www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 11:10 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 21, 2006 10:59 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 12:57 pm
Posty: 45
Felix dzieki za checi ale nie musisz wysylac :)
oczywiscie fragm tak :)

Aniolki ja powiedzialam to z Rz 10:9, ale wczoraj byl dzien w ktorym zepsulam wszystko..
Teraz sie tylko zastanawiam czy to ma sens?
Nie wiem czy wiecie ale chodze codziennie do Kościola, teraz nie wiem co sie stalo ale nie bylam w tym tygodniu ani razu.. :(
Wczoraj mialam isc do Oratorium ale tez nie poszlam.. :(
Wiem ze robie zle.. ale juz nie bedzie tak jak kiedys..
Tak naprawde chyba nie jestem dobrym czlowiekiem..
Wiem ze Bóg ode mnie odszedl bo wczoraj..ech.. wszystko zepsulam..
i chyba tak zostanie.. przepraszam ze pisze takie rzeczy.. :(

Pozdrawiam.

PS. Kaja ja nadal nie wiem jak mam cytowac... tam jest tekst caly.. to mam wykasowac wszystko tylko zostawic to co chce cytowac? Dobra mniejsza o to bo juz po czasie.. pa i dzieki Kaja


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 21, 2006 12:05 pm 
Cytuj:
PS. Kaja ja nadal nie wiem jak mam cytowac... tam jest tekst caly.. to mam wykasowac wszystko tylko zostawic to co chce cytowac? Dobra mniejsza o to bo juz po czasie.. pa i dzieki Kaja


Zaznaczasz tekst(wiesz jak się zaznacza?) klikasz prawym przyciskiem myszy i wybierasz "kopiuj". Teraz klikasz "odpowiedz" następnie "Quote" wklejasz tekst i znowu "Quote" i masz cytat

Cytuj:
Wiem ze Bóg ode mnie odszedl bo wczoraj..ech.. wszystko zepsulam..
Skąd ta pewność :!: :shock:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 21, 2006 2:03 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 13, 2005 9:37 pm
Posty: 25
:) Norah przypomniałas mi moje przeżycie .
Kiedy poraz pierwszy odważyłam się pójść na spotkanie do zboru ,
W połowie drogi zaczęłam się wahać, co ja robię przecież Bóg się na mnie pogniewa.
Głupio mi było tylko wysiąść z samochodu ,/jechałam tam ze znajomymi/ .
Ale to spotkanie okazało się przełomowe dla mnie ,bo zobaczyłam jaki naprawdę jest Bóg,zupełnie inaczej przedstawiony,nie taki jak uczono mnie przez bardzo dużo lat.
Początek jest zawsze trochę trudny,pełen obaw i niepewności,ale jeżeli zaufasz Bogu z całego serca ,On cię nie opuści i nie zostawi,to jest Boża obietnica.
Chociaż czasami nam wydaje się, że coś sknociliśmy,to On nas zawsze podniesie ,bo jest kochającym Ojcem.
Kiedy ci jest źle i ciężko módl się słowami obietnicy Bożej.Większy jest ten który jest we mnie niż ten który jest na świecie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 21, 2006 3:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Norka, Bóg cię kocha i chce przede wszystkim Twojego serca, a nie chodzenia do różnych pomieszczeń. Nikt nie jest dobrym człowiekiem - tylko Bóg jest dobry. Na zbawienie się nie zasługuje - ono jest z łaski dla tych, którzy wreszcie doszli do wniosku, że są źli, że wszystko zepsuli i że sami sobie nie dadzą rady. Jesteś na najlepszej drodze do osobistego poznania Boga, bo Go jeszcze nie znasz. Masz jakieś wyobrażenie o relacji z Bogiem, ale tak naprawdę chodzisz po omacku. Zbawienia nie da Ci ani kościół, ani oratorium, ani religia, tylko sam Jezus:

"W tym czasie odezwał się Jezus i rzekł: Wysławiam cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Zaprawdę, Ojcze, bo tak się tobie upodobało. Wszystko zostało mi przekazane przez Ojca mego i nikt nie zna Syna tylko Ojciec, i nikt nie zna Ojca, tylko Syn i ten, komu Syn zechce objawić.

Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie. Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest miłe, a brzemię moje lekkie" [Mat. 11:25-30]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 21, 2006 5:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 12:57 pm
Posty: 45
Felix jestem pewna bo wczoraj grzeszac mowilam Jemu ze nigdy juz nie poprosze Go o pomoc.. ze nigdy juz nie bede z Nim rozmawiac..

i mam to czego chcialam..
Tego nie da sie naprawic..
Trudno.. Wiem ze jestem glupia!

Przepraszam.. Jezeli to jest przeszkoda to moge stad odejsc..

Pozdrawiam.

Smoczus jak milo znowu Ciebie widziec :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 21, 2006 10:36 pm 
Cytuj:
Felix jestem pewna bo wczoraj grzeszac mowilam Jemu ze nigdy juz nie poprosze Go o pomoc.. ze nigdy juz nie bede z Nim rozmawiac..

Ech... Norah, chyba nie wiesz co mówisz. Myślę że postrzegasz Pana Boga jako doraźną pomoc w nagłych wypadkach, coś w rodzaju Pogotowia ratunkowego. Kiedy dzieje się coś złego dzwonisz na numer alarmowy i spodziewasz się że zjawi sie w ciągu pięciu minut, być może wydaje ci sie że Ty wiesz najlepiej w jaki sposób Bóg powinien rozwiązywać problemy twoje lub twoich bliskich, a kiedy nie dzieje się po twojej myśli, obrażasz się na Pana Boga i wyobrażasz sobie że Pan Bóg jest podobny do ciebie(w obrażaniu się:D) i też się na ciebie obraził. Nic z tego :!: Bóg jest MIŁOŚCIĄ :!: Nikt nigdy nie kochał cię tak jak Bóg, i nikt tak cie już nie pokocha!
"On który nawet własnego Syna nie oszczędził, ale go za nas wszystkich wydał, jakżeby nie miał z nim darować nam wszystkiego?"
Więc nie pisz już nigdy więcej że Bóg od ciebie odszedł, bo to nie prawda i sama chyba w to nie wierzysz!
To grzechy nasze oddzielają nas od Boga. Ale Bóg się od nas nie odwraca!
" Jeśli zaś chodzimy w światłości, jak On sam jest w światłości, społeczność mamy z sobą, i krew Jezusa Chrystusa, Syna jego, oczyszcza nas od wszelkiego grzechu. Jeśli mówimy, że grzechu nie mamy, sami siebie zwodzimy, i prawdy w nas nie ma. Jeśli wyznajemy grzechy swoje, wierny jest Bóg i sprawiedliwy i odpuści nam grzechy, i oczyści nas od wszelkiej nieprawości."


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 11, 2006 10:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 12:57 pm
Posty: 45
Aniolki moje brakuje mi czegos.. tego pisania z Wami.. moge zaczac od nowa?

Powiem ze jest juz lepiej, zreszta swiadczy to o tym ze napisalam znowu :-)


Pozdrawiam :-)
Z Panem Bogiem


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 11, 2006 11:14 pm 
Witaj Norah! :D
Gdzie Ty się podziewałaś, miło cię znowu "widzieć" :D


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2006 10:19 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 12:57 pm
Posty: 45
Felix Witaj :-)

A tak jakos chodzilo sie obok :-)

Teraz mam ferie :D

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2006 3:30 pm 
A zatem masz dużo wolnego czasu! :D Czytasz coś?

Ja natomiast mam nieustające ferie! :lol:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2006 4:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 12:57 pm
Posty: 45
A tak mam duuzo czasu..

Czytam teraz "Myszy i ludzie" a do tego "Mitologie" :D
Czas myslec o maturze :P

Felix a tak zapytam, skad jestes? :)

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2006 4:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 12:57 pm
Posty: 45
Jak cos to napisz na priv.. :)

Przepraszam ze pytam..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 13, 2006 3:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 12:57 pm
Posty: 45
felix a co do czytania... proponujesz cos? :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 13, 2006 4:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
a czy mozecie sobie popisac prywatnie, co czytacie do poduszki? :wink: :lol: Co wchodze na watek, to mysle, ze przeczytam cos o sensie zycia, a tu ciagle prywatna korespondencja... :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 13, 2006 9:16 pm 
itur napisał(a):
a czy mozecie sobie popisac prywatnie, co czytacie do poduszki? :wink: :lol: Co wchodze na watek, to mysle, ze przeczytam cos o sensie zycia, a tu ciagle prywatna korespondencja... :roll:


Itur, sama napisz coś o sensie życia chętnie poczytam (naprawdę)!:D
Nie czytam do poduszki.
Przecierz tu wszędzie prywatna korespondencja, tyle że upubliczniona. :lol:
Chciałem Norah, zaproponować coś do czytania ale się rozmyśliłem.
Może Ty coś zaproponujesz? :D


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL