www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest N kwi 28, 2024 6:46 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 30, 2006 9:38 pm 
Offline

Dołączył(a): N maja 08, 2005 5:17 pm
Posty: 595
Lokalizacja: Katowice
Robercie,toż mógłbyś Slawika zabrać po drodze ze Starachowic. :wink:

_________________
adam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 30, 2006 10:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 6:29 pm
Posty: 818
Lokalizacja:
:(
Jak miałbym jechac do kogoś to nie po to aby podyskutowac i pospierac się, bo tego między innymi np, na forum jest aż nadto, ale jak juz to pomodlic sie aby Pan udzielił modlącym swojego błogosławieństwa w "sporze". Mnie na samą mysl odrzuca od tego typu spotkania, a umocnienie na dowody tym bradziej.

brrrrrrrrrr. do niewierzących owszem moge tak iść bo i na węze udowadniał Mojżesz, ale do braci ????

Hej )))

_________________
Jarek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 31, 2006 12:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 20, 2005 2:35 pm
Posty: 330
Jarek, pospierać się? :-)

Jeśli są jakies wątpliwości to najlepiej usiąść i je wyjaśnić pogadać, może i pospierać się jeśli obie strony maja dobra wolę żeby dojśc do prawdy.

A na pewno pomodlimy się, może grilla zjemy, czemu nie? Wpadniesz?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 31, 2006 7:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 6:29 pm
Posty: 818
Lokalizacja:
nie

_________________
Jarek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 02, 2006 9:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2005 7:55 pm
Posty: 77
Lokalizacja: Starachowice
Wiesz, będę 16 września w Krakowie, ale na rozpoczęciu kolejnego roku KSB
Czy uważasz Robercie, że się upieram? Nie sądzę. Mamy po prostu inne spojrzenie na ten temat.
Nie zamierzam jedynie popierać twierdzenia skazującego kościoły chrzecijańskie na miano zwiedzionych, tylko dla tego że są w nich rzeczy niewłaściwe.
Czy Wy na prawdę uważacie, że ja te tak popularne przegięcia, jakie występują w Spichlerzu, czy innych, popieram:?: Chyba by mnie pogięło :!: Chyba się nie rozumiemy.
Jeśli Bóg daje mi poznanie, trzeźwe myślenie to mam z tego korzystaś i będę to robił chętnie. A jesli miłuję brata, który ma to czy owo nie tak poukładane, to dla tego, że on kocha Jezusa tak jak i ja i jest mu oddany, jak zdążyłeś to zauważyć w Spichlerzu. (Mamy Spichlerz na tapecie, i dla tego używam go jako przykładu).
Widzę że nawet do Was nie dotarło, o co mi w tym wszystkim chodzi :( Nie zamierzam bronić czyichś błędów, na głowę nie upadłem. Widzę jedynie poważny kryzys w Kościele, bo wszak o tym rozmawiamy, kryzys polegający na tym, że zawsze są młodzi, którzy chcą aktywnie uczestniczyś w dziele wypełaniania wielkiego nakazu misyjnego. Często robią to spontanicznie, popadają w różne zwiedzenia, potykają się, często wielu z nich upada, ginie, a wiecie czemu :?: :!: Bo zawsze są starzy, doświadczeni bracia, którzy wiedzą co jest dobre, mają wyćwiczone władzę w rozróżnianiu dobrego i złego, i uważają, że ich główny zadaniem jest ostrzeganie innych przed tymi nowymi zwiedzeniami. A nawet nie wpadną na pomysł, by choćby pomyśleć, jak by usłużyć tym młodym, jak ich zachęcić, poprowadzić, wesprzeć. Ci młodzi najczęściej krytykują starych i doświadczonych, bo widzą, jak ci popadli w legalizm i tylko litera ich interesuje i myślą, że świat aniołowie zewangelizują.
Wiesz Robsonie, najłatwiej zarzucać nadmiar emocji, aktorstwo itp. a samemu umyć ręce. A jak ktoś upadnie to tylko stwierdzić: A NIE MÓWIEŁEM :!: :?:
Gdzie jest serce Jezusa kochające czlowieka, troszczące się o niego, zniżające się do słabych :?:
To zarzucam UP od początku, legalizm, wynoszenie się ponad innych w imię zdrowiej nauki :!: Nie mam nic przeciw zdrowej nauce i zdrowym zasadom jakie są tu prezetowane. Jeśli są rzeczy, z którymi się nie zgadzam to nie są to sprawy zasadnicze. Wiem że przykłady podawane są prawdziwe, ale są zbyt często przeinterpretowane i naciągane komentarzem. Toronto blesing dawno przebrzmiało i o nim zapomniano, a jeśli ktoś pamięta, to dzięki takim właśnie ostrzegaczom. Kościół idzie do przodu, dawne dzieci dojrzewają i stają się dorośli.

Czasem myślę, że dla tego w wielu młodych społecznościach, jest tyle niedojrzałości, tyle durnych pomysłów, bo ci co powinni im służyć zapędzili się w legalizm i budują kościół tylko dla wierzących.

_________________
Oto miłujesz prawdę chowaną na dnie duszy I objawiasz mi mądrość ukrytą.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 02, 2006 11:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 6:29 pm
Posty: 818
Lokalizacja:
no to sie rozumiemy Sławiku, że "starzy wyjadacze" powinni także zająć się tym czym zajmują sie młodzi, zamiast grzać legal. Jak tez w tym że im ktos "wyżej" tym bardziej do usług.

Hej )))
Niech Cie Pan prowadzi.

_________________
Jarek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL