www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Pn kwi 29, 2024 12:21 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn lip 22, 2013 6:53 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
Nie wiedziałem gdzie to umieścić, to wstawiłem w temat o islamie.
Warto posłuchać w wolnej chwili. Będzie Pan/Pani "zadowolona" że tak powiem.
TEMAT " Islam w pigułce: O czym Zachód powinien wiedzieć (Dżihad) ... "
https://www.youtube.com/watch?v=sBYX7kk_Sq4


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lip 23, 2013 7:58 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
To również jest film wart obejrzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=m6k9vhQSSV4

Są polskie napisy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lip 23, 2013 6:13 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 01, 2006 3:38 pm
Posty: 909
Skoro jesteśmy w temacie islamu, bo nie wiem czy wszyscy sa świadomi problemu, np. ja nie byłem.
Na stronie http://www.gazeta.pl pojawił się taki artykuł : "11-letnia Jemenka uciekła przed ślubem. W internecie zamieściła film. "Prędzej się zabiję"
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... SlotII3img
Tak sobie pomyślałem, no dziwna sprawa, może zmyśla, może to jakiś jednostkowy przypadek, ale pod tym artykułem jest jeszcze inny link w temacie : "Kobiety w Jemenie protestują przeciwko zakazowi małżeństw dzieci". http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... l#TRrelSST
W pierwszym momencie pomyślałem, że to błąd w tytule, bo powinno być jakoś tak, np. "Kobiety w Jemenie protestują przeciwko małżeństwom dzieci". Ale nie ! Kobiety chcą aby dzieci wychodziły za mąż/źeniły się !

Ten temat poniżej mnie po prostu osłabił, ja nie wiem, czy w ogóle to się nadaje do oglądania, jak ktoś to usunie to nawet nie będę miał pretensji. Ponieważ nie ma tam obrazów, a są jedynie słowa to pomyślałem, że "warto" zobaczyć i posłuchać - temat : " Saudyjski urzędnik o pedofilii - seks z dzieckiem w islamie ".

Nie będzie Pan/Pani zadowolona :(
Poszukajcie sobie na youtubie.
Dla mnie zastanawiające jest czy to w ogóle może być prawda !!! Może to są po prostu zmyślone opowiadania !


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lip 30, 2013 10:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 2:20 pm
Posty: 344
wujcio napisał(a):
Dla mnie zastanawiające jest czy to w ogóle może być prawda !!! Może to są po prostu zmyślone opowiadania !

Oj, obawiam się, że prawda. Zbyt wiele takich opowieści z wielu państw muzułmańskich. Demoniczna religia rodzi owoce ciemności. Pedofila zakorzeniona jest głęboko w islamie - już ponoć sam Mahomet pojął za żonę małą dziewczynkę. :cry:

Ja nie mam sił tego oglądać. Rzeczywiście psychika się broni przed takimi koszmarami - albo człowiek nie ma siły wierzyć albo nie wyrabia emocjonalnie.

_________________
"(...) Siebie samego czystym zachowaj" [1 Tm 5,22]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lip 30, 2013 10:57 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 28, 2009 9:17 pm
Posty: 118
Lokalizacja: Polska środkowo-wschodnia
Mama Muminka napisał(a):
wujcio napisał(a):
Dla mnie zastanawiające jest czy to w ogóle może być prawda !!! Może to są po prostu zmyślone opowiadania !

Oj, obawiam się, że prawda. Zbyt wiele takich opowieści z wielu państw muzułmańskich. Demoniczna religia rodzi owoce ciemności.

Prawda, prawda.Ja od siebie dorzucę trochę doświadczeń własnych. Pracowałem za granicą z Arabami i nawet mieszkałem z jednym z nich. Opowiadał mi, że jakbym pojechał do nich do Maroka to na wsi mogą napaść i zgwałcić turystki, turystów - obojętnie, a kopulacje ze zwierzętami to "normalka". Ja myślałem, że przesadza. Po kilku latach u innego pracodawcy przyłapaliśmy Araba, który zakradał się do zagrody z osłami i kozami i myśleliśmy, że chciał je kraść, a okazało się, że przychodził na "amory" z oślicami.Kiedyś wracając po zmroku na piechotę, przyłapałem innego w zagrodzie. Potem to samo robiono z jałówką, ale były tylko ślady po nocnej akcji (podest i uwiązane zwierzę). Ja miałem "przechlapane" bo byłem szefem grupy pracowników w tym gospodarstwie i ścigałem ich. Albo kilka razy widziałem ich pijanych i zachowanie, wyraz oczu i słowa wprawiały nas ,można powiedzieć ,w przerażenie, a noszenie noża to normalka.Rozróby wśród nich też były ostre.Jeden taki po pijaku patrzył na nas i powtarzał dobitnie,świdrując nas wzrokiem: "jestem muzułmaninem, lubię muzułmanów"- i tak w kółko.Nie wiadomo było czy się na nas nie rzuci ( a był bokserem). W pracy zrobili nam "mordercze" zawody, bo jak właściciela nie było to nie chcieliśmy olewać pracy, tak jak oni.Efektem były wyścigi i mój przyjaciel przy wycinaniu kapusty raz trafił sobie maczetą w nogę.Są niesamowicie mściwi nawet za byle co,.Jak przyjeżdżaliśmy co roku na zbiór truskawek to uganiali się za dziewczynami i co niektóre Słowaczki lub Czeszki szły z nimi. Co by nie powiedzieć to ja "swoje wiem" i cała ta gadka o pokojowym islamie już dawno mnie nie rusza. To co widziały moje oczy i słyszały uszy jest niezapomnianym świadectwem o ich owocach i wnętrzu.
To co opisałem to była wersja hard,pewnie wywoła w niektórych mieszane uczucia. Natomiast wiadomo, że Islam dąży do konfrontacji z Żydami i chrześcijanami i jak się "skrzykną"to dopiero wtedy może być ostro.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So sie 03, 2013 8:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 04, 2005 7:33 am
Posty: 585
Ciekawa książka na temat islamu http://apologetyka.com/swiatopoglad/isl ... gia-pokoju

Od strony 65 jako dodatek umieszczono życiorys Mohameta.

_________________
Znalazłem Prawdę !!!
Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie (Jana 14,6).
www.tiqva.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sie 05, 2013 6:59 am 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 28, 2009 9:17 pm
Posty: 118
Lokalizacja: Polska środkowo-wschodnia
cichy napisał(a):
To co opisałem to była wersja hard,pewnie wywoła w niektórych mieszane uczucia.

Teraz wersja light.Żeby nie było ,że jestem arabofobem to poznałem też tą lepszą stronę.
Kilka razy nas zapraszano na ich obiad, i to co podano było super (tam pierwszy raz widziałem jak kładziono ziemniaka na chleb) :roll: . Ach ten chleb !!! Sam nauczyłem się piec, ale wychodził mi w wersji bardziej polskiej. A herbata zaparzana w czajniczku z miętą i mocno słodzona stała się moim ulubionym napojem regeneracyjnym.Dawne czasy.
Na wiosnę tego roku byliśmy w Egipcie i zachorował nam synek od zimnego napoju. Pewien Arab z plaży, z którym wcześniej trochę rozmawialiśmy,załatwił nam od znajomego lekarza leki (w tym antybiotyk) i to gratis, chociaż i tak musieliśmy być osobiście u innego lekarza.Jak poszliśmy na targ to bałem się, że będą natrętni, ale nasz synek tak ich "rozbroił", że dostał pamiątki i ciasteczko i nawet nie wydałem dolara.W hotelu pan zmieniający pościel codziennie robił synkowi z ręczników inne zwierzę. Najładniejszy był łabędź i krokodyl.Wiadomo, że powszechnie daje się "bakszysz". Jak mój syn dał "dolca"panu grającemu na skrzypcach w dużym , głównym holu, to ten nie tylko nie przyjął, ale jeszcze dostał metalowe serduszko. Podobno dla dzieci są bardzo serdeczni.Chociaż było paru takich,którzy obsługiwali arogancko.
Wielu też strasznie "leci" na turystki, i niestety odwrotnie (co później skutkuje łzawymi lub rozentuzjazmowanymi opisami na odpowiednich forach).

Tak więc konkluzja jest oczywista jak stwierdził ap. Piotr, że w każdym narodzie jest miły Bogu ten, kto się go boi i sprawiedliwie postępuje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt sie 06, 2013 10:43 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 17, 2013 11:21 am
Posty: 4
Ja polecam ten film http://www.youtube.com/watch?v=nSj6kUL85-s. Nagranie z programu Sida Rotha, cenionego w USA żyda mesjańskiego. Badałem ten temat juz,poznalem koran, niektore hadisy i stwierdzam że ma to ręce i nogi co ten film zawiera . Moge argumenty wobec islamskego antychrysta jeżeli by ktoś był ciekaw.

Nadmieniam ze info to jest sprawdzone i pochodzi ze żrodel chrzescijanskich. :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL