www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:37 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr kwi 08, 2015 11:03 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 20, 2013 12:04 pm
Posty: 5
:shock: młodzi ludzie zafascynowani ZZE ja też młoda bo przed 30 stką ale nie jestem zafascynowana więc chyba jestem za stara.
Nie byłam więc jak to mówią co możesz powiedzieć bo było MEGA. Jak dla mnie (też należę do KZ) to jakieś nieporozumienie co robił Kabaret MUMIO (chłopcy z kabaretu to ponoć chrześcijanie :lol: ) czy np Perfekcyjny Menel na tym zjeździe. Nie podoba mi się bardzo to co zaczyna się dziać w naszym kościele "żeby czasem nie różnić się od tego świata" Perfekcyjny Menel podobno mówił swoje świadectwo a za kilka dni był na imprezie promującej piwo albo Kabaret Mumio był tylko po to by rozśmieszyć ot taka rozrywka :| Rodzice sprawdzajcie gdzie posyłacie dzieci bo to że z Kościoła nie oznacza że jest ok

Ps jeszcze były drinki bezalkoholowe "co to takiego" to zwykły sok ale dlaczego nazywa się drink
mam totalny mętlik w głowie
a koncert Hilsonga niczym nie różnił się od świeckiego, tylko że na tym śpiewali o Bogu


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz kwi 09, 2015 9:19 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 30, 2009 12:01 pm
Posty: 504
Lokalizacja: DG
To jest LANS EWANGELIA... W kręgach KZ coraz bardziej zadomawia się kultura crazy & cool church. Ci młodzi ludzie za kilka lat poprowadzą kościoły ewangeliczne... w jakimś kierunku ? Nowe pokolenie zamierza wprowadzić w nowy wymiar śmiechu i atrakcji! A Jezus ?

W informacjach na stronie Zimowego Zjazdu czytamy, że ZZ jest niezwykłym wydarzeniem łączącym w sobie elementy inspirującej konferencji oraz wyjątkowego festiwalu. W jego centrum jest Jezus - żywa legenda....

https://www.youtube.com/watch?v=J7dlHNf ... _ref=share

Ewangelizacja w dziale ROZRYWKA...

"Można przyjść bez obawy - agresywnego nawracania nie będzie. Zimowy Zjazd łączy w sobie elementy konferencji oraz eklektycznego festiwalu. Jego celem nie jest kreowanie religijności (a więc nawracanie), a raczej subtelna zachęta do nawiązania relacji z Bogiem..."

Czy można nawiązać relację z Bogiem bez pokuty i nawrócenia ? Co to znaczy agresywne nawracanie ludzi ? Poproszę o przykłady ...

Czytaj więcej na:
http://rozrywka.trojmiasto.pl/Jezus-par ... 0.html#tri

i jeszcze jedna ważna informacja... Zimowy Zjazd był ekumeniczny... wyraźnie prowadzony we współpracy z Nową Ewangelizacją KRK (Ks. Rafał Jarosiewicz) ... proszę uważnie obejrzeć reportaże... http://tvwybrzeze.pl/wyszukaj.html?search=zimowy+zjazd


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz kwi 09, 2015 4:27 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 25, 2014 10:24 am
Posty: 45
aolsza napisał(a):
To jest LANS EWANGELIA...

https://www.youtube.com/watch?v=J7dlHNf ... _ref=share

Ewangelizacja w dziale ROZRYWKA...




Bardzo to smutne. Nie wiem co miało niby to pajacowanie oznaczać.
Czuję się jak w jakimś koszmarze, nie po Jezus wyrywał nas ze świata, żebyśmy się lansowali i robli z siebie pajacy :(

_________________
"Wtedy Szadrach, Meszach i Abed-Nego odpowiedzieli królowi Nebukadnesarowi: My nie mamy potrzeby odpowiadać ci na to. Jeżeli nasz Bóg, któremu służymy, może nas wyratować, wyratuje nas z rozpalonego pieca ognistego i z twojej ręki, o królu. A jeżeli nie, niech ci będzie wiadome, o królu, że twojego boga nie czcimy i złotemu posągowi, który wzniosłeś, pokłonu nie oddamy."


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt gru 11, 2015 9:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 30, 2009 12:01 pm
Posty: 504
Lokalizacja: DG
W KZ zbliża się kolejny EXODUS z lans roomem, pozytywnym mysleniem, budowaniem własnej wartosci i z socjotechnicznymi wykładami - http://www.exodusconf.com/ Uważam, że powinnismy ostrzegać, gdzie tylko to jest możliwe przed tego typu świecką imprezą. Ciekawe czy w tym roku będzie miała swój udział Nowa Ewangelizacja. Ludzie w KZ nie pozwólcie ograbiać się z młodzieży, nie składajcie ich na ofiarę współczesnemu Molochowi !


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So gru 12, 2015 8:40 am 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
http://www.exodusconf.com/
Cyt. " Przyjdź i poznaj dwie wspaniałe kobiety, dla których szpilki i szminka na ustach nie stały się przeszkodą. Posłuchaj, jak razem ze swoimi mężami zostały pastorami w swoich kościołach. Tak! W Polsce ;)".
Wydarzenie organizuje zbór KZ, rozumiem, że KZ daje zielone światło dla kobiet pastorów ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So gru 12, 2015 9:34 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 7:40 am
Posty: 170
Lokalizacja: Wrocław
Niestety Wujcio to jest zaplanowane już od jakiegoś czasu żeby takie rzeczy się działy poczytaj:
http://chn.kz.pl/index.php/teksty/item/ ... a-kazalnic

i tu wywiad z Kamińskim dość długi, w nim mówi on o służbie kobiet
http://www.kz-luban.pl/2.html

_________________
"Oznajmiono ci, człowiecze, co jest dobre i czego Pan żąda od ciebie: tylko, abyś wypełniał prawo, okazywał miłość bratnią i w pokorze obcował ze swoim Bogiem." księga Micheasza 6.8


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So gru 12, 2015 10:27 am 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 27, 2015 6:59 am
Posty: 23
Ze smutkiem muszę przyznać, że to wszystko będzie nabierać na sile...
Kiedyś mój mąż na jednym ze spotkań ( gr.liderskiej) zacytował werset dotyczący nauczania kobiet, tzn. próbował pokazać co na te temat mówi Boże Słowo , w odpowiedzi usłyszał " widzę , że brat nie jest otwarty..." i w ogóle teologii nie skończył, a sie wypowiada...
Sprytnie( moim zdaniem) jest to wszystko poukładane jeśli się wczytacie pojawi się stanowisko, iż kobieta może nauczać "pod autorytetem pastora". Czy komuś z Was brzmi to znajomo?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So gru 12, 2015 1:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 30, 2009 12:01 pm
Posty: 504
Lokalizacja: DG
Nauczanie kobiet to priorytet w KZ, jeszcze tylko czekają, aż się wykruszy kilku niewygodnych osób. Problem nauczania kobiet to jeden z wielu na tej konferencji. Wykłady są naszpikowane psychologią, postmodernizmem i humanizmem. Problemem numer jeden są uniwersalizm i permisywizm. Trwa proces agresywnego przeprogramowywania młodzieży w KZ, z błogosławieństwem Biskupa i Rady Naczelnej tegoż kościoła.

Cytuj:
Chcę być najlepszą wersją siebie. Żyć pełnią życia. Wyjść poza swoje ograniczenia...; Ekipa Start Gimnazjum odpowie na pytania: jak ogarnąć się w życiu? ile wygrać? Bardzo dużo. Bo liczysz się ty...; Wykład o tym, jak nie pozwolić innym kierować swoim życiem, świadomie wyznaczać cele i pozwolić Bogu kształtować w nas naprawdę radosne życie...;Bóg może Cię użyć i wykorzystać Twój potencjał w niesamowity sposób i chętnie to zrobi! Pytanie, czy mu na to pozwolisz i czy będziesz chciał współpracować. Bóg, kariera, hajs, znajomości i wpływ - jak to pogodzić i jak mądrze wykorzystać dla Jezusa?...; Inspirujący wykład, który wyposaży Cię w wiedzę na temat budowania wizerunku współczesnego kościoła. Dostaniesz wiele praktycznych wskazówek, które będziesz mógł potem śmiało wykorzystać w tworzeniu nowej jakości w swoim mieście. Naszym celem jest, aby dzisiejszy kościół odpowiadał na potrzeby współczesnego człowieka, był miejscem atrakcyjnym zarówno duchowo, jak i wizualnie....;


Do tego dochodzą "bomby emocjonalne" w postaci atrakcji i rozrywki. Czyli mamy dalszy rozwój idei koscioła cool&crazy.

Cytuj:
W bombie emocjonalnego przekazu pod szyldem „Kocham i nie muszę się tego bać” przychodzą jej z pomocą Skubas, XXANAXX, Buslav, BRK czy Gooral....; Swoje brzmienie określają, jako garażowy punk-rock, choć wielu znajdzie w nim też elementy klasycznego rocka i metalu. Ich teksty, wykrzykiwane przez tysiące fanów, mówią o życiu każdego człowieka, o walkach, upadkach, powstaniach, ciemnościach i nadziei...; Już po raz drugi gościmy na Exodus Conf jednego z najbardziej znanych, charyzmatycznych i kreatywnych blogerów modowych w Polsce. Od ponad 10 lat działał w sektorze retail w branży odzieżowej. Z chęci poszerzenia horyzontów pomyślał o własnym blogu - z racji zainteresowań padło na bloga modowego... LOUNGE ROOM
Klimatyczne, wręcz zjawiskowe pomieszczenie, idealne do miłego spędzania czasu ze swoimi przyjaciółmi, a także zawierania zupełnie nowych znajomości. To także doskonała szansa na spróbowanie przepysznych koktajli!...; LANS ROOM
Całkowicie odnowiona i na nowo zdefiniowana forma artystyczno-rozrywkowa. Ekipa Lans Roomu zamierza wprowadzić was w nowy wymiar śmiechu i atrakcji! Late Night Show? Kabaret? Talk-show? Gdzieś pomiędzy, przyprawionych absurdalnym humorem znajdziecie właśnie nas. Chcesz zdelegalizować polskie kabarety? My też! Dlatego umierajmy razem ze śmiechu!


Ostatnio edytowano So gru 12, 2015 7:32 pm przez aolsza, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So gru 12, 2015 1:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 30, 2009 12:01 pm
Posty: 504
Lokalizacja: DG
Polecam uwadze artykuł jednych z wykładowców na w/w koneferncji ... "Jezus jest POP" Iga i Maciek Liziniewicz :?:
http://liziniewicz.natemat.pl/52437,jezus-jest-pop


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So gru 12, 2015 7:08 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn gru 15, 2014 10:50 pm
Posty: 62
Witajcie
Temat nauczania przez kobiety niestety nie jest nowością w KZ. Będąc jakiś czas temu w tej "organizacji" (była to połowa lat 90-tych więc sporo czasu już upłynęło) zderzyłem się z tym tematem.Na moje pytania (i niewielkiej grupy osób) co do biblijności tej nauki na początku słyszałem że nie rozumiem, że brak mi poznania, później żebym uważał i nie przeciwstawiał się autorytetom w zborze, na koniec stwierdzono, że "słowa św. Pawła zdewaluowały się..."a "wizja zboru" idzie w innym kierunku- no i poszła ale na szczęście be zemnie.

_________________
Gdyż Pan wodzi oczyma swymi po całej ziemi, aby wzmacniać tych, którzy szczerym sercem są przy nim. 2 Krn. 16:9.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So sty 16, 2016 9:56 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 18, 2013 3:27 pm
Posty: 251
Nowa strona nowej odsłony konferencji. Nazwa "Zimowy zjazd" nie będzie już więcej używana. Teraz mówi się tylko o "Exodus Conf". 8)

Wstawiam link: http://exodusconf.com/?utm_source=faceb ... k_11012016

Zastanawiam się jak to skomentować..., ale nie chce mi się aż tyle pisać. Obejrzenie strony da nam więcej niż tysiąc słów. Wrzucę tylko 3 ciekawe cytaty z opisów warsztatów:

Cytuj:
Bóg, Kościół i jakość XXI wieku (piątek)
Irmina Knapik
Kościół powinien być odbiciem Boga, a Bóg jest najlepszy w każdej dziedzinie. Inspirujący wykład, który wyposaży Cię w wiedzę na temat budowania wizerunku współczesnego kościoła. Dostaniesz wiele praktycznych wskazówek, które będziesz mógł potem śmiało wykorzystać w tworzeniu nowej jakości w swoim mieście. Naszym celem jest, aby dzisiejszy kościół odpowiadał na potrzeby współczesnego człowieka, był miejscem atrakcyjnym zarówno duchowo, jak i wizualnie.
Cytuj:
Pastor w szpilkach (sobota)
Magdalena Kruba i Iga Liziniewicz
Masz głowę pełną pomysłów? Twoje serce wyrywa się do działania? Marzysz o tym, by mieć wpływ na kształt Kościoła? Pragniesz służyć Bogu i ludziom? Wspaniale! Jest jedno „ale"...? Dziewczynom nie wypada...? Przyjdź i poznaj dwie wspaniałe kobiety, dla których szpilki i szminka na ustach nie stały się przeszkodą. Posłuchaj, jak razem ze swoimi mężami zostały pastorami w swoich kościołach. Tak! W Polsce ;)
Cytuj:
Haters gonna hate, blessed gonna bless (sobota)
dr Michał Włodarczyk
Nic nie może zabrać nam pasji i radości. Tak naprawdę to, ile razy się potknąłeś, zaryzykowałeś zbyt wiele lub niepotrzebnie naraziłeś na niebezpieczeństwo, nie jest wcale najważniejsze. Dużo ważniejsze jest to, aby dobrze poradzić sobie z wiatrem, który czasami wieje prosto w oczy. Wykład o sytuacjach kryzysowych - jak nie dać się zatrzymać i nie pozwolić, aby niesprzyjające okoliczności pozbawiły nas pasji, radości i siły.

Z ciekawych informacji chciałbym zwrócić uwagę na pewne nazwisko, które się tam pojawia: Paweł Godawa. Jest to pastor pewnego dużego i znanego kościoła trzeciej fali z Koszalina (http://www.wodazyciakoszalin.pl/). Jeszcze ok. 5 lat temu jego udział w jakiejkolwiek konferencji organizowanej przez KZ byłby niemożliwy, ze względu na jego nieortodoksyjne poglądy. Do tej pory to nazwisko wywoływało kontrowersje nawet w KZ i jeśli jakikolwiek pastor go do siebie zapraszał, to za bardzo się tym nie chwalił.

_________________
"Tak mówi Pan Bóg: Nie z waszego powodu to czynię, domu Izraela, ale dla świętego imienia mojego, które bezcześciliście wśród ludów pogańskich, do których przyszliście." Ks. Ezechiela 36:22, BT.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N sty 31, 2016 12:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 07, 2014 11:19 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Wałbrzych
Baner "Exodusconf"wyskakuje mi na różnych przeglądanych stronach z GoogleAds. Naprawdę mocno się reklamują... To to są te nowoczesne środki, które mają prowadzić do "przebudzenia" ? :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lut 07, 2017 2:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2016 11:51 am
Posty: 61
Exodus Conf 2017

W innym wątku Smok napisał:
Smok Wawelski napisał(a):
A propos kakofonii, orkiestry i "jedności w różnorodności":
https://www.youtube.com/watch?v=yvWZQcOQODM
Szczególnie polecam fragment od minuty 59.00 do 1.02.55

To proszę posłuchać, co ma do powiedzenia inny pastor/ksiądz KZ Arkadiusz Krzywodajć. Ten od "Bogurodzicy". Ksiądz Arkadiusz jest pod wielkim wrażeniem postawy byłego boksera/pastora(?) Georga Foremana. Jego wypowiedź jest ukierunkowana na emocjonalny odbiór przez młodych. To raptem dwie minuty.

Oto, co w necie można poczytać o Georgu Foremanie:
http://www.legendyboksu.pl/George-Foreman.php
Cytuj:
Jednak 17 marca 1977 r. po przegranej na punkty z Jimmy Youngiem, gdzie zaliczył również deski, postanowił rozstać się z boksem. Ponoć w szatni po walce miał wizje i po tym doświadczeniu postanowił przejść na bokserską emeryturę i zacząć nowe życie, poświęcając się Bogu i ludziom. Foreman postanowił zostać pastorem.
...
Marzenie Foremana o tym, aby ponownie zostać mistrzem świata mogło się ziścić 19 kwietnia 1991 roku, kiedy to dostał szansę walki o mistrzowski pas trzech federacji (WBA,WBC,IBF) z nowym talentem wagi ciężkiej, młodszym o 14 lat Evanderem Holyfieldem.
...
Większość sądziła, że po tej porażce Foreman da sobie spokój z boksem i marzeniem o tytule mistrza świata.
...
Jednak ci, którzy tak myśleli grubo się mylili. Foreman nie dawał za wygraną! Chciał zostać najstarszym mistrzem świata.
...
Mimo porażki, 4 listopada 1994 roku w MGM Grand w Las Vegas, George Foreman ponownie stanął przed szansą zdobycia tytułu mistrza. Jego przeciwnikiem był Michael Morrer posiadacz pasów IBF i WBA, które to odebrał Holyfieldowi. I tym razem wielu powątpiewało w sukces Foremana, który w dniu walki miał 45 lat, 9 miesięcy i 26 dni... Foreman uklękną w narożniku i się pomodlił. W ten sposób George Foreman stał się najstarszym Mistrzem Świata w boksie zawodowym w historii!
...
22 listopada 1997 roku George Foreman stoczył swoją ostatnią walkę w karierze. Przeciwnikiem był równie silny fizycznie i młodszy o 22 lata - Shannon Briggs.
...
Foreman był 5-krotnie żonaty, ma dziesięcioro dzieci z małżeństw, jak i związków poza małżeńskich.


http://www.bokser.org/content/2010/09/03/004243/index.jsp
Cytuj:
W 1997 roku, zaraz po kontrowersyjnej przegranej z Shannonem Briggsem, 48-letni George Foreman siedział załamany w szatni kasyna w Atlantic City, nie mogąc uwierzyć, że sędziowie przyznali zwycięstwo rywalowi. Kilkanaście minut później do szatni wszedł jego odwokat, otworzył teczkę i wyjął kopię powiekszonego czeku na... milion dolarów. - To był jeden z najszczęśliwszych dni w mojej karierze biznesmena - mówi Foreman.
- Przegrałem walkę, ale dostałem czek na milion dolarów za jakiś grill - dodaje. Foreman już nigdy więcej nie wyszedł na ring, a biznes, którego tak naprawdę nie chciał przyniósł mu prawie 200 milionów.


https://www.google.pl/webhp?tab=ww&ei=-9hcU6y5BcS07QbA5YD4BQ&ved=0CBAQ1S4#q=george+foreman+%C5%BCony&stick=H4sIAAAAAAAAAOPgE-LUz9U3MDS2LC_RkshOttIvSM0vyEkFUkXF-XlWxQX5pcWpANVwkqonAAAA
Cytuj:
George Foreman - Żony
Mary Joan Martelly - od 1985
Andrea Skeete - od 1982 do 1985
Sharon Goodson - od 1981 do 1982
Cynthia Lewis - od 1977 do 1979
Adrienne Calhoun - od 1971 do 1974


http://sport.tvn24.pl/boks,124/pastor-foreman-o-wierze-i-nadziei-i-przyjazni-z-alim,701909.html
Cytuj:
"Big George" wciąż żyje aktywnie, nawet bardzo, choć jako człowiek biznesu dorobił się pokaźnego majątku. - Życie to zabawa. Jestem pastorem. Jestem sprzedawcą grilli. A najbliższy cel to linia obuwia sygnowanego nazwiskiem Foreman, dla staruszków w moim wieku, żeby się podnieśli i mogli chodzić w czymś wygodnym. Zawsze coś sprzedaję, zawsze czymś się dzielę. Jako pastor - nadzieją. Wiarą w to, że nigdy nie można się poddać. I nauką. Idź do szkoły, ucz się, a pewnego dnia pomożesz nam wszystkim - zapewnia Foreman. Wielki George Foreman. (http://www.tvn24.pl)


http://www.bokser.org/content/2016/04/20/200001/index.jsp
Cytuj:
Ile dokładnie zarobili pięściarze nigdy się nie dowiemy, ale Holyfield miał zagwarantowane minimum 20 milionów dolarów, natomiast Foreman gwarantowane 12,5 miliona "zielonych". - Powiedzmy, że obaj zarobili troszkę więcej, po kilka milionów więcej - mówił potem tajemniczo Dan Duva.


Ostatnie sekundy walki, o której wspomina pastor Krzywodajć https://www.youtube.com/watch?v=EOpuikjl0-M#t=60m
No comment.

Ta sama denominacja (KZ), inny pastor, inni bohaterowie wiary: http://yourlisten.com/www.kzwejherowo.pl/tragiczni-bohaterowie-wiary-2016-11-20#

_________________
I powiedział do niej Jezus: Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we mnie wierzy, choćby i umarł, będzie żył. (Ewangelia Jana 11:25)


Ostatnio edytowano Wt lut 07, 2017 3:29 pm przez Renegat, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lut 07, 2017 2:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 04, 2016 12:57 pm
Posty: 66
Przez chwilę miałam nadzieję, że te wszystkie żony miał jeszcze przed nawróceniem, ale okazuje się, że to właśnie po "nawróceniu" rozwinął skrzydła w tej materii.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lut 07, 2017 7:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 15, 2016 4:30 pm
Posty: 449
ppajda napisał(a):
Gwoli ścisłości: o ile mi wiadomo, od niedawna zbór w Wejherowie nie jest już częścią denominacji Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce.

:oops: Chcę niniejszym wszystkich przeprosić. Nie sprawdziłem tej sprawy dokładnie, ale wyszedłem z założenia, że to co powyżej, już się stało. Byłem zbyt szybki, jednak nie mam pewnych informacji co do tego. Stąd proszę, żebyście zignorowali to, co powyżej napisałem i potraktowali to jako plotkę. Wstyd mi, jeszcze raz przepraszam za przekazanie plotki.


Ostatnio edytowano Cz lut 09, 2017 8:38 am przez ppajda, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL