www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:55 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ostrzeżenie!
PostNapisane: Pn paź 15, 2012 3:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 3:14 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
Witam, jako że ostatnio panuje mania zapraszania do zborów ARTURA CEROŃSKIEGO i ja zostałem zaproszony do kościoła ''Jezus jest Panem'' aby posłuchać najnowszego przesłania ''pastora'' z Nasielska. Od samego ''uwielbienia'' reformatorów zaczęła puchnąć mi głowa - muzyka rockowa, progressive z elementami metalu, wrzaski, wycia oraz wiele rozkazów dla Boga aby ''namaszczenie się uwolniło'' Po tym wszystkim wystąpił oczekiwany gość. Po paru minutach nawyzywał diabła od wszy na grzebieniu, a po jakimś czasie dostało mu się od łachudrów. Siedziałem do momentu jak Artur zaczął opowiadać że zaczął zdobywanie Nasielska od zakopywania kartek z Biblii pod kapliczkami. Ostrzegałem kiedyś Artura, żeby nie odchodził do Spichlerza, bo źle skończy, ale nie słuchał. Przez głoszenie w chrześcijańskim kościele reformacyjnym miałem całą niedzielę popsutą i zastanawiam się czy Ceroński kiedykolwiek się nawrócił :cry: Obawiam się że odwiedzanie przez parę lat w więzieniu poszło na marne...Mój post jest ostrzeżeniem dla ludzi, którzy chcieliby zaprosić go do siebie, chociaż myślę że to co mówił w JJP nie miało by miejsca w tradycyjnym Kościele. Pamiętajmy że ''nie ma nic tajnego co by nie wyszło na jaw'' Posłuchajcie: http://tomcios.wrzuta.pl/audio/8cfOeIn5 ... m_14.10.12

_________________
"Bez prorockich objawień naród dziczeje....''Księga Przysłów 29:18a


Ostatnio edytowano Wt gru 11, 2012 7:54 am przez T.S.CHRISTWEAPON, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So paź 20, 2012 5:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 21, 2012 12:36 pm
Posty: 19
Przebrnąłem przez to kazanie, i od razu przypomniał mi się artykuł o służbie uwalniania, gdzie mama gromiła demona zatrucia pokarmowego swojego synka, inni natomiast demona kataru, czy bólu głowy.
Miałem okazję przesłuchać nagranie z konferencji uwalniania, gdzie demony wyłaziły z wiernych zboru hurtowo, a pastor gromił wszystko jak leci, od pogody zaczynając, a na klątwach pokoleniowych kończąc.
W/g mnie trąci to bardzo mocno ewangelią sukcesu, gdzie chrześcijanin musi być piękny, młody i zdrowy, a jeśli nie jest to znaczy, że nie wierzy, a za reumatyzmem czai się duchowy problem, np. niewyznany grzech.
Jeśli to będzie szło dalej w tym kierunku, to będziemy mieli w Polsce powtórkę z Toronto Blessing.
Artur Ceroński, kiedy nagrywano materiał dla TVP, w miejscu gdzie doszło do zabójstwa, płakał i mówił, że bardzo żałuje... dziś już nie żałuje...

W jednym z kazań Brat Jan Guńka powiedział coś znaczącego dla mnie;
Cytuj:
(...) Pragnę w tym miejscu powiedzieć o proroczej wypowiedzi niejakiego Williama Booth (1829-1912), założyciela Armii Zbawienia, człowieka wyśmiewanego często za swoje inicjatywy... pomimo tego on działał, i Pan Bóg posługiwał się nim.
William Booth powiedział Takie słowa; Jestem przekonany, że największymi niebezpieczeństwami, które stoją przed nami w nadchodzącym stuleciu są;
Wiara bez Ducha Świętego.
Chrześcijaństwo bez Chrystusa.
Przebaczenie bez pokuty.
Zbawienie bez nowo narodzenia.
Polityka bez Boga.
Niebo bez piekła.


Pax.

_________________
Prz 19:11
W cierpliwości zaznacza się roztropność człowieka, a chlubą jego jest, gdy zapomina o krzywdach.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So paź 20, 2012 7:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
Po wysłuchaniu tego kazania nie mam żadnych wątpliwości - Artur Ceroński jest zwodzicielem, przed którym trzeba ostrzegać. Ten człowiek mówi rzeczy wprost sprzeczne z Biblią.

Przykłady:
Ten człowiek twierdzi, że Bóg nie rozróżnia pomiędzy swoim Synem Jezusem Chrystusem, a wierzącymi synami i córkami. Twierdzi też, że mówienie, iż jest się mniejszym niż Jezus jest religijną pychą... Ten człowiek nie ma wyrzutów sumienia, z powodu popełnionych grzechów (bo Chrystus za nie umarł). Ten człowiek wyśmiewa się z wierzących doświadczających chorób. Twierdzi, że uzdrowienie zależy do chorego, bo Bóg chce każdego DZIŚ uzdrowić.... Ten człowiek jest wyznawcą ewangelii sukcesu pełną gębą. Nazywa tępymi i osłami tych, którzy uczą się przez Boże doświadczenia od np. 20 lat, tych którzy nie przyjmują doktryn głoszonych przez Cerońskiego. Twierdzi również, że na krzyżu golgoty zostały ZABITE wszystkie grzechy, PORAŻKI i PROBLEMY słuchaczy. Twierdzi, że za bólem kolan stoi duch (demon) reumatyzmu, którego trzeba przekląć i wygonić. Twierdzi, że gdy w małżeństwie jest źle, to wina nie leży po stronie małżonków, a po stronie Ducha (chaosu)... Mówi, że pod jego stopami są diabeł i demony (bo jest w Chrystusie).

Najgorsze w tym jest to, że w miejscu głoszenia przez tego człowieka "kazania", ludzie to przyjmują i śmieją się z jego herezji i szyderstw, zamiast wstać i nazwać tego człowieka i jego doktryny po imieniu - fałszywy nauczyciel, głoszący fałszywe nauki.

Nie wiem jakiego Jezusa ten człowiek poznał w więzieniu. Ale nie jest to mój Jezus, którego znam z kart Pisma Świętego.
Obawiam się, że apostoł Piotr pisząc:
"Lecz byli też fałszywi prorocy między ludem, jak i wśród was będą fałszywi nauczyciele, którzy wprowadzać będą zgubne nauki i zapierać się Pana, który ich odkupił, sprowadzając na się rychłą zgubę. I wielu pójdzie za ich rozwiązłością, a droga prawdy będzie przez nich pohańbiona. Z chciwości wykorzystywać was będą przez zmyślone opowieści; lecz wyrok potępienia na nich od dawna zapadł i zguba ich nie drzemie."
pisał również o Arturze Cerońskim...

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn paź 22, 2012 10:45 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 3:14 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
Jak napisałem wcześniej, z Arturem było w porządku, póki nie zaczął odwiedzać ''Spichlerza'' i sekty ''Strumień Życia''. Odejście z KZ było spowodowane głównie napomnieniem pastora w sprawie listów do mieszkańców Nasielska, na których Ceroński chciał na siłę ewangelizować( nie znam szczegółów). Były ''gangster'' wyczekał moment, aż przyszło zaproszenie ''pastora'' Stiepanowa do zakładania oddziału Spichlerza w Nasielsku. Ze Zboru Stołecznego odszedł Ceroński i pociągnął jeszcze za sobą wiele osób. Z tych osób jedna poszła narkotyki i nie żyje inne albo są w sektach albo odpadły od wiary. To wszystko utwierdza mnie w przekonaniu że za ''kościołem'' Ukraińca stoi demoniczna siła, która przyszła kraś, wyrzynać i wytracać. Parę miesięcy temu na Ukrainie, było głośno w sprawie murzyna Niedzieli Adelaja, którego zatrzymała prokuratura za sterowanie piramidą finansową. Nigeryjczyk był pasterzem zgromadzenia ''Ambasada Boża'' w Kijowie i GURU pastora Andrieja Stiepanowa. Po owocach ich poznacie...

_________________
"Bez prorockich objawień naród dziczeje....''Księga Przysłów 29:18a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz paź 25, 2012 7:48 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
Ktoś kiedyś mi powiedział: "Z Benny Hinnem na początku było w porządku. Dopiero później zaczął głosić herezje.".
To są rzeczy nieweryfikowalne, dla nas ludzi, jak było na początku z Cerońskim czy z Hinnem... Pan zna serce. Ostatecznie jednak każdy zda sprawę przed Jezusem i usłyszy: sługo dobry i wierny lub precz - nigdy cię nie znałem...

Dzięki Bogu mamy Biblię i możemy, a nawet musimy rozeznawać. Gdy słyszę Cerońskiego, to czuję wielki niepokój. Posłuchałem jeszcze kilku jego aktualnych wypowiedzi. Np. wystąpienia na tegorocznym "Marszu dla Jezusa" - http://www.youtube.com/watch?v=kuO6g8tjSjM
Posłuchajcie sami, szczególnie od 6 minuty. Za jakim Jezusem mają pójść ludzie, słuchający czegoś takiego? Za Jezusem, który umarł za grzechy ludzi i daje wierzącym życie wieczne (co jest mówione m. in. do 6 minuty), czy też za Jezusem, który robi z grzesznika człowieka sukcesu, nie chorującego, wszystko mającego itd. (m. in. od 6 minuty)? Czy to ten sam Jezus, jak głosi cały Ruch Wiary?
Benny Hinn też kiedyś powiedział, że nigdy nie choruje, a jakiś czas później, gdy wyszły na jaw jego choroby, zaprzeczył temu, robiąc z siebie kłamcę. Jest to w wykładach Justina Petersa.

Nie pozostaje nam nic innego, jak rozeznawać i przyjmować w nauczaniach tylko to, co jest zgodne z Pismem. Tak jak Berejczycy weryfikowali Pawła słowa przez Pisma, tak też my dzisiaj musimy weryfikować głoszących.
Ja nauczania Cerońskiego nie przyjmuję, nie zgadza mi się z Pismem.

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn gru 10, 2012 6:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 3:14 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
Świat cały czas promuje zwodziciela: http://www.tvp.pl/publicystyka/programy ... er/9347185 CO CIEKAWE MONTAŻYSTA wkleił fragment kiedy Ceroński nazywa diabła ''zwykłą szmatą''. :twisted:

_________________
"Bez prorockich objawień naród dziczeje....''Księga Przysłów 29:18a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt gru 11, 2012 2:03 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 25, 2010 12:10 pm
Posty: 130
Lokalizacja: Norwegia
Byłem w PL akurat w czasie kiedy był festiwal życia w Krakowie, wybrałem się tam i mówił Artur tam swoje świadectwo, szczerze mówiąc to był najsłabszy moment podczas tego festiwalu. Ewangelią suksesu jechało na kilometr to co głosił "nawróć się a Bóg da ci zdrowie, dużo kasy i wszystko co tylko zapragniesz", nie jestem łowcą wilków i zwiedzeń, a jednak takie wyciągnałem wnioski z jego świadectwa :?

_________________
www.przemek-owczarski.blogspot.com
www.youtube.com/user/przemowczarski
www.chomikuj.pl/przemowczarski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt gru 18, 2012 8:48 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 09, 2008 7:19 pm
Posty: 142
ciąg dalszy następuje:
http://wyborcza.pl/1,75248,13060816,Zab ... znes_.html

Bardzo przykre z kilku powodów:
1. Takie informacje zebrane przez ludzi nieodrodzonych i podane do powszechnej konsumpcji dla (w większości) ludzi nieodrodzonych wzmagają zamieszanie na temat chrześcijaństwa, a także znieczulają ludzi na przesłanie ewangelii.

2. Może nie powinno się bawić w "co by było gdyby", ale jeśli byłbym osobą poszukującą sensu życia, to po obejrzeniu tego "uzdrowienia" z pewnością skreśliłbym z mojej listy poszukiwań kierunek związany z Jezusem.

3. Ten filmik umieszczony w tym artykule: Jejku tak bardzo przykro mi się zrobiło, takie to wszystko smutne... Z jednej strony ta pani na wózku, która z pewnością bardzo chciała być uzdrowiona, a z drugiej strony - ten szoł, zgiełk... i jeszcze ten raper nawijający bez przerwy w tle! Czy to jest "współczesny zespół uwielbiający" ? Nie wiem czy bardziej bym się nie zrelaksował na dyskotece, niż na takim spotkaniu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt gru 18, 2012 10:16 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 3:14 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
Zadajesz pytanie o wspólczesny zespół uwielbiający? W 1 Liści do Koryntian 10-16 jest opis chrzescijańskiego spotkania i nie znajdziesz tam zespołu rockowego i raperów. Według Ultra - charyzmatyków wytwarzanie jakiegokolwiek zgiełku i transu ma ściągnąć obecność Bożą na spotkanie. Wg. Bibli to samo zgromadzenie Świętych Chrystusowych ma gwarantować obecność BOŻĄ. 2 Koryntian 6:16 Jakiż układ między świątynią Bożą a bałwanami? Myśmy bowiem świątynią Boga żywego, jak powiedział Bóg: Zamieszkam w nich i będę się przechadzał pośród nich, I będę Bogiem ich, a oni będą ludem moim.... Mając tedy te obietnice, umiłowani, oczyśćmy się od wszelkiej zmazy ciała i ducha, dopełniając świętobliwości swojej w bojaźni Bożej.

_________________
"Bez prorockich objawień naród dziczeje....''Księga Przysłów 29:18a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt gru 18, 2012 11:22 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 09, 2008 7:19 pm
Posty: 142
T.S.CHRISTWEAPON napisał(a):
Zadajesz pytanie o wspólczesny zespół uwielbiający? ...


w zasadzie to było pytanie bardzo retoryczno-ironiczne.
Chodziło mi o ukazanie skrajnej karykaturalności tej sytuacji, gdzie jest ogólny szum, na pierwszym planie scena z "uzdrawianiem", a w tle hiphopowa nawijka :shock:

z drugiej strony - chwalenie Pana poprzez śpiew, czy też opowiadanie Jego Słowa poprzez treści śpiewanych pieśni jest czymś wspaniałym w zgromadzeniu. Nie jest to oczywiście element nieodzowny, czy gwarantujący Boże błogosławieństwo, ale jest czymś naprawdę wartościowym i myślę, że każdy się tutaj ze mną zgodzi.
Ciekawe jest jednak jak forma uwielbiania Pana "ewoluowała" nam współcześnie i jakie kuriozalne formy przybrała.

Cytuj:
W 1 Liście do Koryntian 10-16 jest opis chrzescijańskiego spotkania i nie znajdziesz tam zespołu rockowego

wiem, wiem :) Jeśli chodzi o rockowe uwielbianie, to znam to od podszewki. Grałem w dwóch "chrześcijańskich-rokowych" zespołach już jako nowo narodzony człowiek i nie widziałem w tym nic niewłaściwego. Musiało upłynąć trochę czasu i musiałem też troszkę dojrzeć, aby zobaczyć absurdalność tych "projektów", a potem także dojść do wniosku jak niebezpieczne to były zabawy, nie mówiąc już o tym ile cennego czasu straciłem w życiu....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt gru 18, 2012 12:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
(6) I gdy Jezus ujrzał go leżącego, i poznał, że już od dłuższego czasu choruje, zapytał go: Chcesz być zdrowy? (7) Odpowiedział mu chory: Panie, nie mam człowieka, który by mnie wrzucił do sadzawki, gdy woda się poruszy; zanim zaś ja sam dojdę, inny przede mną wchodzi. (8) Rzecze mu Jezus: Wstań, weź łoże swoje i chodź. (9) I zaraz ten człowiek odzyskał zdrowie, wziął łoże swoje i chodził.

"(6) I rzekł Piotr: Srebra i złota nie mam, lecz co mam, to ci daję: W imieniu Jezusa Chrystusa Nazareńskiego, chodź! (7) I ująwszy go za prawą rękę, podniósł go; natychmiast też wzmocniły się nogi jego i kostki, (8) i zerwawszy się, stanął i chodził, i wszedł z nimi do świątyni, przechadzając się i podskakując, i chwaląc Boga. (9) A cały lud widział go, jak chodził i chwalił Boga;"

Bóg, gdy uzdrawia, gdy dokonuje cudu, robi to od razu, nie na raty, nie tak trochę..... Wystarczy chwila i człowiek sparaliżowany chodzi, podskakuje i wielbi Boga. Zgadzam się z Off_czykiem w kwestii oceny "cudu" Artura Cerońskiego i artykułu z gazety wyborczej. I jest mi smutno z tego powodu.

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt gru 18, 2012 1:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 3:14 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
Z jedne strony to dobrze, bo demaskuje ''małego boga z Nasielska'', z drugiej przynosi wielki wstyd chrześcijaństwu ewangelicznemu. Kiedy ludzie zobaczą oszustwo i przestaną zapraszać zwodziciela?

_________________
"Bez prorockich objawień naród dziczeje....''Księga Przysłów 29:18a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr sty 02, 2013 1:38 am 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 25, 2010 12:10 pm
Posty: 130
Lokalizacja: Norwegia
taki sobie wpis walnął na Facebooku

Oświadczam wszem i wobec , że uważam , iż BENNY HIN , JOYCE MEYER , KENNETH HAGIN , LESTER SUMRALL I DEREK PRINCE - TO BOŻY I NAMASZCZENI MOCĄ DUCHA ŚWIĘTEGO LUDZIE . Oświadczam również , że ewangelia którą głoszę , nie jest pochodzenia ludzkiego , lecz przyjąłem ją od Bożego ducha . Niesie ona ludziom ZBAWIENIE , WYZWOLENIE , UZDROWIENIE I ZAOPATRZENIE - A WIĘC GLOBALNY SUKCES ( WIECZNY I DOCZESNY ) - A WIĘC JEST ONA ,, EWANGELIĄ SUKCESU ( BO TYLKO TAKĄ EWANGELIE ZNALAZŁEM W BIBLII ) . Pozdrawiam z serca . Artur Ceroński - syn Boga Żywego

skoro dla niego Benny Hin i spółka to Boży i namaszczeni mocą Duchem Świętego ludzie to ja już nie mam więcej pytań...

ahhh jeszcze tylko taka ciekawostka: prowadzi on kościół ARMIA JEZUSA CHRYSTUSA i w wielu miejsca podaje nr konta, lecz... jest to konto jego żony :shock: bez komentarza...

_________________
www.przemek-owczarski.blogspot.com
www.youtube.com/user/przemowczarski
www.chomikuj.pl/przemowczarski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 11, 2013 12:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 09, 2007 4:23 pm
Posty: 212
Hardi napisał(a):
taki sobie wpis walnął na Facebooku

Oświadczam wszem i wobec , że uważam , iż BENNY HIN , JOYCE MEYER , KENNETH HAGIN , LESTER SUMRALL I DEREK PRINCE - TO BOŻY I NAMASZCZENI MOCĄ DUCHA ŚWIĘTEGO LUDZIE . Oświadczam również , że ewangelia którą głoszę , nie jest pochodzenia ludzkiego , lecz przyjąłem ją od Bożego ducha . Niesie ona ludziom ZBAWIENIE , WYZWOLENIE , UZDROWIENIE I ZAOPATRZENIE - A WIĘC GLOBALNY SUKCES ( WIECZNY I DOCZESNY ) - A WIĘC JEST ONA ,, EWANGELIĄ SUKCESU ( BO TYLKO TAKĄ EWANGELIE ZNALAZŁEM W BIBLII ) . Pozdrawiam z serca . Artur Ceroński - syn Boga Żywego


Niestety, nie udało mi się odnaleźć powyższego wpisu na stronie Artura Cerońskiego, muszę więc uwierzyć Hardiemu na słowo :( Poniżej zamieszczam linki do dwóch filmików.

Kazanie Johna Osteena http://www.youtube.com/watch?v=eC46arar7qM (szczególnie od min. 1,40 i trochę dalej oraz od 4,40 i następne)

Proszę porównać sobie z wypowiedzią Artura Cerońskiego http://www.youtube.com/watch?v=kuO6g8tjSjM (od 8,50)

Brzmi znajomo? Cóż nawet podnoszenie rąk podobne (tyle że bez Biblii). Czy rzeczywiście "ewangelią, którą głoszę, nie jest pochodzenia ludzkiego, lecz przejąłem ją od Bożego ducha"?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt kwi 19, 2013 10:44 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
Wklejka z facebooka Artura Cerońskiego... - finansowanie JEGO służby...

"Witaj . Od 1 marca tego roku wszedłem w pełno etatową służbę . Jeżeli chciałbyś ( chciałabyś ) zaangażować się w FINANSOWANIE MOJEJ SŁUŻBY , to podaj mi Twój nr. tel. - oddzwonię . Lub skontaktuj się ze mną za pomocą facebook , i-mail ( artur.ceronski@wp.pl ) , albo zadzwoń do mnie pod nr. tel. 517878656 . Pozdrawiam . Artur Ceroński ."
https://www.facebook.com/artur.ceronski

Jakiś przykład z Biblii takiego postępowania i takiego "wchodzenia w służbę?" :roll:
Dla kontrastu opis służby Georga Mullera - http://www.kuzbawieniu.pl/artykuly/zach ... n-zaufania
"Nigdy nikogo nie prosił o pieniądze, nie urządzał żadnych zbiórek, nie brał żadnych pożyczek, nie pobierał żadnych opłat. Wierzył, że jeśli dane działanie i pomysł jest z woli Boga, to Bóg sam zaspokoi wszystkie potrzeby z tym związane. Z jego strony potrzebna była wyłącznie wiara i modlitwa."

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL