www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest N kwi 28, 2024 5:37 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 20, 2007 8:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 02, 2005 12:32 pm
Posty: 672
Co prawda Agnostyk obarzył mnie etykietką dyżurnego anrzekacza forum, ale wyrażę swą pozytywną opinię 8) : bywałam na wielu "forumach". Kultury dykusji i wysokiego poziomu rozmówców nigdzie nie doświadczyłam w takim stopniu, jak właśnie tu, na tym forum.

Zauważyłam też, że osoby, które oskarżają to forum o brak w/w cnót, sami wprodzają niepotrzebnie bardzo emocjonalny ton i prowokują do takiej, a nie innej wymiany zdań. Cóż, najczęściej sądzimy według siebie samych... :roll:

Udowadnianie herezji poprzez osobiste wycieczki do gospodarzy i stałych bywalców forum uważam za niestosowne. Jeśli zarzuca się komuś herezję, należy wykazać błąd na podstawie Pisma i wszelkie uwagi ad personam są po prostu niepotrzebne , ani też nie mogą być traktowane jako argumenty w dyskusji.

Z drugiej strony nie możemy się zachowywać jak dzieci i obrażać o byle co. Jeśli nawet usłyszymy coś przykrego na swój temat, należy się zastanowić, czy czegoś w tym przpadku nie ma...

Zatem- Agnostyku, masz rację. Jestem niepoprawnym narzekaczem i powinnam pokutować z tego przed Bogiem.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 20, 2007 8:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
Bracia kochani!! alez pieknie piszecie!! i ja sie z tym zgadzam i mowie wielkie AMEN!! tylko ze... to utopia! :? Tak mi sie wydaje... ja bardzo chce, zeby byla tu "pelna kultura" i dalby Bog, zebysmy wszyscy zlagodnieli i w milosci zwracali sie do siebie... ale... To jest forum, na ktore wchodza rozni ludzie i z roznymi intencjami - jedni chca sie czegos nauczyc, inni po prostu podyskutowac, a inni troche pojatrzyc i pokpic, a wtedy najswietsi czasem nie wytrzymuja... :lol:
Osobiscie cos zauwazylam i pozwole sobie na male podsumowanie:
1. Smok z zielonego potworka przepoczwarza sie w mila zielona jaszczurke :lol: Wiem jak potrafil "dowalac" czasami i jestem w szoku, bo obserwuje duuuuuze zmiany :D
2. Lis potrafi byc czasem lagodny jak pokojowy piesek i nawet zamiast sie przepychac, potrafi zacytowac Slowo Boze! :D
3. Kubol zrezygnowal z "debilnego" motto! co prawda razem z podpisem zniknal i Kubol, jesli nie zauwazyliscie... szkoda... :o
4. Miki chyba jednak nie ma rogow... :lol:
No jakos sie ostatnio robi piekniej!!!

Ale ze ja jestem realistka mocno stapajaca po ziemi to wiem, ze idealnie nie bedzie... Co nie zwalnia nas z obowiazku dbania o poziom (i do siebie tez to mowie).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 20, 2007 9:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 15, 2005 7:24 pm
Posty: 1321
Ludzie trzymajcie mnie, bo jak zaraz komuś wygarnę.......



Ale komu?
:lol: :twisted: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 20, 2007 9:35 pm 
Daj spokój, nie zrozumie :wink:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 20, 2007 10:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
nowy napisał(a):
Czyż na tych stronach nie mówimy o miłosci Bozej, Bozej łagodności o tym ze Pan nie gardzi grzesznikami i błądzacymi? Czyz my nie nazywamy siebie nasladowcami Jezusa? Gdzie jesli nie wśród wierzacych człowiek może się poczuć inaczej niż wszedzie indziej na tym świecie na którym dominuje wyścig szczurów, rywalizacja i topienie w przysłowiowej łyżce wody?

Nie uczmy się od tych co na zewnątrz ale raczej pokażmy im ze my i potrafimy i chcemy inaczej. Pokażmy ze chrześcijaństwo to nie teoria jeno służąca sporom jak każda inna teoria. W razie czego milczeć tez można.

Jestem za. 8)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 21, 2007 5:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 02, 2006 5:29 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Ww
No i ?
przyszła Basilea :D
i odarła ze złudzeń :(

_________________
Jestem jak Oliwka zielona w domu JHWH
zaufałam łasce Jego na wieki ,wieków.
Ps.52/10
http://biblia.phorum.pl/index.php


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 21, 2007 5:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
Jakich zludzen? Ktos tu mial jakies zludzenia? Jakie? Kto? Chyba tylko niepoprawni optymisci wyznajacy z nogami w gorze "ach, jaki jestem piekny!" :wink:
Basilea byla i poszla, a forum trwa dalej... :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 22, 2007 7:57 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
Grazyna napisał(a):
Zatem- Agnostyku, masz rację. Jestem niepoprawnym narzekaczem i powinnam pokutować z tego przed Bogiem.


Nie powinnaś pokutować bo to Twoje narzekanie już jest TWOJĄ POKUTĄ :wink: :lol:
Pamiętaj też, ze nigdy nie jest tak xle aby nie mogło być GORZEJ...

Polecam ci do przeczytania (może być także dzieciom) POLYANNA - wczoraj leciał film a książka jest bardzo dobra mimo że "babska" :wink:

Naucz się grać w radość i będzie OK...

Z nami jest po prostu tak, że doświadczając jakiegoś zdarzenia jeden zobaczy w nim same problemy a inny pozytywy.
Zacznij szukać pozytywów bo ZAWSZE są a będzie ci zdecydowanie lepiej...

Pozdrawiam serdecznie

ps. co do kultury forum, Pablo Twoje zyczenia są trochę na wyrost skoro sam pisałeś, że dobry jest TYLKO Bóg... Ja tam lubię poczytać "betonowe" poglady aby popatrzeć jak ludzie mogą być zakręceni (Marck5, pozdrawiam :wink: )

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 22, 2007 3:15 pm 
Agnostyk napisał(a):
Grazyna napisał(a):
Zatem- Agnostyku, masz rację. Jestem niepoprawnym narzekaczem i powinnam pokutować z tego przed Bogiem.


Nie powinnaś pokutować bo to Twoje narzekanie już jest TWOJĄ POKUTĄ :wink: :lol:
Pamiętaj też, ze nigdy nie jest tak xle aby nie mogło być GORZEJ...

Polecam ci do przeczytania (może być także dzieciom) POLYANNA - wczoraj leciał film a książka jest bardzo dobra mimo że "babska" :wink:

Naucz się grać w radość i będzie OK...

Z nami jest po prostu tak, że doświadczając jakiegoś zdarzenia jeden zobaczy w nim same problemy a inny pozytywy.
Zacznij szukać pozytywów bo ZAWSZE są a będzie ci zdecydowanie lepiej...

Pozdrawiam serdecznie

ps. co do kultury forum, Pablo Twoje zyczenia są trochę na wyrost skoro sam pisałeś, że dobry jest TYLKO Bóg... Ja tam lubię poczytać "betonowe" poglady aby popatrzeć jak ludzie mogą być zakręceni (Marck5, pozdrawiam :wink: )


Mamy tego samego ulubieńca. :lol:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 22, 2007 3:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 02, 2005 11:32 am
Posty: 434
Lokalizacja: Olkusz
No dobra, przepraszam za kulturę. Mam coś wspólnego z Itur. :)
To też taki syndrom Jana Chrzciciela. Jak mam do czynienia z duchownymi albo naśmiewcami, to myślę o "siekierze do drzewa przyłożonej". Albo jak by to powiedział ktoś z kieleckiego, że "mu się scyzoryk w kieszeni otwiera". :) Dlatego chyba wrócę bardziej do czytania forum.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 22, 2007 9:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
Hmm...!!! Co masz do Itur i do... Kielecczyzny?? :twisted: :wink: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 23, 2007 5:14 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 02, 2005 11:32 am
Posty: 434
Lokalizacja: Olkusz
Całkiwm fajna kieleczczanka. Jak przywali to z "grubej rury". :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL