www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 2:57 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 18, 2005 5:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 22, 2005 10:57 pm
Posty: 278
Roma, nie bardzo sie z tobą zgadzam w sprawie snów i marzen o tym jednym jedynym.....Rzeczywistośc jest inna niż nasze marzenia....
Nie wychodzimy za mąż za ideałów, ale za ludzi z krwi i kości. Takich samch jak my, z takimi samymi problemami, walczącymi z grzechem, ze slabosciami...i pytanie jest czy zechcesz kochać takiego zwyklego czlowieka, dać mu swoją miłosc i byc jego przyjacielem na dobre i na złe ?
Czy chcesz kochac czlowieka czy ideał z marzen ?
Bedąc 19 latką też marzylam sobie o tym wysnionym i wymarzonym i ideale, księciu z bajki....ale Bóg dał mi zwyklego czlowieka, takiego samego jak ja, z tej samej krwi i kosci, z tymi samymi slabościami i wcale nierzygotowanego do malzenstwa.
Oczywiście wiele moich pragnien Bog zaspokoił w moim mężu, tzn ze dał mi takiego jak chcialam, ale to nie byla idylla i sielanka.
Miłośc to cos więcej niż bieganie o poranku boso po rosie.....
Miłość wypróbowuje się przede wszystkim w trudnych i ciężkich chwilach.
Pozdrawiam.

_________________
www.sylkarayska.blogspot.com


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 18, 2005 6:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 15, 2005 7:24 pm
Posty: 1321
Kesja napisał(a):
Czy ktoś może wie jak się można skasować jedną moją wypowiedź, bo sie powtórzyłam :)
Z góry dzięki


Możesz skasować, naciśnij w "krzyżyk" po prawej stronie przycisku "zmień" w poście, który chcesz usunąć.
:idea:
Aha, musisz być wtedy zalogowana, w przeciwnym przypadku nie widać tych przycisków. Możesz również użyć przycisku "zmień" i po prostu wygumować stary wpis, a dać coś nowego.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lis 23, 2005 9:18 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt kwi 29, 2005 1:01 pm
Posty: 86
Roma napisał(a):
Ezraszu,z tego co naoisałes o swoich poszukiwaniach,dociekaniach,wątpliwościach i obawach,wynika dla mnie jasno,że dobrze ze sie dotychczas nie ozeniłes!.No strach pomyślec jakim byłby ten twoj związek,gdybyś w niego wkroczyl tak nieprzygotowany.


Ojej, no to cudownie!! Aż zadrżałem co to by się stało..

Fajne te twoje teksty Roma, jak z książki Maxa Lucado.. lub prozą spisany klimat ciepłych malowideł Thomasa Kinkade'a..


To już moje ezdraszowe pożegnanie.. Wszystkim życzliwym, życzę drugich połówek, nawet z nie do konca przygotowanymi sercami i nie powstałych z właśnie tych, jedynie słusznych żeber..

Wszystkim zaś dziękuję za udział w tym wątku. Jeszcze się nie ożeniłem, ale może kiedyś.. Bóg wie, Bóg wie..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 24, 2005 12:38 am 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
No masz ci los.
Natajemniczył sie,natajemniczył i tyle Go widzieli. :twisted: :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 4:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
No coz, z Ezdraszem czy bez watek musi zyc wlasnym zyciem... :lol: Wlasnie wpadl mi w rece kolejny wierzacy kawaler i zamierzam cos z tym fantem zrobic! :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 10:09 pm 
sylka napisał(a):
Roma, nie bardzo sie z tobą zgadzam w sprawie snów i marzen o tym jednym jedynym.....Rzeczywistośc jest inna niż nasze marzenia....
Nie wychodzimy za mąż za ideałów, ale za ludzi z krwi i kości. Takich samch jak my, z takimi samymi problemami, walczącymi z grzechem, ze slabosciami...i pytanie jest czy zechcesz kochać takiego zwyklego czlowieka, dać mu swoją miłosc i byc jego przyjacielem na dobre i na złe ?
Czy chcesz kochac czlowieka czy ideał z marzen ?
Bedąc 19 latką też marzylam sobie o tym wysnionym i wymarzonym i ideale, księciu z bajki....ale Bóg dał mi zwyklego czlowieka, takiego samego jak ja, z tej samej krwi i kosci, z tymi samymi slabościami i wcale nierzygotowanego do malzenstwa.
Oczywiście wiele moich pragnien Bog zaspokoił w moim mężu, tzn ze dał mi takiego jak chcialam, ale to nie byla idylla i sielanka.
Miłośc to cos więcej niż bieganie o poranku boso po rosie.....
Miłość wypróbowuje się przede wszystkim w trudnych i ciężkich chwilach.
Pozdrawiam.


Bardzo mądre słowa - z doświadczenia .
POLECAM DLA WSZYSTKICH SAMOTNYCH


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 18, 2006 5:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 20, 2005 2:35 pm
Posty: 330
W ostatnim czasie "rozeszły się w szwach" dwa małżeństwa chrześcijańskie ludzi, których dobrze znałem!! jedno jest jeszcze ze sobą - na razie jest rozkład wewnętrzny, drugie jest juz po wszystkim..
Szok!

Co innego słyszeć o statystykach, a co innego zobaczyć to na własne oczy u znajomych!
Ludzie nie mogą wytrzymać, łączą się pomimo niespasowania, a potem tragedia!
Jestem tym wstrząśniety.. :cry:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 18, 2006 6:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 15, 2005 7:24 pm
Posty: 1321
Cytuj:
Ludzie nie mogą wytrzymać, łączą się pomimo niespasowania, a potem tragedia!
Jestem tym wstrząśniety..

Robsonie,
jak wyobrażasz sobie dopasowanie przed zawarciem małżeństwa. To jakiś mit i pobożne życzenia idealistów. Mogę Ciebie zapewnić, że to nie było powodem tragedii, o których piszesz.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 1:58 pm 
Offline

Dołączył(a): So sie 20, 2005 1:16 pm
Posty: 112
Robson - a mnie zastanawia czy aby ludzie o których piszesz to chrześcijanie, może kiedyś nimi byli, a teraz tylko chodzą do kościoła.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 21, 2006 10:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 20, 2005 2:35 pm
Posty: 330
lis - dzięki za uspokojenie, a juz myślałem że nie pasowali do siebie, ale skoro zapewniasz że tak nie jest, to pewnie wiesz co mówisz..

Kesja - może i byli, a już nie są, chociaż jedna para to pastorstwo w jednym ze zborów, nie wiem więc jak to łączą..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 27, 2006 6:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
A moze nie dbali o swoj zwiazek? Moze zapomnieli, ze jak sie mowi komus "kocham cie" to trzeba zapomniec o swoim "ja"? ......

Na pocieszenie radosne wiesci: jedna z forumowiczek juz prawie szykuje sie do slubu!!! To jedna z "moich" panien! Z Boza pomoca podzialaly swaty! :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 28, 2006 1:22 am 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
:D WOW


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 28, 2006 3:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
itur napisał(a):
Na pocieszenie radosne wiesci: jedna z forumowiczek juz prawie szykuje sie do slubu!!! To jedna z "moich" panien! Z Boza pomoca podzialaly swaty! :lol: :lol:

Itur, podobno Unia daje jakąś kasę na rozkręcenie działalności gospodarczej... :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 28, 2006 11:01 pm 
Offline

Dołączył(a): So sie 20, 2005 1:16 pm
Posty: 112
Domyślałam się już od jakiegoś czasu, że Itur musi zarabiać na tym podkręcaniu wątku 8) , nawet podjerzewałam Ezdrasza o współudział w tym "nieopodatkowanym biznesie", ale fakt, że się wycofał odsunął cień podejrzenia. Zastanawiam sie tylko co Urząd Skarbowy na to? :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 28, 2006 11:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
O przepraszam, ja jeszcze na tym interesie nic nie zarobilam i nie wiem czy dorobilabym sie kokosow :wink: Bo niektorzy samotni nie chca dac sie swatac i dzialaja na wlasna reke, z marnym nieraz skutkiem :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL