: 15
Ja też dołączyłem do klubu wyrzuconych z forum Spichlerza, generalnie z tych samych powodów, co Berea. W sumie nawet nie wiem, jak to uzasadnili, bo mam zbanowane IP komputera w pracy, dopiero w domu będę mógł zobaczyć.
Smutne, naprawdę smutne, że są wspólnoty, które w ten sposób działają. Rozumiem, że można się nie zgadzać, oburzać, ale wydawało mi się, że moje posty piszę w miarę kulturalnie. Cóż, "trudna jest ta mowa, któż jej może słuchać", chyba właśnie po tych słowach mnie zbanowali...
Na pewno trzeba się modlić za ludzi Spichlerza, bo wiem, że dość dużo osób tam trafia, a chyba nie wszystko jest w tej wspólnocie zdrowe.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 11, 2005 12:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 20, 2005 2:35 pm
Posty: 330
Kochani,
zostawcie Spichlerz i Af, to nie ma sensu. Oni chcą w to wierzyć i innych rzeczy nie znają. Szkoda mi takich ludzi i zastanawiałem się jak im pomóc, ale zwykle to strata czasu..
Tyle widze potrzeb wokół, pomaganie braciom i siostrom, budowanie... Szkoda czasu na tłumaczenie komuś czego i tak nie chce przyjąć..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 11, 2005 1:07 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 02, 2005 12:32 pm
Posty: 672
Robson- zgadzam sie z Toba. Po prostu musialam sama przez to odrzucenie przejsc, zeby uwierzyc. Bede sie modlic. Szkoda mi tylko, ze ludziom, którzy "wpadaja" w Spichlerz odcina sie inne zródla informacji i straszy nimi jako "pochodzacymi" od diabla. No, ale jak ktos bedzie chcial, to znajdzie prawde. :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL