www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 3:11 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn maja 11, 2020 9:50 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
O naiwności ludzka... Nie rozumiem tylko, dlaczego zwodziciel J. Kamiński zbiera pieniądze od ludzi na cokolwiek, skoro na swoim facebooku ogłasza napływ finansów do swoich kart kredytowych :?: :roll:
https://www.facebook.com/evangelistjaku ... 283097320/ - było to już linkowane, od 37 minuty.
Czy nie może zmusić Boga swym ogłaszaniem do zasilenia kart tymi milionami złotych, które chce zebrać?

No cóż, każdy sam dysponuje swoimi finansami. Jedni wspierają sieroty i wdowy, prześladowany Kościoł, itp., drudzy fałszywych nauczycieli i ich wizje...

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn maja 11, 2020 4:31 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
Rafał napisał(a):
No cóż, każdy sam dysponuje swoimi finansami. Jedni wspierają sieroty i wdowy, prześladowany Kościoł, itp., drudzy fałszywych nauczycieli i ich wizje...
No nieładnie, nie chcesz mieć udziału w tym dziele ? Jak dasz pieniądze to będziesz miał udział ! To tak jakbyś osobiście brał w tym udział, przecież to tylko mamona.
https://pomagam.pl/nationsonfire?fbclid ... Dlh2XMy8ws
Ww. myśl jest zawarta w klipie https://pomagam.pl/nationsonfire?fbclid ... Dlh2XMy8ws , cyt. " … bądź tego częścią … " ( 1:58). Nie chcesz być tym, którego pieniądze będą skutkowały, cyt. " Niech Boże Królestwo się szerzy!".
Cyt. " Wizja, którą odbieramy od Boga jest potężna ... ". Wizji bożej się przeciwstawiasz ?

Rafał napisał(a):
Czy nie może zmusić Boga swym ogłaszaniem do zasilenia kart tymi milionami złotych, które chce zebrać?
Ale przecież jedno drugiemu nie przeszkadza. J. Kamiński mówi do kart kredytowych https://www.facebook.com/watch/live/?v= ... _permalink … a skutkiem tego jest, że ludzie wpłacają pieniądze.
No sam przyznaj, które to wizje J. Kamińskiego się nie sprawdziły ? Przecież ludzie byli świadkami jego słów. A ty tu wyjeżdżasz z tymi sierotami i wdowami, i jeszcze jakiś prześladowany Kościół ci chodzi po głowie. Nie żartuj ( to takie słabe jest - sieroty, wdowy przeciwstawiasz wizji ! Nie boisz się ( nie dać ) ? Przecież to pochodzi od Boga.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 12, 2020 10:53 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
Wujciu, czy twój wpis jest żartem? Jeśli tak, to dobrze by było to zaznaczyć. A jeśli napisałeś to wszystko na poważnie, to pozostawiam to bez komentarza.

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 12, 2020 12:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
To się nazywa sarkazm. Wujcio nie zaznaczył, bo liczył na domyślność użytkowników. Tak się domyślam.

https://dobryslownik.pl/slowo/sarkazm/50707/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr maja 13, 2020 6:25 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 08, 2016 6:59 pm
Posty: 10
Podzielę się z Wami moim życiowym doświadczeniem w temacie nauczań odlotowych. Kiedyś znacznie więcej czasu poświęcałam na poznawanie różnych ludzkich - i nie tylko - wymysłów, przypisywanych Panu Bogu. Teraz mam wrażenie, że wszystko już było, nic nowego pod słońcem. Szkoda mi już czasu na słuchanie, co tym razem... Ale tamtego czasu nie żałuję, tę wiedzę też trzeba mieć. Dobrze jest znać wykaz i lekarstw, i trucizn.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr maja 13, 2020 8:53 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
Abi M. napisał(a):
Ale tamtego czasu nie żałuję, tę wiedzę też trzeba mieć. Dobrze jest znać wykaz i lekarstw, i trucizn.
Czyżby słuchanie fałszywych nauczań, nauczycieli, poglądów, wizji itp. ma być pożyteczne ? :(
Bo zdaje się, że to nam chcesz powiedzieć.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz maja 14, 2020 8:27 am 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 08, 2016 6:59 pm
Posty: 10
Wujciu, Twój wpis to klasyczny przykład wyrwania z kontekstu. Okazuje się, że to zawsze (nie tylko gdy dotyczy Biblii) prowadzi na manowce.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz maja 14, 2020 4:43 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
Abi M. napisał(a):
Wujciu, Twój wpis to klasyczny przykład wyrwania z kontekstu. Okazuje się, że to zawsze (nie tylko gdy dotyczy Biblii) prowadzi na manowce.
Napiszę Ci jak to wygląda z mojej perspektywy. Pokutuję przed Bogiem ze słuchania fałszywych nauczycieli, nauczań, które nie miały za wiele wspólnego z prawdą Bożego Słowa zawartego na kratach Pisma ( ależ oczywiście, że w trakcie tych nauczań odnoszono się m.in. do Pisma). W przeciwieństwem do Ciebie żałuję tego, i to bardzo. Nie usprawiedliwiam się, że jako nowo nawrócony myślałem, że jak coś ma nazwę "ewangeliczny" to jest to prawda, i jest to zdrowa nauka. Po prostu wstyd mi :( Dziękuję Bogu, że uchronił mnie przed samym sobą. Na myśl mi nie przyszło, żeby kiedykolwiek pomyśleć, że nie żałuję tego. Życiowe doświadczenie, o którym piszesz nie może zastąpić prowadzenia przez DŚ. Nie wiem, co może mi dać znajomość trucizn ( szczególnie, że tobie chodzi o sytuację karmienia się tymi truciznami). Nie chciałbym, aby moja wypowiedź skłoniła kogokolwiek do zlekceważenia fałszywych nauczań, bo skoro ja słuchałem to inni też mogą :(

Jednocześnie trzeba mieć na uwadze, iż czym innym jest sytuacja, w której coś usłyszę i staram się ustalić skąd to może pochodzić ( zebrać wiedzę na temat), od sytuacji w której słuchałem fałszywych nauczycieli ( nauczań) i dobrze mi z tym.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz maja 14, 2020 7:24 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 08, 2016 6:59 pm
Posty: 10
Przyznać muszę, że nie umiem podążyć za tokiem Twojego rozumowania, Wujciu. Nie napisałam, że fałszywe nauczanie uważałam kiedykolwiek za prawdziwe, przeciwnie. Podobnie zresztą, jak linkowanych w tym wątku nauczań J. Kamińskiego nikt tu przecież za takie nie uważa. Chyba dajmy sobie spokój, może zakończmy dyskusję. Zrozumiałeś co zrozumiałeś, sprostowałeś jak czułeś, i niech tak pozostanie, jeśli chcesz.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL