www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest N kwi 28, 2024 10:43 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: So sie 31, 2013 3:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 7:40 am
Posty: 170
Lokalizacja: Wrocław
prostak napisał(a):
agape76 napisał(a):
Ja znam pięć małżeństw które tam były wszystkie pozytywnie się wyrażąją na temat almy z czego - jedno małżęństwo się rozwiodło, u czterech nadal jest walka z tymi samymi problemami a jedna mocno poszła do przodu nie wiem czy to wynik almy czy to że zbliżyli się do Boga...


Nikt za nikogo nic nie zrobi, jeżeli ten ktoś sam nie chce. Ja chciałem. Gdzieś w sobie wtedy krzyczałem i wołałem o ratunek, chociaż nikt mego głosu nie słyszał. Przez przypadek dostałem szansę i się udało. Ile w tym było Boga, to tylko On wie. Jak się pragnie zmian, to nie ma co się oszukiwać. Trzeba przyłożyć ręce do pługa i brać się później do roboty. Ktoś może podać pomocną dłoń, wskazać kierunek ale na to czy my coś z tym zrobimy czy nie, to już wpływu nie ma. Ja skorzystałem z tej pomocnej dłoni i później wziąłem się do roboty. Nie czarujmy się. Alma cudotwórcą nie jest. Później małżeństwo musi wziąć swoje sprawy w swoje ręce. Nie zapominając o Bogu, oczywiście - jeżeli to ludzie wierzący.

Jak ktoś liczy na cudowne uzdrowienie po Almie, bez przykładania do tego swoich rąk, to niech o tym zapomni.

Witaj tak poza tym agape76 :wink:



No i racja :)

też witam :)

_________________
"Oznajmiono ci, człowiecze, co jest dobre i czego Pan żąda od ciebie: tylko, abyś wypełniał prawo, okazywał miłość bratnią i w pokorze obcował ze swoim Bogiem." księga Micheasza 6.8


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL