www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 5:09 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So maja 03, 2014 11:05 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 7:40 am
Posty: 170
Lokalizacja: Wrocław
https://plus.google.com/photos/10064179 ... 6156270775 to zdjęcie wiele mówi, kościół we Wrocławiu który jest też kościołem chrystusowym jak kościół Bajeńskiego, zwróćcie uwagę na jeden szczegół :)

_________________
"Oznajmiono ci, człowiecze, co jest dobre i czego Pan żąda od ciebie: tylko, abyś wypełniał prawo, okazywał miłość bratnią i w pokorze obcował ze swoim Bogiem." księga Micheasza 6.8


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So maja 03, 2014 1:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Hm...żebyś nie powiedziała, że to kościół Chrystusowy, to bym pomyślała, że jakaś wspólnota katolicka.."ołtarz" jest, na ołtarzu kwiaty, w tle krzyż duży na obrazie, przemawiający ma koloratkę...O jaki szczegół Ci chodzi?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So maja 03, 2014 2:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 30, 2009 12:01 pm
Posty: 504
Lokalizacja: DG
zapewne emblemat eucharystyczny "promienna" hostia nad kielichem... ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So maja 03, 2014 2:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 30, 2009 12:01 pm
Posty: 504
Lokalizacja: DG
To ja mam coś innego... Ot, taka ciekawostka ...

Kardynał wyjaśnia, że Jezus był pijany gdy obiecywał swoje powtórne przyjście. Piękna, urocza nieznajoma.. Kardynał oświadcza, że Jezus był pijany gdy składał obietnicę powtórnego przyjścia... Czy kardynał był trzeźwy ??

http://www.jewsnews.co.il/2014/04/25/je ... -cardinal/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So maja 03, 2014 3:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Czytałam gdzieś, że to falszywa informacja.
I ..rzeczywiście! Nie zauważyłam wcześniej tej hostii...w promieniach...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So maja 03, 2014 3:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 7:40 am
Posty: 170
Lokalizacja: Wrocław
To kościół bardzo znany we Wrocławiu i coraz liczniejszy, z innych kościołów dużo ludzi tam przeszło, a dlaczego? znajomi mówią
że bez stresu można zaprosić katolika bo wystrój jest podobny no i dużo sie tam dzieje, organizacyjnie wspólnota na 6 i dużo jeszcze plusów o których można pisać i pisać :)

_________________
"Oznajmiono ci, człowiecze, co jest dobre i czego Pan żąda od ciebie: tylko, abyś wypełniał prawo, okazywał miłość bratnią i w pokorze obcował ze swoim Bogiem." księga Micheasza 6.8


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So maja 03, 2014 3:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 30, 2009 12:01 pm
Posty: 504
Lokalizacja: DG
wiele wskazuje na to, że jest to prawdziwa informacja, szybko jednak podjęto próbę jej uniewiarygodnienia ...
http://www.modernghana.com/news/537520/ ... story.html

na forach katolickich pojawiły się dyskusje na ten temat, rano widziałem coś na stronie watykańskiej, a teraz nie ma juz tych informacji, wyglada na to, że ktoś skrzętnie sprząta sieć z tej wiadomości...

http://pulse.ng/gist/Society/the-vatica ... 14671.html Ta wiadomość krąży po sieci od 24 go kwietnia, jest powszechnie znana, zastanawia mnie, że gdyby to była nieprawda, pojawiłoby się jakieś oficjalne dementi, a takowego jak na razie nie ma.


Ostatnio edytowano So maja 03, 2014 4:47 pm przez aolsza, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So maja 03, 2014 4:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
Aolsza, czytasz inne watki oprocz ekumenii i Festwialu Nadziei? To juz bylo w kawiarence. Niedawno. Ostatnio czesto pojawiaja sie na forum dublowane newsy. Jest np. watek" Nieciekawe ciekawostki" i tam sporo linkow sie pojawia. Jakis czas temu az 3 osoby wstawialy to samo, kazdy w innym dziale... chyba... Czytajmy sie wzajemnie.

_________________
Poznanie nadyma.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So maja 03, 2014 4:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 30, 2009 12:01 pm
Posty: 504
Lokalizacja: DG
Itur... od dzisiaj będę czytał jeszcze Nieciekawe ciekawostki ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So maja 03, 2014 4:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
aolsza napisał(a):
wiele wskazuje na to, że jest to prawdziwa informacja
A tak konkretnie, to CO WSKAZUJE, że jest to prawdziwa informacja? Możesz podać jakieś wiarygodne źródła? Bo ta informacja z daleka pachnie fałszywką - choćby dlatego, że żaden kardynał nie śmiałby podważać oficjalnego wyznania wiary krk czyli credo.

Nie chcę tutaj rozwijać dygresji, tylko podnieść 3 sprawy: Po pierwsze, nie byłoby dobrze, gdybyśmy nie sprawdzali informacji i zakładali jej prawdziwość tylko dlatego, że pasuje nam do poglądów. Po drugie, jeśli piszemy, że "wiele na coś wskazuje", to dobrze byłoby podać to "wiele". Bo inaczej argument jest pusty. Ponieważ itur podniosła już sprawę "wzajemnego czytania się", ja bym dodał, że nie jesteśmy w stanie czytać wszystkiego - więc jeśli ktoś stwierdzi dublowanie newsów, to dobrze byłoby od razu reagować podając link do wątku, w którym dana sprawa była już poruszana.

Dziękuję.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So maja 03, 2014 4:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Cytuj:
więc jeśli ktoś stwierdzi dublowanie newsów, to dobrze byłoby od razu reagować podając link do wątku, w którym dana sprawa była już poruszana.


Przepraszam...jakoś nie wpadłam na to, a to ja w kawiarence podałam link do tego info, które potem ktoś zdementował. Jak coś zauwaźę, następnym razem postąpię zgodnie z Twoją prośbą.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So maja 03, 2014 5:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 30, 2009 12:01 pm
Posty: 504
Lokalizacja: DG
to może tych kilka postów w kwestii poruszonej w innym miejscu i powtórzy link przenieść do Nieciekawych ciekawostek...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So maja 03, 2014 5:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
aolsza napisał(a):
Itur... od dzisiaj będę czytał jeszcze Nieciekawe ciekawostki ;)


Ok :wink:

Nie ma tu ruchu jak na lotnisku Heathrow... Ja tam wszystko "przelece" :mrgreen:

_________________
Poznanie nadyma.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N maja 04, 2014 8:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 30, 2009 12:01 pm
Posty: 504
Lokalizacja: DG
Informacja jaką za portalem JEWS NEWS tutaj zamieściłem, "że pewien kardynał oświadczył, że Jezus był pijany gdy składał obietnicę powtórnego przyjścia", była najprawdopodobniej kaczką dziennikarską, niepotwierdzoną informacją. Kardynał o nazwisku Giorgio Salvadore nie istnieje w spisie kardynałów KRK. Dlatego myślę, że dobrze by było tą informację usunąć. Jednocześnie przepraszam, za niecelowe i nie do końca świadome wprowadzenie w błąd i przekazanie tej, prawdopodobnie nieprawdziwej i spekulatywnej informacji. Lekcja dla mnie jest taka, żeby dokładniej sprawdzać tego typu sensacje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 06, 2014 1:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 30, 2009 12:01 pm
Posty: 504
Lokalizacja: DG
Tydzień modlitw o jedność Chrześcijan-Kielce 2014

https://www.youtube.com/watch?v=tpa5ADgVqK0#t=731


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL