www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest N kwi 28, 2024 10:16 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N sie 19, 2007 7:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 8:43 am
Posty: 255
Lokalizacja: Podlasie
Cytuj:
Chrześcijańskie grupy dyskusyjne także cieszą się szczególną 'opieką' Szatana.



Na grupach tych można podawać alternatywne przykłady zrozumienia pewnych części Biblii i dzięki wspólnej, otwartej i nie ocenzurowanej dyskusji można dotrzeć do sedna najbardziej zawiłych i najmniej zrozumiałych proroctw biblijnych.

Siłom szatańskim takie dyskusje są szczególnie nie na rękę i wygląda na to, że większość takich grup dyskusyjnych jest pod szczególną 'opieką' szatańską.

Oto jeden z bardziej klasycznych przykładów.

Ulica Prosta

Co jest proste na owej witrynie, to fakt, że nie można się nie zgadzać ze moderatorem tego forum.

Grupę tę prowadzi Smok Wawelski. Awatarek ma wyjątkowo pasujący do swojego programu 'ewangelizacyjnego'

Rzekomy 'brat' przedstawiający się jako Gad (Reptilian) czyli Szatan, (:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: )który wyraźnie posiada upór oraz determinację, aby jego zdanie dominowało i wywierało wpływ na innych. Najwyraźniejszy brak pokory oraz brak dobrej woli w poszukiwaniach Prawdy, oraz przedstawianie swojego zdanie jako najważniejszą Prawdę.

Szatan również argumentował z Jezusem cytując Mu wersety biblijne. Smok popiera demoniczną naukę o piekle a także demoniczne nauki o spełnieniu proroctw w postaci dzisiejszego Izraela. Smok także popiera stosowanie się dzisiejszych nie żydowskich chrześcijan do przepisów Starego Testamentu oraz tzw Dekalogu czyli 10 przykazań. Smok najwyraźniej wspiera i rozpowszechnia nauki Bestii czyli poplecznika Antychrysta.

Wszelkie głosy czy opinie, sprzeczne z jego przewrotną ideologią w brutalny sposób usuwa a wyrażających zaniepokojenie takim stanem rzeczy wyrzuca z forum.

Biblia wyraźnie ostrzega nas przed fałszywymi apostołami i nauczycielami, którzy pociągną wielu. Trzeba do tego podejść z modlitwą i być przygotowanym na zmianę zdania. Zasadniczą cechą prawdziwych sług Jezusa jest pokora. Chrześcijanin rozpowszechniające ewidentnie fałszywe nauki nie może mieć darów Ducha. "Badajcie duchy, czy pochodzą od Boga!" Jestem przygotowany na nowe nauki odnośnie Królestwa Bożego i pomimo, że mam w umyśle pewien obraz, nie będę trzymał się go kurczowo, ale sprawdzę, "czy tak się rzeczy mają." Smok stosuje wysoce nieuczciwe oraz nieetyczne triki i jest definitywnie niebezpiecznym manipulatorem.

Smok Wawelski używa argumentów siły, zamiast siły argumentów. Wysoce szkodliwy, szatański sposób postepowania.

Stanowcza przestroga przeciwko tego typu manipulacjom.

http://ulicaprosta.lap.pl/forum/index.php

Nie ulega najmniejsze wątpliwości, że wspieranie jakichkolwiek sił politycznych świata Szatana jest stawianie siebie w pozycji Antychrysta!


podkreślenie moje

ze strony: http://www.angelfire.com/planet/apokali ... rmacja.htm


nie wiem jak to skomentować :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
zastanawiam się komu Smoku dałeś tak popalić :D:D:D:D:D:D

_________________
Mat 6;33


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 19, 2007 8:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 04, 2007 1:25 pm
Posty: 1505
Lokalizacja: Silesia
Lesiu sezon ogórkowy sie już skończył...
a ja sobie też coś wybrałam z podanego przez Ciebie linka...najbardziej podoba mi się to:

Cytuj:
Każdy normalny człowiek uważa powstanie państwa Izrael za zbrodnię przeciwko zamieszkujących te ziemie Arabom. Jaskrawo rasistowska polityka Izraela, oczyszczanie Palestyny z nie Żydów, wyburzanie buldożerami ich domów, masowe mordy i zbrodnie na Palestyńczykach to rzeczy, których normalny i przyzwoity człowiek nigdy nie będzie popierał. Powrót do ziemi, której nigdy się nie opuściło a nawet nie widziało na oczy - po niemal 2000 latach jest przez przeważajacą ilość ludzi widziany jako ostry fanatyczny obłęd religijny.

Jedynie syjonista będzie bronił współczesnego Izraela. W ten niezawodny sposób można rozpoznać tych ludzi.

Podstawowe atrybuty syjonistów.

* Bezwarunkowe poparcie Izraela oraz jego interesów w Polsce
* Bezwarunkowe poparcie USA oraz interesów USA w Polsce
* Popieranie prawidłowości politycznych
* Popieranie dewiacji seksualnych
* Ataki na rodzinę
* Ataki na patriotyzm polski
* Przynależność do Masonerii
* Wierność ideom Syjonizmu
* Wyraźna niechęć do Polaków oraz polskich spraw
* Poparcie idei globalizmu
* Nienawiść do chrześcijaństwa i Jezusa
* Nienawiść do KRK
* Nienawiść do www.polonica.net oraz Radia Maryja



Według tych atrybutów można bardzo szybko zidentyfikować tych, którzy nam bardzo źle życzą oraz unikać ich szkodliwego wpływu na nasze życie.

Stosując powyższe atrybuty natychmiast jesteśmy w stanie rozpoznać, które media są wyraźnie pro syjonistyczne.


...jak na materiał "naukowy" to przydałoby się wsparcie redakcyjne, bo mnie odstręczają braki w semantyce wypowiedzi:
- końcówki nie zachowują odpowiedniej fleksji
- udziwniona stylistyka składniowa
- brak zasad interpunkcyjnych to już drobnostka...


ale ja to jestem prosta gospodyni domowa i sie czepiam...a "gostek" sie napracował...a kogo "on" poleca/akceptuje? (bo nie mogłam odgadnąć...)

a może udostępniać wgląd w forum UP (nie tylko pisanie, ale też samo czytanie) dopiero po zarejestrowaniu się i każdorazowym logowaniu?

chociaż do ukrycia to tu nic nie ma... :lol:

_________________
5775
"Ilu więc nas jest doskonałych, tak myślmy. A jeśli o czymś inaczej myślicie, i to wam Bóg objawi. Jednak w tym, do czego doszliśmy postępujmy według jednej miary i to samo myślmy"(Flp 3:15-16 Uwspółcześniona BG, wyd. Wrota Nadziei)
Welcome to Elijahnet!
"NA WIEKI JHWH SŁOWO TWOJE TRWALE ZASIADŁO W NIEBIOSACH" [interlinia Ps.119:89]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 19, 2007 8:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 8:43 am
Posty: 255
Lokalizacja: Podlasie
najprawdopodobniej promuje jedyny, słuszny, któryś z kościołów adwentystycznych, chociaż autor chyba sam się częściowo pogubił w tym kto kogo nienawidzi itp. ;)

_________________
Mat 6;33


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 19, 2007 8:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 04, 2007 1:25 pm
Posty: 1505
Lokalizacja: Silesia
Cytuj:
Być może nastąpi także fałszywe porwanie fałszywych chrześcijan

http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/wyznanie.htm

być może nawet zna Pisma, ale jak na mnie zdecydowanie za mało ich wskazuje na poparcie swego poznania, a za bardzo kultywuje symbol "6" i/lub jego wielokrotność
...a poza tym skoro przestrzega przed tym, że wszystko wokół jest fałszywe...to ja wezmę to sobie do serca i przestanę już tracić czas na te "ciekawostki"

mosad czuwa...pewnie już go namierzyli 8)
Obrazek

_________________
5775
"Ilu więc nas jest doskonałych, tak myślmy. A jeśli o czymś inaczej myślicie, i to wam Bóg objawi. Jednak w tym, do czego doszliśmy postępujmy według jednej miary i to samo myślmy"(Flp 3:15-16 Uwspółcześniona BG, wyd. Wrota Nadziei)
Welcome to Elijahnet!
"NA WIEKI JHWH SŁOWO TWOJE TRWALE ZASIADŁO W NIEBIOSACH" [interlinia Ps.119:89]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 19, 2007 8:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 8:43 am
Posty: 255
Lokalizacja: Podlasie
to chyba nie jest żaden kościół, tylko takie internetowe "wyznanie wiary" autora com?

_________________
Mat 6;33


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 19, 2007 8:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 04, 2007 1:25 pm
Posty: 1505
Lokalizacja: Silesia
...autor z tymi ideami nadawałby się raczej tutaj:
http://ulicaprosta.lap.pl/forum/viewtopic.php?t=131

pewne zaburzenia z symptomem "manii prześladowczej" można leczyć (blokować na poziomie korowym mózgu), ale ten jest wyjątkowo "dobrze kierowany"...ciekawe, że w uzasadnianiach do przekłamań we wspólczesnym brzmieniu imienia "Jezus" nigdzie nie wyznaje prawdy o "Bożym przyjściu w ciele"

ps.: fajnie sie z Tobą gada :lol:

_________________
5775
"Ilu więc nas jest doskonałych, tak myślmy. A jeśli o czymś inaczej myślicie, i to wam Bóg objawi. Jednak w tym, do czego doszliśmy postępujmy według jednej miary i to samo myślmy"(Flp 3:15-16 Uwspółcześniona BG, wyd. Wrota Nadziei)
Welcome to Elijahnet!
"NA WIEKI JHWH SŁOWO TWOJE TRWALE ZASIADŁO W NIEBIOSACH" [interlinia Ps.119:89]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 19, 2007 8:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 8:43 am
Posty: 255
Lokalizacja: Podlasie
no rozmowa fajna tylko czy admin się nie pogniewa za spam 8)

dlatego przydałby się jakiś off topic na forum :wink:

_________________
Mat 6;33


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 19, 2007 9:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 04, 2007 1:25 pm
Posty: 1505
Lokalizacja: Silesia
Lechu napisał(a):
najprawdopodobniej promuje jedyny, słuszny, któryś z kościołów adwentystycznych


raczej nie, zobacz w cytacie, który ja wybrałam, że chodzi o tych, którzy nienawidzą:
- KRK oraz "radio-ma-ryja"
...ale Biblii to autor "rzeczonych rewelacji" jednak nie zna;

admin niech se to odpuści, bo nie ma z czym/kim polemizować...jak to pisał autor podanego przez Ciebie "spama": "internetowa propaganda"...szkoda czasu

ps.: ide spać :lol:
ps.: miałam już iść spać, ale tak mnie olśniło- czy to może jest ta sama postać, co i autor z podanej strony rzeczonego "spama"?
http://biblia.webd.pl/forum/profile.php ... file&u=190

_________________
5775
"Ilu więc nas jest doskonałych, tak myślmy. A jeśli o czymś inaczej myślicie, i to wam Bóg objawi. Jednak w tym, do czego doszliśmy postępujmy według jednej miary i to samo myślmy"(Flp 3:15-16 Uwspółcześniona BG, wyd. Wrota Nadziei)
Welcome to Elijahnet!
"NA WIEKI JHWH SŁOWO TWOJE TRWALE ZASIADŁO W NIEBIOSACH" [interlinia Ps.119:89]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 19, 2007 10:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 8:43 am
Posty: 255
Lokalizacja: Podlasie
oni wszyscy to jakieś dzieci neostrady...
rzeczywiście, szkoda na nich czasu :)
dobranoc ;)

_________________
Mat 6;33


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 20, 2007 10:11 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 04, 2007 1:25 pm
Posty: 1505
Lokalizacja: Silesia
czy to przypadkowe podobieństwo toku myślenia, czy też jakaś bliźniacza wytwórnia?
arche18 napisał(a):
Lechu drogi

a zaliż już nie przesiaduję, bo godnośc moja została tam urażona w okropny sposób! mówiąc językiem Biblii, to tzw. ,kermit_zaba' zgrzeszył przeciwko mnie grzechem przeciw Duchowi :wink:

mianowicie już nie mam siły tam siedzieć, any być, ani przekonywac heretyków

dlatego, za natchnieniem Ducha przylazłem tu, a nóż jakaś owieczka usłucha gosu Pasterza dusz naszych za pomocą głsozenia mego 8)

a Ty tez tam byłes/jestes?

pod jakim nikiem??? :shock:

http://ulicaprosta.lap.pl/forum/viewtop ... c&start=15
Lucyfer napisał(a):
Aby zrozumieć działalność dwóch świadków którzy będą zapowiadać plagi na ten świat trzeba mieć wyobraźnię. Światu nie spodobają się plagi i będą chcieli zabić dwóch świadków przez cały czas ich działalności. Chrześcijanie podobnie jak żydzi też będą chcieli zabić dwóch świadków, to będzie prawdziwa wojna gdzie dwóch świadków będzie walczyć z całym światem i ich wojskami które będą cały czas ich bombardować i puszczać bomby na nich. Przy dzisiejszej technice można sobie wyobrazić horror jaki będzie gdy nie będzie można zabić dwóch ludzi a oni będą mogli zrobić wszystko co zechcą dysponując wszelką mocą Bożą. Lucyfer wierzy w moc Bożą dlatego śmiało mówi i nie boi się ani policji, ani wojska ani bomb atomowych ani żadnego chrześcijanina który będzie chciał go zabić. Wielu z was będzie przeciwko dwom świadkom tak jak byłi przeciw Jezusowi, już to widzę na tym forum.
Jak to dobrze że ta chwila jest tak bardzo bliska. Amen.
Obj. 12:5-6
5. I porodziła syna, chłopczyka, który rządzić będzie wszystkimi narodami laską żelazną;..
6. I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... ght=#30664
Lucyfer napisał(a):
Bobo napisał(a):
Bobo napisał/a:
Luke, masz rację! Tylko, że Lucyferowi chodzi o to, że wg. Biblii już nie tylko jest aniołem ale nawet Bogiem. A sądząc po uczestnictwie w tym akurat temacie, pewnie za chwilę udowodni, że nalezy się do niego modlić...

Ja tego mnie muszę odowadniać, to udowodni Jezus.
Obj. 3:9
9. Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.
(BW)

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... ght=#32293

_________________
5775
"Ilu więc nas jest doskonałych, tak myślmy. A jeśli o czymś inaczej myślicie, i to wam Bóg objawi. Jednak w tym, do czego doszliśmy postępujmy według jednej miary i to samo myślmy"(Flp 3:15-16 Uwspółcześniona BG, wyd. Wrota Nadziei)
Welcome to Elijahnet!
"NA WIEKI JHWH SŁOWO TWOJE TRWALE ZASIADŁO W NIEBIOSACH" [interlinia Ps.119:89]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 20, 2007 11:16 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 04, 2005 7:33 am
Posty: 585
Lechu pisze:
Cytuj:
zastanawiam się komu Smoku dałeś tak popalić


Zdrowa nauka zawsze przeszkadzała tym którzy szukają i do poznania prawdy nigdy nie dochodzą 2 Tym. 3:5-8 .


Mat. 10:24-26
24. Nie jest uczeń nad mistrza ani sługa nad swego pana;
25. Wystarczy uczniowi, aby był jak jego mistrz, a sługa jak jego pan; jeśli gospodarza Belzebubem nazwali, tymbardziej jego domowników!
26. Przeto nie bójcie się ich: albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano.
(BW)



Lechu:
Cytuj:
najprawdopodobniej promuje jedyny, słuszny, któryś z kościołów adwentystycznych,

z dodatkiem świadkowo-russelistycznym nieco zmodyfikowanym :wink:
Wyznanie wiary autora strony mówi samo za siebie . Herezja .

_________________
Znalazłem Prawdę !!!
Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie (Jana 14,6).
www.tiqva.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 20, 2007 6:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 04, 2007 1:25 pm
Posty: 1505
Lokalizacja: Silesia
autor strony przypomina mi takiego "rycerzyka"...strasznie poważnie traktuje swoją misję "ostatniego prawdziwego świadka"...
Obrazek

******************

jednak MOSAD czuwa!
8)
narażając się na podejrzenia o udział w "prawdziwym syjonistycznym spisku" wejdę na ten dach, żeby wykrzyczeć (Mt.10:27), że posądzałam niewinnych, a to było inaczej!!!

a "twórca" zanikował się inaczej:
http://biblia.webd.pl/forum/profile.php ... file&u=144.

przykładem niech będą informacje, które podaje jako modyfikacje i/lub z "wiadomej" własnej stronki:
fword napisał(a):
Wysłany: 2007-08-07, 03:02
Dodałem taki motyw do strony o piekle.

http://www.angelfire.com/...ipsa/pieklo.htm
Cytuj:
eszcze jedna uwaga na temat bożej sprawiedliwości.


Cóż takiego złego zrobił bogacz, że zasłużył sobie na wieczne męki w nieugaszonym ogniu?



Czy był makabrycznym zbrodniarzem? Słowo Boże mówi nam, że był on człowiekiem bogatym i najwyraźniej nie dbał o Łazarza.

Czy takie postępowanie, taki błąd powinien być karany przez Boga miliardami lat w piekle?

Czy bogacz nie zrozumiał swego błędu?

Czy nadal powinien ponieść, pomimo zrozumienia, tak okropną karę?



Komentarze?
_________________
Wiadomości - wszyscy starają się ukryć. Reszta to jedynie reklama.

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... ght=#31448
fword napisał(a):
Wysłany: 2007-07-27, 02:39
Cytuj:
Niestety, w czasach ostatecznych żydowskie sekty znów atakują chrześcijan, jak dawniej.



Zgadzam się całkowicie z tym, że Syjoniści z zaciekłą gorliwością prześladują całe chrześcijaństwo.

Ostatnio znalazłem bardzo poważne ostrzeżenie przeciwko 'wybranym'... Lucypera!


Jeden z pastorów ostrzega przeciwko infiltracji kościołów chrześcijańskich przez specjalnie wyszkolonych sług Szatana. Zakradają się do zborów pod pozorami poznawania Prawdy. Tymczasem nie chcą powiedzieć głośno i wraźnie, że Jezus jest ich Zbawicielem.

Szczególna ich charakterystyka - mają rozdwojone osobowości i jest niemozliwym usunięcie ich za pomocą imienia Pana!

Syjoniści mają od sporego czasu w Senacie USA projekt tzw. prawa nienawiści. Kilka dni temu ponownie prawo to nie zostało zaakceptowane. Jeżeli zostanie, Biblia najprawdopodobniej będzie na rejestrze ksiąg 'nienawiści' ponieważ potępia homoseksualizm oraz inne seksualne deviacje.

Także w Biblii mamy wyraźnie podane, że to Żydzi zamordowali Jezusa rekami Rzymian.


Cytuj:
I nie wierzą Pismom, ale własnym urojeniom, które wymyślają, bo nie wezmą się do roboty, tylko leżą całymi dniami.



Pozornie masz rację. Nie w tym przypadku następują ataki.

Przypomnę pewną zelazną prawdę na temat języka angielskiego.

W języku angielskim 'j' czyta się jak 'dż'

PRZYKŁADY: 'just' -(jedynie, tylko) czytamy - 'dżast'

imię żeńskie - 'Justine' (Justyna PL) - 'Dżastin'

Jesus - czytamy - 'Dżizas'.

Szczególnie w języku angielskim imię Zbawiciela jest TOTALNIE zniekształcone i w żadnej zgłosce nawet nie przypomina Jego imienia po hebrajsku - Jaszua czy Jahuszua.


Wypisanie na Google - Yahushua daje nam ponas 29,000 uderzeń.


Yahushua


Jeżeli się mylę skoryguj mnie i podaj własciwe brzmienie imienia naszego Pana po hebrajsku.

:lol:

Co mnie szczególnie uderza w tym przypadku, kiedy ponad 20 lat temu znalazłem się w Australii, media mówiły dużo o Lechu Wałęsie.

Uderzyła mnie precyzja, z jaką wymawiano jego nazwisko.

Muszę przyznać że media zdawały doskonale egzamin i nazwiska polityków jak Gorbaczow czy Jeltsyn (znam jedynie angielską pisownię tych nazwisk) wymawiano niezwykle starannie według ich oryginalnego brzmienia.

Zastanówmy sie nieco nad tym.

Jeżeli świat Szatana dba o prawidłową wymowę swoich sług, co z nami i naszą wymową naświętszych imion we wszechświecie?
_________________
Wiadomości - wszyscy starają się ukryć. Reszta to jedynie reklama.

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... ght=#30731

Dziękuję Ci AGENCIE!
"Niech Ci błogosławi Adonai i niechaj Cię strzeże; niech rozjaśni Adonai oblicze swoje nad Tobą i niech Ci miłościw będzie; niech obróci Adonai twarz swoją ku Tobie i niech Ci da pokój." ( Bemidbar 6 : 24-26 / 4 Mojż.)
8)

_________________
5775
"Ilu więc nas jest doskonałych, tak myślmy. A jeśli o czymś inaczej myślicie, i to wam Bóg objawi. Jednak w tym, do czego doszliśmy postępujmy według jednej miary i to samo myślmy"(Flp 3:15-16 Uwspółcześniona BG, wyd. Wrota Nadziei)
Welcome to Elijahnet!
"NA WIEKI JHWH SŁOWO TWOJE TRWALE ZASIADŁO W NIEBIOSACH" [interlinia Ps.119:89]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 21, 2007 4:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 18, 2006 7:21 pm
Posty: 246
Brawo!!! Gratuluje siostro. I dodam, że teraz wpawiłaś mnie w wielkie zdumienie (pozytywnie rzecz jasna). Szybko znalazłaś prawdziwego twórce. No i sprawa się "sypneła". 8) :wink:

_________________
Początkiem mądrości jest bojaźń Pana
Przyp.9:10


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 21, 2007 4:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 04, 2007 1:25 pm
Posty: 1505
Lokalizacja: Silesia
Przebudzony75 napisał(a):
Brawo!!! Gratuluje siostro.

przecież to tylko taka zabawa "znudzonych prostowników"...

Przebudzony75 napisał(a):
I dodam, że teraz wpawiłaś mnie w wielkie zdumienie (pozytywnie rzecz jasna). Szybko znalazłaś prawdziwego twórce. No i sprawa się "sypneła". 8) :wink:


chyba przeoczyłeś, że publicznie podziękowałam AGENTOWI...a to znaczy, że informacje te otrzymałam od KOGOŚ, kto ryzykuje być może nie tylko utratę opinii publicznej, ale także spokoju swego wirtualnego życia... :wink:

tak więc to nie jest moja zasługa...informacje były częściowo niejawne, co zamierzam uszanować!!!
przyznam, że sama byłam "wstrząśnięta, ale nie zmieszana" 8)

ps.: dlaczego nikt mi nie powiedział, że zrobiłam błęda? :lol:

_________________
5775
"Ilu więc nas jest doskonałych, tak myślmy. A jeśli o czymś inaczej myślicie, i to wam Bóg objawi. Jednak w tym, do czego doszliśmy postępujmy według jednej miary i to samo myślmy"(Flp 3:15-16 Uwspółcześniona BG, wyd. Wrota Nadziei)
Welcome to Elijahnet!
"NA WIEKI JHWH SŁOWO TWOJE TRWALE ZASIADŁO W NIEBIOSACH" [interlinia Ps.119:89]


Ostatnio edytowano Wt sie 21, 2007 5:17 pm przez ani_isza, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 21, 2007 5:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 18, 2006 7:21 pm
Posty: 246
Cóż... Taki nastały czasy. Ale nikt przecież nie obiecywał, że będzie lekko. :wink: Coś czuje przez skórę, że to dopiero czegoś początek.

Pozdrawiam

_________________
Początkiem mądrości jest bojaźń Pana
Przyp.9:10


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL