www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:27 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn paź 11, 2021 10:08 am 
Offline

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2011 11:23 pm
Posty: 452
9 Października ukazał się dokument na temat Jacoba Prascha i organizacji Moriel.

Ten materiał został przygotowany przez Joshuę Chaveza, który współpracował z wyżej wymienioną organizacją. Niestety dowody zawarte w filmie są nie do podważenia i przedstawiają smutną prawdę na temat niechrześcijańskich, diabelskich taktyk stosowanych przez założyciela i jak i członków organizacji Moriel. Materiał jest w języku angielskim.

Na dzień dzisiejszy Jacob się nie upamiętał.

https://www.youtube.com/watch?v=kbmOBGELn90


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt paź 15, 2021 6:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 03, 2021 5:39 pm
Posty: 48
Witam ciekawą stronkę ma Joshua Chavez -(Servus Christi Ministries)-wstępnie przeczytałem jak na razie jeden jego wpis pod tytułem(Czy jako chrześcijanie możemy stracić zbawienie?)i jak dla mnie bardzo żetelne opracowanie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt paź 15, 2021 11:48 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2011 11:23 pm
Posty: 452
Witaj,

Josh ma dużo dobrych materiałów lecz są sprawy odnośnie Joshuy, które mnie mocno martwią jeżeli są prawdą (kwestia Joelle). Jako, że podałem do niego namiar to chciałbym zalecić ostrożność.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL