www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 10:36 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 13, 2006 2:38 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 02, 2005 12:32 pm
Posty: 672
Chyba- twojemu zwiastowaniu, Oliwka...

":Albowiem nie siebie samych głosimy, lecz Chrystusa Jezusa, że jest Panem, o sobie zaś, żeśmy sługami waszymi dla Jezusa.
Bo Bóg, który rzekł: z ciemności niech światłość zaświeci, rozświecił serca nasze, aby zajaśniało poznanie chwały Bożej, która jest na obliczu Chrystusowym"

"Mamy zaś ten skarb w naczyniach glinianych, aby się okazało, że moc, która wszystko przewyższa, jest z Boga, a nie z nas. "

"albowiem wszyscy musimy stanąć przez sądem Chrystusowym, aby każdy odebrał zapłatę za uczynki swoje, dokonane w ciele, dobre czy złe"

Kor. 4 i 5 ( 5-6 ; 7 ; 10).

Zawsze się zastanawiaam , na czym polega zwiedzenie, jak to się dzieje, że można przekonać do takich dziwnych nauk iluś tam ludzi...I teraz myślę, że to jest takie pomieszanie prawdy i kłamstwa. Prawdą jest, że mieszkamy w Chrystusie, a on jest w nas. Ale nie czyni nas to doskonałymi już teraz, to już jest kamstwo. Prawdą jest, że chwała Boża przejawia się w naszym życiu i przez nas. Ale nie czyni nas to ludżmi bezgrzesznymi. Prawdą jest, że On jest wielki i mogę w Nim dokonywać rzeczy niezwykłych, ale nie jest prawdą że JA jestem wielka w Nim.

Takie pomieszanie z poplątaniem, że aż mnie głowa zaczęła boleć.

Acha- Oliwka, wybacz, ale nie będę ci już odpisywać. Jeśli chcesz, pisz na prive'a/
Pozdrawiam: G.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 15, 2006 8:44 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 02, 2005 11:32 am
Posty: 434
Lokalizacja: Olkusz
itur napisał(a):
No wlasnie - mielenie... Czasem sie zastanawiam czy Jarek specjalnie tak nie mieli i miedli, piszac o wszystkim i niczym... I czasem sobie mysle czy w ogole jest odrodzony, czy przypadkiem nie podszywa pod "wierzacego" i po prostu robi sobie z nas jaja :roll: Widzisz Jarek, tak to jest wlasnie znac kogos wirtualnie... Kto z innych wierzacych moze nam Ciebie polecic? kto Cie zna i wie cos o Tobie? kto zaswiadczy zes odrodzony? tylko nie pisz ze Duch Swiety... Czy masz chec spotkac sie z kims z nas, przyjechac na jakis zjazd, porozmawiam, modlic sie, dac sie poznac... ??


Nie można zachęcać Jarka do przyjechania lub pójścia do jakiejś społeczności chyba że się tej społeczności nienawidzi i chciałoby się zrobić tam jakieś zamieszanie.
Tajemnicą Jarka jest to że nie zauważa oczywistych dowodów dla prawdy i ciągle lubi udowadniać bezsensowne dyrdymały. Obawiam się że jest schizofrenikiem i gdziekolwiek już był, został odrzucony, bo on albo duch który za nim stoi nienawidzi prawdy i robi sobie z niej `jaja`. Tacy ludzie jak Jarek chorują na wszczynanie sporów posługując się choćby jednym rzekomym, żle zrozumianym argumentem przeciwko stu innym byle by stawać przeciwko prawdzie. Dowodzi tego chodzby rozwlekanie tego tematu. Dziwię się że jeszcze go ciągniecie choćby po takich reakcjach jak Izy:
Cytuj:
Ale ze więc, to i owszem, no bo po co, skoro tak albo nie, więc zeby bylo, to nie jest, ale niech bedzie, jesli musi, a i tak to wszystko na nic...

Przeczytałem może z uporu cały ten wątek wielokrotnie myśląc że `chyba jajo zniosę` i uważam że poweinien zostać zamknięty bo to strata czasu, a `Smok`musi tylko prostować ciągle czyjeś fanzolenie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL