www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 10:26 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 09, 2006 12:11 am 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
:lol: U mnie jeszcze różne szwankują ale Duch


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 09, 2006 12:11 am 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
sie porobiło cd....Duch


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 09, 2006 12:13 am 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
:twisted: :twisted: :twisted: Duch świety się nie poddaje NIGDY i być zamierzam taka Kobitka we wszystkich punktach czego i wam Kobiety Kochane życzę.Tobie Oliwko też.Naprawdę


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 09, 2006 10:09 am 
To jest opis dzielnej kobiet
Dzielna, bogobojna kobieta dba przede wszystkim o:
a) swego męża
b) sprawy swojej rodziny, sprawy domowe
jest :
c)pracowita
d) optymistycznie nastawiona do życia, posiada pogodę ducha
e) jest zaradna, operatywna
f)mądra, wypowiada mądre rady
g) okazuje miłosierdzie

Nie musi być "bojowym"nauczycielem Słowa, aby zasłużyć na pochwałę i miano dzielnej kobiety...[/quote]




Kobiety o podanym opisie istniały kiedykolwiek ?
Nie wierzę

:lol:
Dużo o kobietach można dowiedzieć sie biorąc do ręki pierwsze z brzegu
kobiece czasopismo
:lol:
Dlaczego warto czytać kobiece pisma
Tylko w nich zobaczysz mężczyzn, którzy imponują kobietom.
Pobudzisz się intelektualnie, rozwiązując krzyżówki z cennymi nagrodami.
Poznasz prawdziwe przyczyny śmierci księżnej Diany i jej życie pozagrobowe.
Przeczytasz kolejny wywiad z twoim ulubionym piosenkarzem Zbigniewem Wodeckim oraz ulubioną aktorką Krystyną Jandą.
Znajdziesz sposób na nadwagę, niedowagę i równowagę.
Poznasz straszliwe skutki nadużywania mocnego alkoholu, seksu, kawy, herbaty, kiszonych ogórków, krwistych steków, zupy pomidorowej, nie przegotowanej wody oraz suchej karmy dla psa.
Redakcyjny lekarz wyleczy cię z depresji, schizofrenii, manii wielkości, kompleksu małego członka, hemoroidów i niechęci do spania na lewym boku.
Nauczysz się dobrych manier oraz chodzenia do teatru.
Dowiesz się jak, kogo, gdzie i dlaczego warto kochać.
Tylko z kobiecych pism dowiesz się, którego kremu do golenia i dlaczego używają znani aktorzy, politycy, biznesmeni. Jeżeli dopisze ci szczęście, dowiesz się również, jakiej bielizny używa Krzysztof Ibisz.
Nauczysz się bardzo przydatnej każdemu mężczyznie sztuki makijażu.
Poznasz ciekawe kobiety.
Poznasz sekrety ciekawych kobiet, a także ich psy, koty i zawartość szaf ubraniowych.
Przeczytasz wzruszające historie miłosne ciekawych kobiet oraz ich nie mniej ciekawych kobiet.
Czytanie kobiecych czasopism uwzniośla, uszlachetnia i służy życiu rodzinnemu.
Dzięki kobiecym magazynom nauczysz się orgazmu bez wytrysku, wytrysku bez orgazmu i orgazmu z wytryskiem.
Dzięki horoskopom układanym przez najwybitniejsze wróżki będziesz miał szczęście w miłości, pracy oraz na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
Będziesz mógł uczestniczyć w głosowaniu na najlepszy kosmetyk roku, najlepiej ubraną Polkę roku, najlepszy proszek do prania roku i najlepszego aktora roku.
Nauczysz się współczuć znanym aktorom, politykom, prezenterom oraz przedstawicielom kręgów artystycznych, którzy mają kłopoty z życiem emocjonalnym.
Możesz napisać list do redakcji z przekonaniem, że zostanie przeczytany i otrzymasz cenną nagrodę.



-


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 09, 2006 10:19 am 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 02, 2005 12:32 pm
Posty: 672
Kubol,znajomość owych czasopism jest najwyraźniej u ciebie bardzo dogłębna , sądząc z opisu owych, ale...ty wiesz...może czytaj ich trochę mniej...?
Zobacz , co się staŁo z Jarkiem- wyraźnie skobieciał: chce rozwinąć u siebie punkty a i c...O ile c mogę jeszcze zrozumieć, o tyle a mnie zastanawia... :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 09, 2006 10:49 am 
Grazyna napisał(a):
Kubol,znajomość owych czasopism jest najwyraźniej u ciebie bardzo dogłębna , sądząc z opisu owych, ale...ty wiesz...może czytaj ich trochę mniej...?
Zobacz , co się staŁo z Jarkiem- wyraźnie skobieciał: chce rozwinąć u siebie punkty a i c...O ile c mogę jeszcze zrozumieć, o tyle a mnie zastanawia... :lol:



Intrygujące , prawda.
Ale nic , przykryjemy ten fakt miłosierdziem milczenia .
Będziemy sie modlić :D


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 09, 2006 11:49 am 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 6:29 pm
Posty: 818
Lokalizacja:
chętnie bym sie przyłaczył Kubolku do modlitwy, ale nie do jako: zmowy milczenia. I nie słuchaj argumentów że przez czytanie pism kobiecych zniewieściałem, bo swoim podpisem ublizasz Grazynce.

_________________
Jarek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 09, 2006 12:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 02, 2005 12:32 pm
Posty: 672
:?


Ostatnio edytowano So gru 09, 2006 12:12 pm przez Grazyna, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 09, 2006 12:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 02, 2005 12:32 pm
Posty: 672
Ubliża...? Wow, niby jak? Nie czuję się jakoś "ubliżnięta"... :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 09, 2006 12:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Kubol napisał(a):
Kobiety o podanym opisie istniały kiedykolwiek? Nie wierzę

W takim razie zapraszam Cię do naszej jamy, o małowierny. Smoczyca może nie jest doskonała, ale mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że wszystkie punkty ma "na wysokim poziomie", a ja jako mąż z czystym sumieniem mogę ją sławić [Przyp. Sal. 31:28-29]. Pewnie nie wszystkie punkty od a do g zdążysz u niej sprawdzić, ale i tak się zbudujesz. :D

A Oliwce życzę, żeby sobie tekst Przyp. Sal. 31:10-31 wzięła do serca i zaczęła wypełniać Słowo Boże zamiast nam tu serwować chasydzkie wklejki.

Po co wierzgać przeciw ościeniowi? :?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 09, 2006 12:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 6:29 pm
Posty: 818
Lokalizacja:
A czy musisz Grazynko się czuć "ubliznięta", gdy ktos ci ubliża?

_________________
Jarek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 09, 2006 1:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
:? Jarek utozsamia sie z kobieta, Kubol chlonie kobiece kolorowe pisemka, Prisca to tak naprawde Akwila... I dziwic sie, ze nie ma komu nauczac w zborach, a na forach robi to Oliwka :roll: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 09, 2006 1:57 pm 
itur napisał(a):
:? Jarek utozsamia sie z kobieta, Kubol chlonie kobiece kolorowe pisemka, Prisca to tak naprawde Akwila... I dziwic sie, ze nie ma komu nauczac w zborach, a na forach robi to Oliwka :roll: :lol:



Hehe ...Mazel tow !
Co do nauczania kobiet ....
Oczywiście lepsza odrobina cudzego ziarna - nawet gdy to mówi kobieta , niż całe mnóstwo własnych plew ( mówie to jako mężczyzna )
Generalnie jednak , nie dotyczy to wszystkich kobiet .





-


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 09, 2006 2:01 pm 
Może jeszcze to w temacie - pewnie wielu juz czytało :D


Przeciętna kobieta wypowiada 20 tys. słów dziennie, mężczyzna - tylko 7 tys. Panowie wolą milczeć, panie zaś - trajkotać z szybkością karabinu maszynowego. Mówienie sprawia przedstawicielkom pięknej płci taką samą rozkosz jak narkomanom przyjęcie kolejnej porcji heroiny.

http://wiadomosci.onet.pl/1376910,242,kioskart.html


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 09, 2006 2:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 02, 2005 12:32 pm
Posty: 672
Jarek napisał(a):
A czy musisz Grazynko się czuć "ubliznięta", gdy ktos ci ubliża?


No,jasne, że nie muszę, ale ja tu nie widzę,żeby ktoś próbował mi ubliżać...może dlatego że wszystko od początku do końca traktowaam jako żart 8)
No, ale jeśli Kubol naprawdę myśli, że każda kobieta zachłystuje się pisemkami typu "cellulitis, hemoroidy, zmarszczki, i znów mnie zdradził" to biada jego złej duszy, biada! :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL