www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Pn kwi 29, 2024 12:22 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lip 21, 2011 4:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Wedlug mnie na wszystko mozna powiedziec ze 'dar', bo co mamy czego nie otrzymalismy? Sumienie, rozum, dech w nozdrzach... A modlitwa to nie dar? Ilu ludzi nie potrafi w ogole :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz lip 21, 2011 5:08 pm 
Smok napisał(a):
Zgadza się. Błąd w samym nazewnictwie to nie jest jakiś dramat.
To czy moze byc jednak tak, ze to byl blad w nazewnictwie w tej wypowiedzi, ktora cytowalam, czy na bank byly to juz niebezpieczne nauki, chytrze przemycane ?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz lip 21, 2011 7:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
agnieszkas napisał(a):
Smok napisał(a):
Zgadza się. Błąd w samym nazewnictwie to nie jest jakiś dramat.
To czy moze byc jednak tak, ze to byl blad w nazewnictwie w tej wypowiedzi, ktora cytowalam, czy na bank byly to juz niebezpieczne nauki, chytrze przemycane ?
Przeczytaj ten tekst dokładnie. Zakaz krytyki jest niebiblijny, a charyzmat napominania nie istnieje. Ciekaw jestem, jak wygląda napominanie w kościele autora tego tekstu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 12:30 am 
Smok Wawelski napisał(a):
agnieszkas napisał(a):
Smok napisał(a):
Zgadza się. Błąd w samym nazewnictwie to nie jest jakiś dramat.
To czy moze byc jednak tak, ze to byl blad w nazewnictwie w tej wypowiedzi, ktora cytowalam, czy na bank byly to juz niebezpieczne nauki, chytrze przemycane ?
Przeczytaj ten tekst dokładnie. Zakaz krytyki jest niebiblijny, a charyzmat napominania nie istnieje. Ciekaw jestem, jak wygląda napominanie w kościele autora tego tekstu.
Smoku, to nie jest odpowiedz na moje pytanie, ale jak niechcesz to nie musisz.


Ostatnio edytowano Pt lip 22, 2011 3:26 am przez agnieszkas, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 1:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Kochani, ponieważ zostałem wywołany do tablicy przez Koriela - nie dlatego, że się sam wyrywam, tylko dlatego, że dostałem wiadomość na priva - w związku z jego "odwołaniem" chciałem powiedzieć, co następuje.

Mimo wszystko cieszę się, że te swary, kłótnie, wzajemne oskarżenia, obrzucanie się insynuacjami, wywlekanie cudzych grzechów z innych forów i inne głupoty ograniczyły się do tego wątku i nie zaśmieciły innych. Uważam, że wątek przerodził się w przykład, jakiej dyskusji powinniśmy UNIKAĆ NA NASZYM FORUM.

Ponieważ nie chcę "łapać biegnącego psa za uszy" [Przyp. Sal. 26:17] i pogarszać sytuację, proponuję wyjście Salomonowe w postaci OPCJI ZEROWEJ: Wszystkie posty nie związane bezpośrednio z tematem wątku zostaną skasowane, żeby nie zostały na forum ślady wzajemnych uraz i niesprawiedliwości i ewentualnych pomówień. Na przyszłość sprawy osobiste proszę sobie załatwiać na priva. Admin zajmie się sprzątaniem.

Moje skromne uwagi na przyszłość. Jeśli się już coś takiego zdarzy, że w ramach dyskusji padną zarzuty co do konkretnych wypowiedzi adwersarza, należy taką wypowiedź zacytować, bo insynuacja nie jest elementem zdrowej dyskusji. Rzucenie w powietrze granatu (zarzutu bez pokrycia w faktach), a potem "duchowa ucieczka do przodu" (będę się o Ciebie modlić) to jest zachowanie infantylne. Zdarza się każdemu, więc nie jest to wyłącznie aluzja do ostatniej wymiany zdań między Agnieszką i Korielem.

Proponuję odpuścić sobie wzajemne urazy przed Panem i przestać zachowywać się jak dzieci w piaskownicy, które się pobiły o grabki i wiaderko. Pan przyjdzie niedługo i jeśli nas tak zastanie, to będzie "kupa wstydu".

Korielu, proszę, abyś w mię Pana zrzekł się swoich roszczeń, bo powody i tak zostaną skasowane.
Agnieszko i Axanno, Wasze wzajemne i niemerytoryczne spory zmęczyły już chyba wszystkich użytkowników i bez wnikania, która z Was miała rację, która "zaczęła", a która "oddała", proszę o zakopanie "topora wojennego" tak głęboko, żeby żadna z Was już go więcej nie znalazła. Bo zakopywałyście go już kilka razy i zawsze było zbyt płytko. :wink:
Dziękuję wszystkim, którzy włożyli wysiłek w "ucywilizowanie" dyskusji na tyle, na ile było to możliwe.

Oczekuję zrozumienia mojej propozycji i mam nadzieję, że tak będzie. Użytkownicy, którzy nie wykażą zrozumienia, niech potraktują ją jako propozycję nie do odrzucenia. Jeśli się na mnie obrażą, to trudno - jakoś to przeżyję. Goście, którzy załatwiają osobiste porachunki, nie będą tutaj mile widziani. Liczę na współpracę wszystkich użytkowników w "pacyfikacji" tego typu zachowań, tak jak to było w przypadku Romy i Jozuego jakiś czas temu. Dbajmy o atmosferę na tym forum, bo to jest nasze wspólne dobro. Mam nadzieję. :)

Tyle z mojej strony
Pozdrawiam wszystkich


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 1:11 pm 
http://zagubionaaa.wrzuta.pl/audio/5AtB ... c_me_serce


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 1:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2011 5:10 pm
Posty: 199
Lokalizacja: Lublin, Warszawa, Kraków
dziękuję, przyjąłem.
Ja wybaczam, prawie że z automatu, chodziło o zasady. Mi Bóg wybaczył więcej, niż mi kiedykolwiek ktokolwiek zawinił. Chodzi o zasady. Nie pomawiam, nie rzucam insynuacji, pisze o faktach i fakty komentuję.

w miłości,

K.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 1:26 pm 
a ja sie duuuzo nauczylam tu przez ostatnie dni i zegnam forum tak jak to mialam zrobic ze 2 czy 3 dni temu. :)
Prosze Admina, by przy sprzataniu usunal moje konto. Dziekuje z gory.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 3:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Wedlug mnie Smok bardzo dobrze napisal, ale jak widac jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lip 26, 2011 11:06 am 
Smok Wawelski napisał(a):
agnieszkas napisał(a):
Smok napisał(a):
Zgadza się. Błąd w samym nazewnictwie to nie jest jakiś dramat.
To czy moze byc jednak tak, ze to byl blad w nazewnictwie w tej wypowiedzi, ktora cytowalam, czy na bank byly to juz niebezpieczne nauki, chytrze przemycane ?
Przeczytaj ten tekst dokładnie. Zakaz krytyki jest niebiblijny, a charyzmat napominania nie istnieje. Ciekaw jestem, jak wygląda napominanie w kościele autora tego tekstu.
napewno napominanie istnieje, bo autor tego tekstu sam mnie napominal/ skrytykowal kiedys.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lut 20, 2012 8:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 04, 2005 7:33 am
Posty: 585
Aktualny link do bloga Szulika http://pawelszulik.blogspot.com/

_________________
Znalazłem Prawdę !!!
Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie (Jana 14,6).
www.tiqva.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lut 20, 2012 9:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 16, 2006 5:21 pm
Posty: 599
poszukiwacz prawdy napisał(a):
Aktualny link do bloga Szulika http://pawelszulik.blogspot.com/

hee ten blog ma wpis na temat ulicy prostej :wink: http://pawelszulik.blogspot.com/2011/08 ... ostej.html

_________________
... wiara, która jest czynna ... Gal. 5:6
Obrazek
"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL