www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest N kwi 28, 2024 8:06 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn maja 13, 2013 5:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 7:51 am
Posty: 527
Oglądałam "Byłem gangsterem" jeszcze w TVP1 i nie mam słów jak bardzo mnie ten program dotykał i budował. Słuchałam potem kilku kazań Artura Cerońskiego i doświadczałam tego samego. Plus dużej sympatii i szacunku do człowieka. Uważałam, że jest kapitalny i jedyny w swoim rodzaju i że cudowną rzecz Bóg z nim uczynił.

Teraz po prostu...nie rozumiem. Chciałam wierzyć, że to się jakoś da wytłumaczyć. Jednak przeczytałam to oświadczenie kilka razy także na oryginalnej stronie (fb)i jedyne, co natychmiast rzuca mi się w oczy, to desperacja człowieka, żeby się nie przyznać do wielkiego błędu i równie wielki blef. To zawsze jest widoczne i nigdy nie ma sensu.
A za tym stoi strasznie smutna rzeczywistość...

Bardzo szkoda.
Zgadzam się ze Smokiem, ale mam ochotę płakać nad Arturem.

_________________
Wy do wolności powołani jesteście.
(Gal 5,13)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn maja 13, 2013 5:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
Może On zaczął w Duchu a teraz już cielesnie działa.Jak Galacjanie.I jak większość medialnych kaznodziei.Żal

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn maja 13, 2013 9:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
Smoku - dziwny to Bóg, który jednym pozwala jeśc byle co a drugich wystawia na takie cierpienia o głupiego schaboszczaka.Aolsza jeśli mój schaboszczak był obok tematu to Twój Amber Gold już zdecydowanie na pewno :).

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn maja 13, 2013 9:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Syn Marnotrawny napisał(a):
Smoku - dziwny to Bóg, który jednym pozwala jeśc byle co a drugich wystawia na takie cierpienia o głupiego schaboszczaka.
Bóg owszem jest niepojęty, bo jest Bogiem. Ale co do schaboszczaka, to po prostu jest konsekwentny. Żadne Jego przykazanie nie jest "głupie". Głupcami On sam nazywa tych, którzy gardzą poznaniem i zamiast chcieć się dowiedzieć, jaki jest sens konkretnych Jego przykazań, nazywają je "głupimi". Gdybyś miał rzeczywistą potrzebę, żeby się czegoś dowiedzieć w tym temacie, to może bym odpowiedział na tyle, na ile umiem. Ale ponieważ nie mam przekonania, że taką potrzebę przejawiasz, to szkoda mojej klawiatury.

Swoją drogą jestem ciekaw, czy jest cokolwiek, za co byłbyś gotów umrzeć. I czy nazwałbyś to "głupstwem".


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 14, 2013 6:39 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 30, 2009 12:01 pm
Posty: 504
Lokalizacja: DG
Ta historia toczy się dalej i jeszcze długo będzie miec swoje implikacje w sercach i duszach wielu ludzi. Podam kilka charakterystycznych wypowiedzi obrońców AC

Cytuj:
DOŚĆ JUZ PUBLICZNEGO LINCZOWANIA ARTURA CERONSKIEGO
- mam niesmak z powodu nieustannej nagonki na tego człowieka. Nagonka mu nie pomoże a raczej utwierdzi w złej drodze albo przekonaniu o cierpieniu w imę sprawiedliwości. Mam i ja doświadczenie w tego typu akcjach na moja osobę. I wiem że jest ciężko psychicznie po takich atakach. A co ciekawsze wielu z tych co rozkoszuje sie omawianiem błędów drugiego człowieka publicznie - sami natychmiast blokuja i usuwaja ze znajomych tych co napisali coś nie po ich mysli. Nie ma sensu publicznie ostrzegać - bo ludzie nie umieją merytorycznie dyskutować i wyciagać wnioskow. Wiekszość komentarzy jest nie na temat a człowiek linczowany. Samo Słowo ostrzega i ci co je czytaja i przyjmują są już ostrzeżeni a ci któzry słuchaja baśni czy to żydowskich czy to innych ludzkich wymysłów, i tak sa przekonani o słuszności swego wyboru. Kto nie czyta Słowa a raczej bajki , czy skupia sie jedynie na kazaniach choćby najwspanialszych kaznodziejów zaczyna myśleć i mówić jak oni czyli ci którymi karmia swe dusze od świtu do nocy. Nie ma w tych ludziach nic poza wiedza nabytą z bajek filosemickich lub innych poważnych prac i opracowań. A każdy z nas jest inny i ma inny poziom postrzegania i percepcji. Choćby sam anioł z nieba ich ostrzegał - jeśli nie czytaja Biblii - nie uwierzą. Ja nie zgadzam się z poglądami Artura C ale widze w nim człowieka. I jego godność. Dlatego światobliwi moi bracia weźcie to pod uwagę. nikomu nie można odbierać godnośći. A wiem i po sobie coś o tym , kiedy wyzywany jestem od anty , nie za faktyczne nastawienie ale za próbe uruchomienia własnego myślenia u ludzi zwiedzionych przez sekty filosemickie. Rozumiem zatem co moze czuć Artur publicznie wyzywany i znieważany na podstawie niejasnych przesłanek. Piszcie do niego na mail, przez poczte polską, na privat, nawet na jego strone, ale powstrzymajcie sie juz od publicznego linczu. Bo to raczej poszkodzi niż go zbawi. Biblia mówi jasno jeśli coś jest złe, fałszywe to odłączcie się zpośród nich i nie miejcie udziału - to jest to co możemy zrobić ale nie róbmy nagonki na człowieka który żyje i czuje i jest słaby w wierze na dodatek.


Cytuj:
Masz 100% racji ... nie muszę rozumieć wszystkiego robi Artur ... nawet nie muszę się zgadzać w 100% procentach z Nim ... ale mam obowiązek Go kochać i modlić o Niego bo jest moim bratem ... Św. Jan mówi ... kto nie miłuje barta swego nie zna Boga .... Jezus piętnował GRZECH nie LUDZI ... postawy nie IMIONA I NAZWISKA ... niektórzy SĘDZIOWIE uzurpują sobie PRAWO do wydawania WERDYKTÓW odnośnie ludzi z Imieniu i NAZWISKA ... Boże SŁOWO mówi ... Nie SĄDŹ , abyś nie był sądzony ... bo jakim sądem SĄDZISZ takim i CIEBIE osądzą ... i co Cię cudzy SŁUGA obchodzi ... czy stoi czy upada do Pana należy ... ostoi się JEDNAk ... jeśli ktoś nie stał za ARTUREM w POŚCIE i modlitwie nie powinien się wypowiadać ... bo czyni się SĘDZIĄ i Oskarżycielem Braci ... nie SŁUGĄ Boga ... można nie zgadzać się z doktryną i głośno o tym mówić ale nie wolno linczować ludzi ...



Film z udziału Artura Cejrowskiego w mszy w kościele katolickim został niedawno usunięty przez użytkownika. Podobnie AC usunął swój komentarz o którym pisałem wcześniej. Skoro to było ważne przesłanie do religijnych ludzi, to dlaczego autor tego klipu teraz się z tego wycofuje ?? W zamian wstawia jeszcze jeden komentarz, który zacytuję, bo pewnie lada moment zniknie z internetu. Ja uważam, że te ostatnie wydarzenia trzeba zarchiwozować i udostępniać, bo coraz więcej zborów z KZ (sic!) korzysta z usłuch pastora AC i w ten sposób mnoży się liczba poranionych ludzi poprzez taką usługę.

Cytuj:
Ukochani krytycy mojej osoby . Jeszcze nie raz zrobię zamęt w Waszych religijnych umysłach - to wspaniale narzędzie do obnażenia bagna ZŁOŚCI , NIE PRZEBACZENIA , KŁÓTLIWOŚCI I DOKTRYNALNYCH ZŁUDZEŃ w Waszych duszach . Musicie mnie kochać , bo inaczej pójdziecie do piekła . Moi drodzy , pokutujcie i zacznijcie zanurzać się w Sercu Boga , a objawione prawdy wyzwolą Was . Wielu z Was nadal boryka się z potępieniem , chorobami , niepokojami , lękami , zniewoleniami i duchowa stagnacją - a chcecie ,, wyciągać z moich oczy paprochy ,, . Mimo Waszych szykan ( w tym miejscu pragnę z całego serca pozdrowić oponenta , który nazwał moja Żonę swinią ) , ja będę biegł do przodu , przyprowadzał ludzi do Jezusa , uzdrawiał i uwalniał w Imieniu Jezusa , nauczał z Bożego Słowa , budował Kościoły i plądrował piekło . Im więcej będziecie mnie zwalczać , tym lepiej będę się miał .Im więcej waszych ,, modlitw ,, o moje opamiętanie - tym więcej będę uwalniał Mocy Bożego Ducha . Im więcej szykan - tym więcej owocu Bożego Ducha wydam . ,, IM WIĘCEJ PRZEKLINAŃ - TYM WIĘKSZE ZWYCIĘSTWO , IM CIĘŻSZA OPRESJA - TYM WIĘKSZE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO ,, . Zapraszam zatem albo do pokuty , albo do ,, grubszego jechania ze mną ,, . Kocham Was i pozdrawiam z całego serca . Wasz w Chrystusie - ,, hajer nie do zajechania ,, - Artur Ceroński .


To jest duch nieprawości i niegodziwca z NT "Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola. A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego. A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości." 2 List do Tesaloniczan 2:7-12


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 14, 2013 8:52 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Co do pierwszego komentarza to zupełnie nie rozumiem, co mają do tego wszystkiego Żydzi... ale dla niektórych najwyraźniej Żydzi są winni wszystkiemu, więc zawsze można ich jakoś wplątać w dowolną aferę i postawić w złym świetle. Antysemici tak mają, choć nazywają to "uruchamianiem własnego myślenia".

Co do drugiego, to jest typowy wpis wykazujący brak zrozumienia, czym jest "sądzenie" i czym jest "napominanie". Pewnie po tym, jak Piotr i Barnaba publicznie zgrzeszyli obłudą w Antiochii, byłby zgorszony postawą Pawła i jego "brakiem miłości" w związku z publicznym napomnieniem. Z miłości trzeba brata napomnieć, a jeśli publicznie głosi niebezpieczne teorie, to publicznie je prostować na podstawie Słowa Bożego. Zamiana tego na "modlitwę i post" jest tylko wykręcaniem się od odpowiedzialności wszystkich za stan zakwaszenia w Kościele.

Co do kolejnego oświadczenia AC, to widzę, że brnie dalej i robi z siebie ofiarę "religijnych umysłów". Kochamy AC i dlatego zachęcamy, żeby pokutował zamiast opowiadać coraz dziwniejsze rzeczy. Wsadzanie wszystkich do jednego worka w jednym oświadczeniu na zasadzie "najlepszą obroną jest atak" wcale nie wynika z zanurzenia w Bożym sercu, tylko z niechęci przyznania się do oczywistego błędu.

Artur Ceroński napisał(a):
Im więcej waszych ,, modlitw ,, o moje opamiętanie - tym więcej będę uwalniał Mocy Bożego Ducha
Ja myślałem, że efektem modlitw o czyjeś opamiętanie powinno być... opamiętanie. A z tym "uwalnianiem mocy" to w ogóle nie rozumiem, o co chodzi. Jak człowiek może uwalniać moc Bożego Ducha? Mam wrażenie, że z taka postawą i takimi naukami AC raczej sam zostanie splądrowany przed piekło i jeszcze innych splądruje. Zapraszam go do pokuty, póki nie jest za późno.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 14, 2013 9:01 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
Mnie sie bodoba tekst obrońcy o uwiedzeniu sektami filosemickimi i żydowskimi baśniami - Zaprawde powiadam Wam, nie sposób się z tym nie zgodzić. W naszym życiu są dwa przegięcia - jedno jest jego - żadne zasady, doktrynyi teorie nie mają znaczenia a drugie przegięcie jest tutaj - tylko moja doktryna jest słuszna i ma znaczenie, co sprowadza się do już nie dzielenia włosa na czworo a przyglądania mu się pod mikroskopem elektronowym. Gdyby to jeszcze dotyczyło struktury atomu to ok ale dyskusja czy jeść czy nie jeść białe okrągłe krążki i być za to zesłanym do piekła już jest groteskowa. Niestety groteskowa jest większość religijnych kłótni "w rodzinie" ;)

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 14, 2013 9:10 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Syn Marnotrawny napisał(a):
drugie przegięcie jest tutaj - tylko moja doktryna jest słuszna i ma znaczenie, co sprowadza się do już nie dzielenia włosa na czworo a przyglądania mu się pod mikroskopem elektronowym.
To akurat nie jest prawda. W różnych sprawach tutejsi użytkownicy mają różne poglądy i dobrze o tym wiesz. Natomiast w kwestii wyznawania Jezusa musimy mieć jedność i to powinno być oczywiste - nawet dla Ciebie. Podstawowa doktryna stanowiąca o chrześcijaństwie jest fundamentem naszej wiary. W sprawach mniejszej wagi nikt się tutaj nikomu nie przygląda pod żadnym mikroskopem. Dlatego jeśli stawiasz jakieś zarzuty, rób to uczciwie - o ile to coś dla Ciebie w ogóle znaczy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 14, 2013 9:44 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
Spoko - po prostu zawsze mam ubaw jak przyglądam się kłótniom w rodzinie czyli argumentacji, że katolicy to nie chrześcijanie lub, że takowymi nie są protestanci bo nie trwają w jedności czy inne takie tam sprzeczki. Zabawnie też jest przyglądanie się jak z uprem maniaka protestanci twierdzą, że lepiej od katolików rozumieją ich doktrynę :). Oczywiście historia religii zna takie przypadki - najpoważniejszym w skutkach jest przekonanie, że chrześcijanie lepiej od żydów rozumieją przesłanie jakie bóg dał żydom oraz ich własną doktrynę w szczególności koncepcję mesjasza.

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 14, 2013 11:15 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Spoko - byli katolicy rozumieją doktrynę katolicką. Lepiej niż wielu protestantów, to prawda. A co do zrozumienia przesłania Biblii przez Żydów, to wszyscy apostołowie z apostołem Pawłem włącznie byli Żydami i rozumieli Pisma oraz zawartą w nich koncepcję Mesjasza w sposób niepełny, dopóki nie objaśnił im tego sam Mesjasz.

"Potem rzekł do nich: To są moje słowa, które mówiłem do was, będąc jeszcze z wami, że się musi spełnić wszystko, co jest napisane o mnie w zakonie Mojżesza i u proroków, i w Psalmach. Wtedy otworzył im umysły, aby mogli zrozumieć Pisma. I rzekł im: Jest napisane, że Chrystus miał cierpieć i trzeciego dnia zmartwychwstać i że, począwszy od Jerozolimy, w imię jego ma być głoszone wszystkim narodom upamiętanie dla odpuszczenia grzechów" [Łuk. 24:44-47]

"A naznaczywszy mu dzień, zeszli się u niego w jego mieszkaniu jeszcze liczniej, a on im wyłuszczał sprawę od rana aż do wieczora, składał świadectwo o Królestwie Bożym i przekonywał ich o Jezusie w oparciu o zakon Mojżesza oraz proroków" [Dz. Ap. 28:23]

Żyd Paweł spotkał Jezusa i nawrócił się, a potem zostało mu objawione to, czego według ciała nie rozumiał. Ale on nie był cynikiem.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 14, 2013 12:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
Smok Wawelski napisał(a):
Żyd Paweł spotkał Jezusa i nawrócił się, a potem zostało mu objawione to, czego według ciała nie rozumiał. Ale on nie był cynikiem.


Mam wątpliwości co on takiego spotkał, ja bym stawiał na Boga Słońce czyli pustynny upał

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 14, 2013 1:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Syn Marnotrawny napisał(a):
Smok Wawelski napisał(a):
Żyd Paweł spotkał Jezusa i nawrócił się, a potem zostało mu objawione to, czego według ciała nie rozumiał. Ale on nie był cynikiem.
Mam wątpliwości co on takiego spotkał, ja bym stawiał na Boga Słońce czyli pustynny upał
:roll: Nie rób z siebie pośmiewiska, bo aż czytać hadko takie dezercje intelektualne z Twojej strony.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 14, 2013 1:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
Synu Marnotrawny, jesteś zwykłym szydercą - prowokatorem i współczuję ci przyszłości, jeśli się nie opamiętasz.

(3) Wiedzcie przede wszystkim to, że w dniach ostatecznych przyjdą szydercy z drwinami, którzy będą postępować według swych własnych pożądliwości (4) i mówić: Gdzież jest przyobiecane przyjście jego? Odkąd bowiem zasnęli ojcowie, wszystko tak trwa, jak było od początku stworzenia.

Jednocześnie zwracam uwagę Admina na notoryczne łamanie regulaminu forum przez Syna Marnotrawnego:
"2. Forum Ulicy Prostej to miejsce, w którym dyskusje prowadzimy merytorycznie i na podstawie Biblii, czyli Pisma Starego i Nowego Testamentu
5. Podstawą do wszczęcia procedury dyscyplinarnej jest:
a. prowadzenie dyskusji w sposób niemerytoryczny
- brak uzasadnień z Pism Starego i Nowego Testamentu
- nie odnoszenie się w dyskusji do pytań dotyczących zasad interpretacji fragmentów z Pisma
- celowe budowanie teorii na podstawie fragmentów z Pisma wyrwanych z kontekstu
- celowa zmiana znaczenia fragmentów z Pisma poprzez próby manipulowania w tekście rzekomo różnymi czasami, adresatami i nadawcami
- celowe wykorzystywanie fragmentów z Pisma do poparcia filozofii pozachrześcijańskich"

Nie chcę, aby Syn Marnotrawny został usunięty z forum, bo póki tu jest, czyta Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie i może się nawrócić. Jednocześnie jednak zobowiązany jest on do przestrzegania regulaminu forum, jak każdy inny użytkownik. Stąd mój przypominający o tym wpis.

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 14, 2013 4:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
Smok Wawelski napisał(a):
Syn Marnotrawny napisał(a):
Smok Wawelski napisał(a):
Żyd Paweł spotkał Jezusa i nawrócił się, a potem zostało mu objawione to, czego według ciała nie rozumiał. Ale on nie był cynikiem.
Mam wątpliwości co on takiego spotkał, ja bym stawiał na Boga Słońce czyli pustynny upał
:roll: Nie rób z siebie pośmiewiska, bo aż czytać hadko takie dezercje intelektualne z Twojej strony.


Chyba mam prawo uważać że nie da się spotkać człowieka po jego smierci :P

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt maja 14, 2013 4:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Syn Marnotrawny napisał(a):
Chyba mam prawo uważać że nie da się spotkać człowieka po jego smierci :P
Masz prawo uważać, co chcesz. Ale przeczytaj uważnie to, co napisał Rafał. Twój sposób prowadzenia dyskusji i tak jest już dość długo tolerowany. Albo dyskutujesz poważnie na temat, albo nie dyskutuj w ogóle. Jeśli nie rozumiesz, co się stało Pawłowi w drodze do Damaszku, to otwórz Biblię i przeczytaj, zamiast zmieniać temat w sposób rzekłbym nawet głupkowaty (bez urazy).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL